Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu Twoje woodoo pomaga 🙂ja tez wysyłam Ci dodatnie formonki hormonki 🙂 🙂na szybki powrót do zdrowia...a co do antybiotyku to niestety trzeba brac do konca ,ja kiedys dzieciom przy chorobie odstawiłam po 6dniach bo juz było ok...a za tydzien na nowo i nowy antybiotyk takrze jak juz musisz to bierz do konca Kochana 🙂 a i spróbuj sobie zrobic inhalacje np.z herbatki mietowej przykryj recznikiem i wdychaj ta pare pomoze na lepszy oddech 🙂stare sposoby pomagaja 🙂babcinne leczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chorobe wygrałam i czuję się wyśmienicie... teraz wiem co wezmę jak niedaj Boże znowu chora będę... DZIEWCZYNY ŻADNYCH SPECYFIKÓW... bo albo damy za silną zawisinę sobie czosnku albo cebulki wszystko jest możliwe zwłaszcza, że to sklepowe i sztuczne...

Prenalen - naturalny syrop dla kobiet w ciąży albo tabletki czosnkowe z apteki...

Już nic innego nie będę nigdy kombinować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie październikowe mamusie 🙂
Emsi (Dorunia) wiem cos przeszlaś i nie wiem skad kobieto czerpiesz siłe 🙂 Moze uznasz to za frazesy ale uwazam ze tyle przeszlas ze musisz byc naprawde twarda jak skala. I nie chodzi o to ze nie masz uczuc i jakos tam sobie to znosisz ale ze dzwigasz sie po kazdym potknieciu/upadku i nie rezygnujesz. Ukłon dla Cibie kochana 🙂
Gosia ja w 12 tc dostałąm okropnego zapalenia zatok, wyłacznie wchodzil w gre antybiotyk. Brałąm 14 dni (I trymestr), lekarka wytłumaczyła mi to w ten sposób: dla dzieciątka jest dużo gorzej gdy jego matka jest chora niż jak bedzie zazywac leki, dzieci po nie leczonych infekcjach potrafia sie rodzic juz z chorobami wlasnie takimi od mamusiek, po za tym zwroc uwage ze prawie na wszystkich lekach jest napisane ze kobiety w ciazy nie powinny nie moga tego przyjmowac. A dlaczego? BO nikt nie ma odwagi tego przetestowac wlasnie na kobietach ciezarnych.
Druga infekcja trafila mi sie w 22tc i bylo to zapalenie uszu, ponownie antybiotyk, bralam 10 dni , tez nie bylo innego wyjscia. Do tego doszlo po 15 tabletek na dobe paracetamolu (jedyny przeciwbolowy dozwolony w ciazy), jak nacpana bylam ale nie moglam inaczej bo wylam z bolu (schudlam 3 kg w 3 dni bo nic nie moglam jesc) i to przetrwalam. Paznokcie zjadalam z nerwow czy malemu nie zaszkodzilam....w 24 tc mialam USG wszystko bylo w porzadku (dokladnie lekarz pokazywal mierzyl narzady itp.) 🙂
Tak naprawde dowiem sie w 100% po urodzeniu ale wierz mi bedzie wszytko oki 🙂

POzdrawiam Was cieplutko kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też na większość jedzenia patrzeć nie mogę... od 4 (prawie) miesiecy 0 mięska... i nawet spojżeć nie mogę na nie... jest jednak nadzieja, dziś zasmakowała mi wędzona swojska 🙂 jajka też jakoś nie mogę. Hip Hip hurrraaa... 12 tydzień 🙂 Jeszcze 2 i nie będę martwić się, że jakies choróbsko przebije się do dzidziusia XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laff bardzo dziękuję za słowa otuchy 🙂mam nadzieje że z moim dzidziusiem tez będzie wszystko w porządku a kuracja antybiotykiem w ciązy pójdzie w nie pamięc 🙂życzę Ci szybkiego i bezbolesnego porodu bo już nie duzo czasu zostało do narodzin twojego dzidziusia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Gosiu, to moja druga ciaza (po 15 latach) , pierwszy porod nie byl szybki ani bezbolesny ale dam rade 🙂 Wszyscy wokolo mowia ze to juz niedlugo i jak ten czas zlecial, jej mi sie wydaje ze jestem jak slonica 24 miechy w ciazy 😁
Trzymam za Was kciuki i pozwole sobie zagladac do Was raz na jakis czas
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...