Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laseczki 🙂)
Madzia no wlasnie czysta dyskryminacja z tym pepkowym ale spokojnie ja dorwe dziewczyny i wyrwe na balety jak Alek troche podrosnie 😜 A ty sie piczko pakuj bo poniedzialek niedaleko 🤪 🤪jak nastawienie psychiczne dobre??
Aga jak wpadniesz pisz jak tam siostra 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej lalki my po w miare przespanej nocce tylko tatus nas obudzil wpadajac do dom o 2 w nocy z obsttawa w postaci kolegiktory go musial odprowadzic 🤢 ale zalatwilam to krotko wyszlam z pokoju malego damianowi podziekowalamza odprowadzenie marnotrawnego jemu rozlozylam posciel w stolowym i kazalam isc spac 😁 ojj ale bedzie mial kacora dzisiaj 😁
buziaki milaki na caly dzien dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

Marto jak to sie mówi niech cierpi ciało co chciało 😁 😁 Teraz sam musi się "leczyć" 😁 😁 😁

Madziu jutro już do szpitala idziesz 🤪
Teraz to w ogóle tu na październiku cisza zapadnie 😞

Moja siostra najprawdopodobniej jutro do domu pójdzie tylko zobaczą jakie wyniki wyjdą 🙂
No cóż upartego ma synka 😁 😁 😁 😁

Miłej niedzieli 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia moj ost tyg prdzed porodem tez mial abstynencje wlasnie w razie akcji a o pepkowe nie mam zalu mial prawo ale rosolku nie zamierzam mu robic wystarczy ze wczoraj wolowine na dzisiejszy obiad pichcilam kurde cos mi sie porobilo z podzielnoscia uwagi bo jakos mi sie zle pisze jedna reka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
gosia moj ost tyg prdzed porodem tez mial abstynencje wlasnie w razie akcji a o pepkowe nie mam zalu mial prawo ale rosolku nie zamierzam mu robic wystarczy ze wczoraj wolowine na dzisiejszy obiad pichcilam kurde cos mi sie porobilo z podzielnoscia uwagi bo jakos mi sie zle pisze jedna reka


hehehe to zjedz mu tą wołowinę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...