Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
babolki już 22 trzeba iść lulu 😁 i tobie Kama radzę to samo 😜 do jutra a ty gocha nie wiem czy jutro zajrzysz do nas bo możesz być na porodówce 🙂
także kolorowych snów 😘 😘 😘 😘

heheh zabawne kolorowych snów kochane buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
babolki już 22 trzeba iść lulu 😁 i tobie Kama radzę to samo 😜 do jutra a ty gocha nie wiem czy jutro zajrzysz do nas bo możesz być na porodówce 🙂
także kolorowych snów 😘 😘 😘 😘
MASZ RACJĘ GOSIU WZAJEMNIE 🙂 A TY GOSIU 2 🙂 NA PORODÓWKE ZASUWAJ 🙂 😁 😁 😁ŻYCZE CI TEGO Z CAŁEGO SERCA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane mamusie i brzusie 🙂

MAM WESOŁĄ WIADOMOŚĆ DO PRZEKAZANIA, BO OTÓŻ DZIŚ O 5 RANO NASZA GOSIA2301 URODZIŁA SWOJEGO UPARCIUSZKA 🤪 🤪 🤪 ADRIANEK WAŻY 3335 GRAM I 50 CM DŁUGI 🤪 MAMUSIA I SYNUŚ CZUJĄ SIĘ REWELACYJNIE 😁 😁 😆 😎 😉 😘

Gosia bóle dostała o 2:30, o 3:30 pojechała do szpitala i o 5 urodziła 🤪 Także szybciutko jej to poszło 😁 pisała mi że ma włosy tak długie że warkocze można pleść 😁 😁 😁 😁

Ale jestem dziewczyny podjarana tą wiadomością 😁 😜

No to teraz reszta 🙂

Idę założę wątek Gosi i zaraz Wam wstawię link do jej wątku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wreście moglam wejść na BRZUSIO,a tu pustki.Marta pozbyla sie brzuszka,a teraz Gosia.Będziej coraz puściej,bo mamuski nie bardzo mamy czas.Trzeba sie przyzwyczaić do nowej sytuacji i poukladać wsystko aby mieć też czas dla BRZUSZKA.tĘSKNIE ZA wAMI GOROMNIE BRZUCHATKI I KIEDY TYLKO BĘDE MOGLA RAZEM Z mIŁOSZKIEM BĘDZIEMY ZAGLĄDAC DO wAS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...