Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia pewnie zakichana siedzi bidulka......u mnie teraz tez wesoło dzieci szaleja ja chwyciłam kompa zeby choc przez chwile z Wami poklikac tak długo mnie nie było......co masz po choinke dla maluszków???bo ja jeszcze nic 4rózgi za domem rosna he he to wyrwe 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lipa zima jak te nasze pociechy łapia infekcje i duza jest w tym wina pogody nikt mi nie powie bo u mnie co drugi dzien wiosna i jesien na przemian a zimy ani widu ani słychu 😮 😮 😮 😮 😮 😮 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no najpierw chciałam do pół roku ...byłam przeszczesliwa ze z jedynym nim mi sie udało potem do roczku a eraz jak juz ma te zabki6sztuk to niechciałabym zeby mu poczerniały bo ponoc jak za długo sie karmi tak sie własnie dzieje??/no do konca rogu na sylwka sie najebie najaram to morze go odrzuci???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z nikim sie jeszcze nie umawiałam najlepsze sa wypady niezapowiedziane he he a Mateusz dopiero od miesiaca nauczył sie z buteki pic jestem troche zła na siebie ze go nauczyłam bo umiał juz sam z kubka pic ale gówniarz wylewał a z butelki nie da rady wiec tylko dla mojej wygody i lenistwa mu dałam a tak to urodzenia ani butli ani smoczka tylko moje wentyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie młody nie pije z butelki nic prócz mleka i kaszki a picie pije ze słomka lub z niekapka choć z niego za bardzo pić nie lubi 😉 w ogóle Kamil jest inny niż Angelka była on np. słodkiego nie lubi czekolady itp. zje ale tylko kawałek a moja królewna całą tabliczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz u mnie jest troche inaczej bo mojej Teś...... nie zostawie dzieci bo ni i juz a z moimi rodzicami też nie zostawie bo moja mama miała operacje oka i nie może dźwigać ani się schylać więc Kamim by się nie zajęła a mój ojciec to ojciec 😁 😁 😁 😁 także poczekamy aż dzieci będą starsze 😉
Adziulka jak miała rok i osiem miesięcy pojechaliśmy w góry na sylwka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...