Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
widzisz Madziu urodziłaś się na wsi i dlatego nie umiesz sie odnaleźć w mieście i odwrotnie, ja bym nie umiała na wsi. Owszem na wakacje jak najbardziej, bo cisza, spokój ale na dłuższa metę to raczej nie dla mnie. Sam dostę do sklepów, tych dużych, nie wyobrażam sobie żebym musiała jechać pare czy kilkanascie a nawet dzisąt km, mam wszystko pod nosem i tak jestem nauczona, cieżko by mi było z tego zrezygnować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
a i tu cię zaskoczę kilometr dalej jest wieś gdzie jest cały rynek zaopatrzony we wszystko co chcesz .Wiadomo jak chce się czegoś szczególnego to trzeba jechać do miasta.Wsie już nie są tak zacofane jak kiedyś ja z roku na rok jestem zdziwiona ile domów się stawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zreguły waże 56kg przy wzroscie 176cm, ale na zime zawsze tylam 4 kg, jak w zegarku 🙂 a że zaszłam w ciąże w zimie to od 60 kg zaczełam ciąże, i tak do dzisiaj mam juz 74 kg, w życiu tyle nie ważyłam, wprawdzie mówią mi ze nie widac ale ja widze, od ponad dwóch miesiećy nie mieszcze sie w swoje ubrania, cala garderobe musialam zmienic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to też sporo przytyłaś jak na ten etap, ide w tym tygodniu na badanie glukozy to godzinne takie, wiecie o czym mowie napewno bo być może moja waga jest związana z cukrzyca ciążową, nie daj Boże, ale istnieje taka możliwość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...