Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam dorotko dużo rózowych.. zakładam Kubie np. rajtki pod spodnie jak jest zimno, czy body do spania.. Przecież nie wyrzucę..

Emilka ja myślę, że warto postawić na swoim bo potem się będziesz zastanwiała co gdzie taniej znaleźć, żeby się zmieścić w jakiejś tam kwocie..
A tak w ogóle to ile masz lat? (to tak z czystej ciekawości 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Dorotaa napisał(a):
Emilia ja mam nadzieję że moja dzidzia się pokaże.
Bo jeśli nie to następne usg dopiero za jakieś 11 tygodni. Bo ja chodzę na NFZ.

Ja też mam na NFZ a mam na każdej wizycie USG 😉
Pogadaj dobrze z maleństwem to się pochwali co tam chowa;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam;D dopiero 24 😁 hehe
kochana - ja w Ciebie wierzę 😜 w końcu kazda kobieta ma swoje sposoby na faceta;D hehe Grzesiek też nie chciał kupować;p a wyjścia nie miał;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dorotka! bo jeszcze się dziś tu nie spotkałyśmy 🙂
ja nic nie kupuję bo wszystko mam odziedziczyć po córeczkach siostry (a ma tego że ho ho) ,nawet wózek...choć nad tym akurat pomyślę, no i mamy zamiar kupić materac do łóżeczka a zamiast prezentu dla maluszka w postaci ubranek od odwiedzających gości już zapowiedziałam że wolę pampersy, bo to się bardziej przyda.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda Emilko że co miesiąc płaci się grubą kasę za te prywatne wizyty ale ja jestem spokojniejsza gdy mam usg co miesiac (zwłaszcza że raz poronilam 😞 )
teraz będę mieć dwa m-ce przerwy bo mój gin ma remont gabinetu i będę chodzić do przychodni ale i tak mi powiedział ze da skierowanie do szpitala na usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze nie ! ale mimo wszystko wolę wiedzieć co miesiac ze z moim skarbem wszystko dobrze....widzieć jak jej bije serduszko....oddałabym za to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ja nie chodze prywatnie (nie stać mnie na to;p) ale trafiłam na świetnego lekarza 😉 Co wizyta - usg 😉 i przede wszystkim nie traktuje mnie jak koszmarnego obowiązku..Młody ale już doświadczenie spore ma i jest jeszcze dokładny - nie tak jak niektórzy.. byle odwalić wizytę i do domu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...