Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

iwonka1 napisał(a):
a jak tam Twoja dieta? dziala? ile juz schudlas?

ja też grubaska 🙂 niestety zaczęły mnie boleć nerki więc zrezygnowałam.. po prostu do dukana się nie nadaję 😞
w sumie i tak ważę mniej 🙂 zwsze wieczorem ważyłam 74 a dzisiaj weszłam na wagę i 70 było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo to Ty tez nie mało ważysz 🙂 ja bez odchudzania wazyłam miesiąc temu 73 kg, samo ze mnie zeszło 15 kg a zeby zejsc do wagi sprzed ciązy to musze schudnąc jeszcze ponad 13 kg ale jakbym 13 kg schudla to juz bylabym szczesliwa. To ile Ty przytylas w ciazy? bo ja 28 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli Ty ważysz 73 kg bez odchudzania to wcale gruba nie jesteś.. no chyba, że masz wyjątkowo chude i lekkie kości;p bo wtedy żeby dobić 73 trochę trzeba:P
ja teraz odchudzanie olałam.. nie mam czasy ani siły... zawsze będe grubasek i już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
widzę,że o kilogramach rozmawiacie 😜 ja nie mam się jeszcze czym chwalić ,w swojej diecie nie wytrwałam...jak mam stresa to go zajadam ☺️ zawsze tak było i jak schudnę kilo to dwa przytyję...też nigdy do najchudszych nie należałam 😜
co prawda wchodzę już w moje najchudsze spodnie ale wyglądam w nich koszmarnie 😞 wszystko aż się wpija we mnie ...więc muszą sobie poczekać 😞
na razie mam to gdzieś dopadają mnie jakieś wiosenne depresje ,do tego Amelka już 4 dzień ma temperaturę 38 i dzisiaj dostała jakiejś wysypki-nie wiem czy od leków, czy co to takiego ? 😞
martwię się by Majcia nic od niej nie złapała bo za tydzień chrzest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas wszyscy albo chorzy albo łapią.. niestety Matiego też zaczyna dopadać:/ dzisiaj go nie kąpałam tylko wysmarowałam maścią rozgrzewającą bo już zaczyna kaszleć...

A no i wróciłam do ćwiczeń... już tak na poważnie.. bo powiem szczerze.. nie czułam się ze sobą tak tragicznie (w końcu jestem po dwóch porodach..) do momentu kiedy Iwona zasugerowała, że gruba jestem... no to do dzieła:P:P może w końcu coś się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia też jestem po dwóch porodach 😜 😁 no i stara dupa już ze mnie ,nie łatwo schudnąć- to jakieś wytłumaczenie... 😁 😁 😁
co do wygibasów to ćwiczę cały czas, ale przy tej ilości kalorii jakie ostatnio pochłaniam to na nic mi się te ćwiczenia nie zdają 😜 😁 😁
a czasu do wiosny coraz mniej....hehe 😮
a i nie pisałam Wam jeszcze,że zakupiłam w biedronce ten wynalazek do brzuszków, tylko na razie daję radę zrobić 100 i brzuch już boli ... 😁 więcej nie wyciągnę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka tylko wiesz, że u mnie sytuacja trochę gorzej wyglądała... ledwo doprowadziłam się w miarę do porządku po pierwszym porodzie zaczęłam przybierać na wadze w drugiej ciąży 🙂 A Ty miałaś 7 lat przerwy.. a ja zafundowałam sobie .. hmmm... efekt jojo??:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...