Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda123 napisał(a):
misiu śpi 😉

Iza a wy macie ten junkers co ból głowy powoduje?


ponoc tak i te cyry trwaja juz od czerwca ta ewakuacje co mielismy to wlasnie jak je sprawdzali to jakis glab uszkodzil instalacje gazowa
a wszyscy musza wymienic bo inaczej promocji nie bedziemy mieli a normalna cena to kolo 2300 euro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
przekichane masz z tym junkersem 🥴


nawet mi nie mow kase to chyba natrzepiemy z piz............mam troche kasy odlozone ale to na swieta i do polski jak siora urodzi a tak to nie wiem jak bedzie czekamy na terminy wplaty pieniedzy narazie jest cisza ale oni nie odpuszcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
kiedy siostra rodzi?
i pisz jak dzieciątko jej sie ma będzie miało tą chorobę?


ponoc wszystko jest ok nastepne badania prenatalne sa za tydzien
dziecko najprawdopodobniej urodzi sie wczesniej ze wzgledu na podczymywanie i posture mojej siory
bedzie cesarka bo macica nie da rady wypchac dziecko (te partue miesni tez sa juz zaatakowane przez ta chorobe) z tego co ja wiem to dziecko bedzie na 100%chore ale moze sie ta choroba ujawnic w pozniejszym rozwoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
też mam tego kwiatka ale na klatce schodowej bo mi zajmował dużo miejsca na parapecie a na lato jest cały czas na balkonie 🙂


my juz mamy duzy krzaczek wiec nie da rady postawic na parapet wiec wyniose go na korytarz bo nienadazam za malym biegac chwilka nieuwagi a on juz siedzi przy kwiatkach albo kablach i lampkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
też mam tego kwiatka ale na klatce schodowej bo mi zajmował dużo miejsca na parapecie a na lato jest cały czas na balkonie 🙂


my juz mamy duzy krzaczek wiec nie da rady postawic na parapet wiec wyniose go na korytarz bo nienadazam za malym biegac chwilka nieuwagi a on juz siedzi przy kwiatkach albo kablach i lampkach


widzisz co bys beze mnie zrobiła 😁 😁czuję się dumna ,że ci powiedziałam o truciźnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak apropo kwiatków - to ja na wszelki wypadek nie mam żadnego 🤪

laski macie pomysł gdzie mogłam schować swój ulubiony szalik? kurwa szukam już od miesiąca i nie wiem gdzie go upchnęłam:/ a przydałby się już czasem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
kurde może będzie ok z dzieckiem i nie będzie nosicielem 🥴 szkoda mi rodziców i te dzieci bo razem będą przechodzić tą chorobę


madzia ja juz przestalam sie ludzic
dziewczynki mocniej przechodza ta chorobe a siora ma najwyzszy stopien tego
na wynikach z poprzednich badan jest napisane wyniki sa niejednoznaczne wiec cos sie zaczyna dziac tylko jeszcze niewiedza co
ja sie ludzilam ze moze bedzie dobrze ale ciotka z mama sprowadzily mnie na ziemie i wytlumaczyly wszystko czego ja niewiedzialam
a moja starsza siora tez juz ma ta chorobe slabiej ale tez jej juz zaatakowalo twarz szyje rece i teraz tulow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
tak apropo kwiatków - to ja na wszelki wypadek nie mam żadnego 🤪

laski macie pomysł gdzie mogłam schować swój ulubiony szalik? kurwa szukam już od miesiąca i nie wiem gdzie go upchnęłam:/ a przydałby się już czasem...


hmmm myśle ,że to ta mysz co w kieszeni siedział ci go podprowadziła jednym słowem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Magda no właśnie - wyżalić.

Powiem tak - nie rozmawiam z koleżankami, które mają dzieci w wieku moich bo mam wrażenie, że muszą mnie przebić, przelicytować.. być lepsze. Dlatego też nie pisałam wcześniej nic wiele o moim małżeństwie. (w sumie tylko Gocha co nieco wiedziała)... aLE PĘKŁAM.. CHCIAŁAM SIĘ WYGADAĆ.. A JULA DOPADŁA MNIE Z TYPOWĄ LICYTACJĄ CO WYPROWADZIŁO MNIE Z RÓWNOWAGI.. trudno.
Więcej się nie będę wypowiadać i tyle 🙂 Po cichu będę liczyć, że się ułoży i już.


no bo kur..a jebne.. gośka czy ty myslisz ze jestes jedyna na swiecie która ma takie problemy? ja tylko napisałam ze mam to samo a nie ze zaraz kurwa jakas licytaca... Wyzaliłas sie ok ale czy ja z tobą licytowałam? Tego sobie nie przypominam. Wez nie panikuj dziewczyno bo robisz z igły widły jakbym chciała sie bawic w terapeutka to bym cie zasypała milionami bzdur których bys nie udziwgneła wiec wyluzujcie
Goska i Marta odpuscie sobie oskarzycielskie tony wobec mnie bo tak naprawde ja nic nie zrobiłam

po za tym wyszło ze jestem nojgorasz bo nasza gosia odebrała cos w taki a nie inny sposób ja sie nie bede tłumaczyc bo mam to w dupie nie tedy droga następnym razem prosze bardzo wogole pisac nie musze skoro tak co niektórym to przeszkadza... tu co druga sie licytuje ja mam tak ja mam tak ty masz to ja mam to no sory..

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula prosze
zadna nie licytuje czasem piszemy o problemach badz sytuacjach ale zeby sie wygadac lub dostac jakas rade a nie pokazywac jakie to mamy problemy
nigdy nie bylo zadnych sprzeczek u nas zawsze sie dogadywalysmy
prosze odpuscie obydwie ☺️ ☺️ ☺️ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza ale ileż można?

odpusciłam wczoraj, nawet przeprosiłam nie za swój błąd, bo nie ja odebrałam posty tak a nie inaczej a tu dzisiaj prosze co mnie spotkłao bezsensowne oskarzycielskie tony ze strony Gogr i Marty no przepraszam bardzo

ja tylko powiem tyle ile razy przychodziłam sie wyzalic zawsze ktoras pisała ze ma tak albo i gorzej, o rady nie prosiłam a też je dostawałam i co jakąś afere robiłam? Nie
wiec wezcie wyluzujcie bo ja nie bede bekac za cos czego nie zrobiłam
zwyczajnie nie bede pisała juz z wami na takie tematy bo co nie napisze to źle mam dosc bycia wiecznie tą złą proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
Jula po co sie nakrecasz czy nie mozna ci zwrocic uwagi ? chyba znamy sie tyle czasu ze jedna drugiej moze czasem powiedziec ze cos jej sie niep odoba a ty tu wyjezdzasz z tekstem ze oskarzycielskie tony mamy
MAsz problemy okej ale nie wyzywaj sie tu bo zadna ci zlego slowa nie powiedziala nie zwyzywala tylko zwrocila uwage
sorki ze wogole zabralam glos w tej sprawie mysle ze najlepiej uciac ten temamt tylko fajnie bty bylo jakbys sobie to na spokojnie po cichu przeanalizowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy tez niektóre sprawy powinnyscie przeanalizowac zważywszy ze wczoraj uwage zwróciła mi gośka i magda za nie swoj błąd i jakoś dobrze było ta zę wkurwiona była to wyszła afera i ok sprawa zakonczona
miał byc spokuj a tu co? dzis ciąg dalszy i pytam po co????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...