Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

Iwonka ja nie pracuję ,zajmuje sie moja 7-letnia córeczką ,to dzidzi tak jakoś samo "przyleciało" najwyższa pora bo zaraz 30-cha na karku....
W październiku poroniłam (to było planowane dziecko) więc po tym przykrym przeżyciu postanowiliśmy że na razie zaczekamy...a tu tak jakoś wyszło...i jest ! bardzo się ciesze oczywiscie 🙂

i powiem Wam że przy tej drugiej ciąży którą straciłam (zanim to się stało)śnił mi się taki malutki piekny chłopczyk i biała trumienka.... 😞 😞
dlatego podejrzewam ze że to miał być właśnie chłopczyk i mam w niebie mojego Bartusia ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
gdybym nie miała wyjścia to na pewno bym pracowała ,ale na szczęście mam to wyjście dlatego wybrałam wychowanie dziecka.Nie należę do osób ,które krytykują pracujące mamy wręcz przeciwnie podziwiam je nie dość ,że pracują to przyjdą i zajmują się domem i rodziną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z dzieckiem nie jezdzicie nigdzie na wakacje? ja bym zwariowałam, cały rok w Kraku i nawet na wakcje nigdzie .... My co roku jezdzimy, poza zeszłym latem, poniewaz kupilismy mieszkanie i remontowalismy ale w tym roku sobie odbije 🙂 na przyszly pewnie tez nie pojazde bo maluszek bedzie za maly ale za 2 latak na 100% z dzieciaczkiem wyruszymy w rejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas nie ma możliwości jechać bo mąż od kwietnia do pażdziernika ma sezon w pracy i w tym czasie nie dostają pracownicy urlopu 😞 a z dzieckiem pojechaliśmy raz na tydzień w sylwestra .Po tym jak zrezygnowałam z pracy przeznaczyłam całą pensje na wypad w Bieszczady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Wam fajnie, mieszkacie sobie na wsi, tak sielsko i we wlasnym domku, ja niestety w mieście i to sporym w którym na domek mnie nie stać, ceny są nie normalne, głupie mieszkanie 300tys. zł a o domku to nawet nie mam co marzyc, bo za samą działkę bym musiała dać z 300 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z drugirej strony jestem przyzwyczajona do ruchu miejskiego, życie tutaj pędzi a my z nim 🙂 i nie wyobrażam sobie mieszkać cały rok w miejscu gdzie mało się dzieje, widac mam we krwi miasto, tu się urodział i tu umre.
Jak to poważnie zabrzmiało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My naszego dziecka nie planowaliśmy. Bo ja jestem młoda nie skończyłam szkoły. Ale po porodzie będę kontynuować. Co do mieszkania na wsi czy mieście. Ja jestem z miasta mieszkam w nim 18 lat a mój jest ze wsi i wpadł na pomysł żebyśmy się wyprowadzili do niego.Ale ja nie wyobrażam sobie życia na wsi. Tym bardziej że i jego przyciągnęło do miasta i siedzi już w nim 7 rok.
Iwonka moja siostra też straciła dziecko , i cioteczna też. Jedna po drugiej niestety. Ale wynagrodził im to Bóg i teraz mamy dwie śliczne dziewczynki i też jedną zaraz po drugiej 🙂 bo jest między nimi 3 miesiące różnicy hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...