Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
i zwialy wszystkie 😞no co Wy ja nie taka straszna a ze od czasu do czasu czyms jebne to nic wielkiego ☺️


gosia ja przykład z ciebie wzielam i zjebałam mu wszystkie myszki 😁 😎 pokurwował troche pokurwował a wczoraj siadł i sobie zlutował i nic go nie rusza i huj ma w dupie wszystko
😮 😮 😮powaznie polutował 😮to słabo jebłas moja w mak sie rozwaliła nie było co zbierac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula zrob tak jak ja wyjdz idz do znajomej wroc rano moze to go czegos nauczy


Gosia tu jest co innego ona mieszka u niego a nie sami bo on da małegpo swojej matce a potem jeszcze ona sie wtrąci co z julki za matka ,że se tak wychodzi


i na 100% tak by było wyszło by ze najgorsza z najgorszych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula zrob tak jak ja wyjdz idz do znajomej wroc rano moze to go czegos nauczy


Gosia tu jest co innego ona mieszka u niego a nie sami bo on da małegpo swojej matce a potem jeszcze ona sie wtrąci co z julki za matka ,że se tak wychodzi


i na 100% tak by było wyszło by ze najgorsza z najgorszych
no tu macie racje o tym nie pomyslałam ☺️ja bym go nastraszyła ze jak nie pojdzie gdziekolwiek do roboty to zabieram dziecko i odchodze moze to go ruszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a co wam da niszczenie rzeczy? tylko tyle ,że się wkurwią na trochę i zakupią nowe droższe


ja bym zrobiła tak:
1 gdybym mieszkała sama z nim zrobiła bym tak jak Gocha
2 gdyby mieszkał u moich rodziców dała bym mu ultimatum albo praca albo wypad z domu
3 a ostatnie zabieram dziecko ide do rodziców (metoda mieszkając u teściów)

ja zrobiłam afere i tamten zgred sie nie wpierdala do mnie nie rozmawiamy ze sobą i dzieci nie zostawiam z nią i czasem przy niej dzwonie do mojej mamy ,żeby z dziećmi mi została jak potrzebuje i wiem ,że to ją wkurwia i to cholernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha gosia ja go non stop strasze i co mowi mi ze tylko to potrafię straszyc i powtarzac ze go zostawie raz juz sie spakowałam i miesiąc przed roczkiem wyjechałam do swoich rodziców i po huj sie z nim godziłam miał sie zmienic i obiecywał ze zmienił a teraz o jest tak samo jak było wcześniej

przeszukałam tu wszystkie oferty i znalazłam jedna na sprzątaczke i to jeszcze 10 km dalej 10 godzin w tygodniu za 172 zł miesięcznie no pojebało ich takim sposobem w zyciu na nic nie uzbieram 😞 a jak mu mowie ze tu nie ma przyszłości bo ja tu pracy nie znajde to echo grund ze mu w dupie dobrze bo mamusie i tatus na niego robią aon siedzi z dupa
w siemie jogo brat tez po studiach i też siedzi ale on jest taki sknerus mac kwacz i coś tam swojej kasy ma to se moze za granice wypierdzielac a my jak te huje bo ja z tym moim nic nie załatwie

ehh koniec o mnie najwyzej któregos razu jebne se kulke w łeb bo psychicznie z nim nie wyrobie

a wy co tam?
znam przepis na ekstra ciacho 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
jula slyszalam ze macie psp albo xboxa ja bym mu to rozwalila na kawaleczki jak leciec to z grobej rury


o kurwa jakbym to zrobiła to byłam bym spalona u wszystkich i pewnie kazali by mi wypierdalac z domu
o zgrozo tosz to świeta rzecz Łukaszka,
jego mam mówi teraz bierz telefon i dzwon do tej holandii czy tam gdzie indziej po prace a ten co zmiana tematu no jaki hujoza aaaaaaa zabierzcie mnie stąd bo go zaraz rozniosę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic pomoglam ile moglam zreszta mi tez znajomi pomogli wyjechac a mam dala pieniadze na pierwszy ogien
szkoda ze on nichce z tego skozystac
reszta zalezy od julity my mozemy tylko gdybac i wspierac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula napisał(a):
iza a ile ten bus kosztuje? bo tesciowa sie pyta jaki to koszt na pierwszy miesiąc tak mniej wiecej

moze jest szansa jeszcze 🤨


chyba za tzry osoby wyjdzie 150 euro musisz zapytac tej posredniczki te pieniadze zwracaja kiedys bylo za darmo ale ludzie lesery uciekali wiec sie zabezpieczaja dopuki nie odpracujecie i tak jak mowilam w trzecim tygodniu sa przelewy pierwsze a pozniej co tydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prosty i szybki torcik i dobry bo mi samkuje

kupujesz gotowego (aą takie 3 okrągłe płatki) albo pieczesz biszkopta
i tak pierwszy biszkopt smarujesz drzemem wisniowym (najlepiej takim zeby miał w sobie kawałki owoców) do tego bita śmietana zrobiona z 30% śmietanki(słodkiej), śmietan fixu i cukru pudru i przykłądasz kolejnym biszkoptem robisz to samo nakładasz ostatniego biszkopta smarujesz samą bitą smietaną a góre ewentualnie dekorujesz płatkami migdałów albo wiórków czekoladowych

pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...