Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Madziu my też załatwiliśmy wszystko w ciągu 2 m-cy;p

Dorotaa nie przesadzaj - wpadasz rzadko (a szkoda) i właściwie nigdy nie przyłączasz się do rozmowy a zostawiasz jedynie krótki wpis typu "miłego dnia"..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia masz rację. Nie zawsze mam czas. Ale zawsze staram się życzyć wam miłego dnia to chyba dobrze. Jak wchodzę to przeważnie nikogo nie ma. A tak wieczorami śpi Zuza i nie mogę jej obudzić. Wyjeżdżam jutro, chciałam Wam życzyć miłego tygodnia.
Jak będę miała okazję przez ten czas wejść to postaram się coś skrobnąć.
:**** dla Was i bobofasolek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej dziewczyny 🙂 dzisiaj to już nie jestem w stanie nawet przeczytać tych wszystkich stron wiec nie bardzo wiem o czym gadałyście ale wróciłam do 5 wstecz chyba i widzę że stąpacie po niebezpiecznym gruncie.... 😲
wychodzi na to że jestem moherem bo chodzę do Kościoła hehe 🥴 ale ja akurat czuje taką potrzebę chociaż z domu tego nie wyniosłam..... 😜
Dorotka odpoczywaj zdrowo 🙂 i pisz do nas po powrocie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwona tak myślałam ,że pomyślisz ,iż to o tobie mowa nic stego chodzi mi o starsze babki typowe mohery 😜 i napisałam też ,że to jest każdego indywidualna sprawa 🙂 jeśli chce to chodi byle by mnie nikt nie namawiał to tego lub czegoś na co nie mam ochoty 😜 choc nie powiem zawsze chodzilam kiedy musiałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo Madzia,że nic na siłę 😉 ja po prostu zawsze w trudnych chwilach znajdywałam tam pocieszenie a miałam tych chwil sporo...(najpierw śmierć brata, taty, fasolki... 😞
rozumiem jednak o czym piszecie i wiem,że kościół sam sobie zasłużył na to by tak o nim myślano...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co kiedyś byłam i cholernie nie podobało mi sie kazanie wyszłam w połowie i po prostu nie chodzę chyba ,że ślub pogrzeb lub chrzciny a i jeszcze komunia 🙂 ale nie krytykuję absolutnie tylko te stare dewoty mnie wkurzają ledwo wyjdą z kościoła a już swoją sąsiadkę obgadują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się dzis umęczyłam tą jazdą samochodem potem się zdrzemnęłam i wzięłam za trawnik...dlatego mnie nie było
ale widzę ze gadałyście o becikowym, ja słyszałam ze w tym roku nie musi być jeszcze tego zaświadczenia że od 10 tyg ciazy jest się pod opieką lekarza, to dopiero od 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...