Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda123 napisał(a):
Gocha znalazły sobie darmową nianię 🤨

Iza a jak tam jest z mieszkaniami/


mieszkania daje firma i odtracaja pieniadze na oplaty dla rodzin sa male kawalerki sypialnia salon z kuchnia i lazienka sa bardzo skromne ale bez obcych ludzi w pokoju obok hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gocha znalazły sobie darmową nianię 🤨

Iza a jak tam jest z mieszkaniami/


mieszkania daje firma i odtracaja pieniadze na oplaty dla rodzin sa male kawalerki sypialnia salon z kuchnia i lazienka sa bardzo skromne ale bez obcych ludzi w pokoju obok hihihi


iza mając na myśli skromne mówisz o mieszkaniach w stylu holenderkim czy polskim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula napisał(a):
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gocha znalazły sobie darmową nianię 🤨

Iza a jak tam jest z mieszkaniami/


mieszkania daje firma i odtracaja pieniadze na oplaty dla rodzin sa male kawalerki sypialnia salon z kuchnia i lazienka sa bardzo skromne ale bez obcych ludzi w pokoju obok hihihi



iza mając na myśli skromne mówisz o mieszkaniach w stylu holenderkim czy polskim?


w stylu hotel pracowniczy w holandii tu domy czy mieszkania sa strasznie male pomieszczenia bardzo waskie ale dla trojki wystarczajace

magda nie wiem jak to wyglada z dwujka dzieci wszystkich co znam sa z jednym malym dzieckiem niemowlakiem badz trzy latkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
DZIEWCZYNY SAMEMU W OBCYM KRAJU JEST PRZEJEBANE BYC NAWET JAK MASZ MEZA I DZIECI NO ALE TO TAK ODE MNIE NIE GNIEWAJCIE SIE ☺️


Gosia może i tak ale mi do szczęścia pozostała rodzina czy tam znajomi nie są potrzebni oni widzą mnie ylko jak coś sami chcą wiec po co mi to dalej? po za tym ja nie mam zamiaru dale biedy klepać a tam przynajmniej praca jest a nie tak jak u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Gocha wiadomo ,że jest bezsensu ale co jak nie masz tutaj na żadną przyszłość 🥴 nic tylko zabierają nie długo będzie tak ,że nawet rodzinne zabiorą i nic nie zostanie jak albo kraść albo nie zakładać rodziny i zapierdalać na samego siebie


nawet na samego siebie nie wystrcza bo oplaty cie zjedza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula napisał(a):
sweety napisał(a):
jula napisał(a):
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gocha znalazły sobie darmową nianię 🤨

Iza a jak tam jest z mieszkaniami/


mieszkania daje firma i odtracaja pieniadze na oplaty dla rodzin sa male kawalerki sypialnia salon z kuchnia i lazienka sa bardzo skromne ale bez obcych ludzi w pokoju obok hihihi



iza mając na myśli skromne mówisz o mieszkaniach w stylu holenderkim czy polskim?


w stylu hotel pracowniczy w holandii tu domy czy mieszkania sa strasznie male pomieszczenia bardzo waskie ale dla trojki wystarczajace

magda nie wiem jak to wyglada z dwujka dzieci wszystkich co znam sa z jednym malym dzieckiem niemowlakiem badz trzy latkiem




a wynagrodzenie jakie jest? ile u holendrów wynosi minimalna stawka?


jula to jest holenderskie biuro posrednictwa pracy prowadzone przez polakow i nie wiem jak to jest teraz bo nikogo sie nie pytalam bylo ponad 7 euro i jakies dodatki za nocki swieta czy weekend napewno stawka wzrosla z tym ze oplatami sie nie martwisz cala wyplata wasza a ubrania sa tansze dla dzieci ja malemu kupuje komplet bluzka +spodnie za dyche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz tak patrzałam minimalne wynagrodzenie w hol dla osób z mojej grupy wiekowej to 1424,4 euro no wiec przy kursie z dnia 25.11 4.44 wychodzi ponad 6 tys. no wiec sory i masz dwie takie wypłaty i spokojnie jedna idzie na opłaty i takie tam a drugą można zawsze na czarną godz trzymac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ty tu bedziesz nie bedzie az tak duza wyplata bo bedzie pracowac mniej ze wzglrdu na opieke przy dziecku jak oplaca mieszkanie to jest kolo -200 euro z czego reszta jest twoja a bedac na mieszkaniu firmowym nie wydaje sie tak pieniedzy tylko na potrzeby codzienne ale jakby nie patrzac wiecej jak w polsce 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula napisał(a):
iza jeszcze jedno pytanko oni tam wypłaty dają co tydzień tak jak w Anglii czy normalnie co miesiąc?


co tydzien pierwszy przelew daja w trzecim tygodniu (zabezpieczenie dla nich) zalegle pieniadze przeleja gdy bedziesz na urlopie do tego wakacyjne przelewy ida do banku wiec potrzebne konto w polsce nie trzeba hol. i dla nowych osob zaliczki ale trzeba je zglosic i ktos przyniesie pieniadze do reki dwie zaliczki do czasu przelewu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...