Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

dla mnie to nie licytacja... próbuję sobie poprawić nastrój tłumacząc jakoś swój wygląd... ale więcej się nie wypowiadam bo tylko doła łapię.. :/

W domu wszyscy chorzy:/
A pediatra stwierdziła, że ewidentnie zaczynamy ząbkować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia nie przejmuj się ,jeszcze będziemy laski ze ho ho 😁 😁
Ty zresztą i tak wyglądasz super, do Twojego wzrostu to masz normalna figurę-nie narzekaj- żeby każda tak wyglądała po ciąży.... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
A u nas wszyscy albo chorzy albo łapią.. niestety Matiego też zaczyna dopadać:/ dzisiaj go nie kąpałam tylko wysmarowałam maścią rozgrzewającą bo już zaczyna kaszleć...

A no i wróciłam do ćwiczeń... już tak na poważnie.. bo powiem szczerze.. nie czułam się ze sobą tak tragicznie (w końcu jestem po dwóch porodach..) do momentu kiedy Iwona zasugerowała, że gruba jestem... no to do dzieła:P:P może w końcu coś się uda 🙂


no wiesz Gosiu.... ja wcale nic takiego nie powiedzialam, widzialam twoje zdjecie i wcale na grubą nie wygladzasz wrecz przeciwnie, jestes niezla laska, takze nie przejmuj sie wagą bo u Ciebie jej nie widac. Głowy do góry, napewno schudniemy.
Moja waga mnie troche martwi i nic z nią nie robie ani nie cwicze ani nie mam diety bo karmie małą takze nie powinnam narzekac bo nic nie robie zeby wrocic do dawnej formy a do tego moj wiek powoduje ze gorzej bedzie mi do niej wrocic... Jakos dam rade, Wy napewno tez. 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, eh.. Iwonka po prostu ostatnio pomimo, że waga nie ruszyła do góry sadełko urosło:/ i dlatego bronię się jak mogę żeby nie nazwać się grubasem.. a już chyba czas...

Padam:/ chłopcy chorzy, mój chory, ja.. chora 😞

aaaa 🙂 od jutra proszę o głosiki na Mateusza 🙂 potem link wstawię 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Eh, eh.. Iwonka po prostu ostatnio pomimo, że waga nie ruszyła do góry sadełko urosło:/ i dlatego bronię się jak mogę żeby nie nazwać się grubasem.. a już chyba czas...

Padam:/ chłopcy chorzy, mój chory, ja.. chora 😞

aaaa 🙂 od jutra proszę o głosiki na Mateusza 🙂 potem link wstawię 🙂:*
Hej wszystkim,Gosia zaglosowane 🙂co tam u was dziewczynki?Widzialam ze rozmawialyscie o kilogramach 😞Muszę sie pochwalić ze mi zostało jeszcze 3 kilo i będzie tak jak zawsze 🙂tylko bardzo mnie denerwuje ta rozciagnieta skóra 😞z tym nic już nie zrobię 😞
Gosia to co was dopadlo za cholerstwo???U mnie jak narazie wszyscy zdrowi i oby tak zostalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama Kub ma zapalenie krtani - my z grześkiem chyba też.. tak na oko 🙂 a Matiś.. kaszelek i katar - nic poważnego. prawdopodobnie dlatego ,że zaczynamy ząbkować 🙂

Zaczął się marzec więc będę codziennie o głosy spamować 🙂 z góry dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tam babolki? nie było mnie jeden dzień a tu takie zmiany 😉nie moglam was znaleźć 😞
admin smyk mi wszystko po przestawiał ale jest ładniej i ciekawiej 🙂 a u was co tam?

zapomniałam dopisać ,że Kamil zaczął sie przewracać z plecków na boczek i bardzo mu sie to spodobało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
co tam babolki? nie było mnie jeden dzień a tu takie zmiany 😉nie moglam was znaleźć 😞
admin smyk mi wszystko po przestawiał ale jest ładniej i ciekawiej 🙂 a u was co tam?

zapomniałam dopisać ,że Kamil zaczął sie przewracać z plecków na boczek i bardzo mu sie to spodobało 🙂


Madziu moja też już się podrywa i próbuje rzucić na bok, na razie robią to raczej nogi i kawałek plecków 😉 straszny śmieszek z niej 😁 tylko czeka na figle ,jak mnie zobaczy to aż podskakuje żeby się z nią bawić a rechocze wtedy na cały głos 😁
oj w cudowny okres wchodzą już nasze maluchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dopiero po ćwiczeniach dałam sobie dzisiaj wycisk bo zauważyłam że zaczyna być "źle" ze mną 😉 a poza tym od jutra nie będę mieć na to czasu, czekaja mnie duuuuuuuuże zakupy, sprzątanie i przygotowania do chrzcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNKI..WPADAM BY SIE PRZYWITAĆ 🙂
WŁASNIE SIĘ SZYKUJEMY NA SPACEREK 🙂U NAS BARDZO ŁADNA POGODA 🙂
OJ DZIEWCZYNY TO WAM NIE ZAZDROSZCZE TYCH PRZYGOTOWAŃ DO CHRZCIN 🙂MACIE OD GROMA ROBOTY 😞...ALE MNIE TEŻ TO CZEKA...CHYBA ŻE BĘDE ROBIC W LOKALU TO BĘDZIE LŻEJ...ALE BIEGANINY TEŻ JEST 😞
MIŁEGO DNIA..LECE...PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila moja Melka dzisiaj kończy antybiotyk ale jeszcze kaszel jest, natomiast Majcia od jakiegoś czasu znów ma "chodzące" krostki na policzkach, raz na jednym raz na drugim bledna w spaniu i w chłodniejszym powietrzu, nie mam pojęcia od czego to jest 😮 chyba rzeczywiście to alergia kontaktowa bo ja położę ja na brzuszku to potem jest ich jeszcze wiecej jak się obetrze o inny materiał....lub jak ktoś ją weźmie na ręcę
ja mam taką wrażliwą skórę ,tyle że nie krostki a plamy z byle powodu (kosmetyki,wełniane ubrania czy zarost mężusia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Troszkę poczytałam i nadrobiłam zaległości ..... byliśmy tydzień u dziadków i tam to kompletnie nie mam czasu siedzieć na laptopku....
Ja teraz ważę 55 kg (170cm wzrostu) i chyba już mi tak zostanie .... mieszczę się prawie we wszystkie spodnie ...ale prawie 🥴 przed ciążą ważyłam 52kg.
Chrzciny ...hmmm trudny temat - chyba jednak tydzień po świętach i w lokalu.
Moja Mała też się zaczyna dźwigać - i jak leży troszkę wyżej na poduszeczce to prawie podnosi się do pozycji siedzącej.... 🙂
No i śmieszka z niej też jest niesamowita 😁
Nadal bierzemy probityki - co tydzień jakieś inne....kupki są troszkę ładniejsze. Ale krostki - tarka na buźce nadal okropna 😞
Iwonka a jak tam kupki Twojej Malutkiej?
Gosiu głosik oddany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...