Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

hej dziewczyny 🙂
Iwonka myślę że to nic złego każda z nas chyba miewa takie bóle, ja np. miałam wczoraj tylko z lewej strony ,to może być rozciagająca sie macica...ale gdyby ten ból Ci się nasilał i nie mijał to lepiej skontaktuj sie z lekarzem
mnie od wczoraj też pobolewa brzuch i nie wiem czy to nie z powodu tych upałów...trzeba zwolniź tempo w taki ukrop...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a jak po weekendzie? ja nie byłam nigdzie ale też tu nic nie pisałam bo miałam bardzo zryty nastrój, ostatnio byle co mnie drażni i szybko się rozklejam ....okazuje się, że powiedzenie "z rodziną najlepiej się wychodzi na zdjęciu... " jest bardzo życiowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki moja imienniczko za słowa otuchy. Tez tak myśle ze te bóle to nic innego jak zachodzące zmiany w naszym organizmie a ponadto te okropne upały, nie wiem jak Wam ale mnie doskwierają okropnie.
Nie chciałabym z każdą bzdurą latać do lekarza zeby nie popaść w paranoje, dlatego wolalam Was zapytać co sadzicie o takich bolach, ale szczerze mowiac ten bol byml czasami taki kujacy ze nie moglam sie wyprostowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...