Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla Doruni700 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Emsi nareszcie dobre informacje 🙂 trzymam kciuki i modle sie aby wszystkie rany zagoily sie szybko!!!
No i mam pytanko do Ciebie bo chcialam przelac jakas drobna kwote zeby Ci pomoc bo wiadomo opatrunki itd to nie tanie ale ja mieszkam w IRL i zeby zrobic przelew procz nr konta potrzebuje cos takiego jak SWISS nr i nazwe banku 😞
moglabys podac?


Sandroos jak sie nie myle Martusia poparzyla sie goraca herbata 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Anitek juz Ci podaje 🙂to musisz podac tam gdzie wpłacasztaki kod BIGBPLPW 34 1160 2202 0000 0001 4028 9352 BANK MILLENNIUM 🙂 tak Martusia poparzyła sie herbatka mietowa 😞byc moze Martusia wystapi w najnowszym leczeniu poparzen ale to dopiero dowiem sie po15marca....pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz dziekuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kod BIGBPLPW 34 1160 2202 0000 0001 4028 9352 BANK MILLENNIUM jest to kod dla Tych którzy mieszkaja za granica i chcieli by pomóc 🙂pozdrawiam Wszystkich cieplutko i dziekuje dziekuje dziekuje za wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Kochane brzucholkija powczorajszym mam dosycbyłam z 3miesiace jest to leczenie kontrolne jak to lekarz nazwał..co24godziny zmieniam jej plastry które no własnie musze jakos zakupic zdobyc nazywaja sie HYPAFIX ponoc jest hurtownia w łodzi ale nie maja tam i teraz mam doła bo niewiem jak je zdobyc a ten co dostałam od lekarza starczy mi na 3dni jeszczenawet niemam pojecia ile kosztuje ???dziewczyny pomozcie bede bardzo wdziecznapozdrawiam Was cieplutko acha Martusia poszła dzis 1dzien do pszedszkolaz husta na głowie wyglada czadowoma juz takiego jezyka
Zauważ, żaden boardcode i przycisk uśmieszków nie jest pokazany, one sš nadal w użyciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...