Skocz do zawartości

Przysmaki Waszych maluchów. | Forum dla mam


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Co Wasze pociechy , prócz mleczka, lubią najbardziej. Mój niestety nic nie chce jeść więc pomyślałam że może przetestuję na moim niejadku Waszych pociech przysmaki. Doprawiacie zupki czy raczej jałowe ? Ponoć dzieci chętniej zjadają doprawiane rzeczy. Zauważyłam że Maksiu dużo chętniej otwiera dziubek po kawałek mamusiowego kurczaka niż warzywną papkę dla niemowląt. Cukru do niczego nie daje bo dentystka odradzała więc może inne przyprawy. Jak to u Was wygląda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj synek natomiast je dosłownie wszystko to co my jemy 🙂 a najbardziej uwielbia Kabanosa i jabłka 🙂
do 7 miesiecy gotowałam mu takie papki a powoli zaczał podjadać z nami to co my jedliśmy i tak zostało ze je to co my 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie też zauważyłam że Maksiu chętnie podjada od nas a owoce nie chce jeśc. Jabłko czy banan to wypluwa a za to jak mu dam kawałek żółtego sera czy kurczaka to zje chętnie. Hehe widac upodobania kulinarne ma po rodzicach, pytanie tylko czy maluszkowi takie jedzenie nie zaszkodzi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grzesiu lubi każdy słoiczek gdzie są jarzynki. Uwielbia ziemniaczki z masłem 🙂 Z owoców lubi banany i słodkie jabłka. Gdy jem śniadanie, on zajada się przylepką, albo skórką od chleba 🙂 Ogólnie nie mam problemów jeśli chodzi o jego karmienie. Zależnie od humoru zdarza się mu zjeść kaszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał:
Właśnie też zauważyłam że Maksiu chętnie podjada od nas a owoce nie chce jeśc. Jabłko czy banan to wypluwa a za to jak mu dam kawałek żółtego sera czy kurczaka to zje chętnie. Hehe widac upodobania kulinarne ma po rodzicach, pytanie tylko czy maluszkowi takie jedzenie nie zaszkodzi ?






Nie wszystko jest oki 🙂 nigdy nie miał problemu nawet z kupką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 mam pytanie do Was...mój maluch za tydzien skonczy 4msc i chciałabym wiedziec co mogłabym takiemu szkrabikowi spróbowac podac do jedzenia??i w jakich ilosciach>???bo nie mam zielonego pojecia... 😲 pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinka24 napisał:
Witam 🙂 mam pytanie do Was...mój maluch za tydzien skonczy 4msc i chciałabym wiedziec co mogłabym takiemu szkrabikowi spróbowac podac do jedzenia??i w jakich ilosciach>???bo nie mam zielonego pojecia... 😲 pozdrawiam 🙂



Ja zaczynałam od marchewki 🙂
powinnaś zaczać od jednoskładnikowego jedzonka zeby wiedzieć co go uczula gdyby cos oczywiście miało to zrobić 🙂 i z marchewką to w małych ilościach bo powoduje zatwardzenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka24 mozesz rowniez podac jabluszko ale powolutku najpierw pierwszego dnia 2 lyzeczki, drugiego 3, trzeciego 5 lyzeczek 😁
ja w sumie to zaczynalam od marchewki z ryzem bo nigdzie nie moglam znalesc samej marchewki 🙂pozniej dalam jabluszko ale nie chcial wcale jesc az odruch wymiotny mu sie włączał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CieSia napisał:
malinka24 napisał:
Witam 🙂 mam pytanie do Was...mój maluch za tydzien skonczy 4msc i chciałabym wiedziec co mogłabym takiemu szkrabikowi spróbowac podac do jedzenia??i w jakich ilosciach>???bo nie mam zielonego pojecia... 😲 pozdrawiam 🙂



Ja zaczynałam od marchewki 🙂
powinnaś zaczać od jednoskładnikowego jedzonka zeby wiedzieć co go uczula gdyby cos oczywiście miało to zrobić 🙂 i z marchewką to w małych ilościach bo powoduje zatwardzenie 🙂

Eee tam w małych ilościach, trzeba od razu jak Maksiu
[img size=150]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Maksiu_Brzuszek_z_marchwia.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Coś fotka nie wyszła jak miała być ale i tak widomo o ci chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...