Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Dorotaa napisał(a):
Gosia a jak sama nie urodzisz to kiedy do szpitala na wywołanie?

Nie wiem...
Teraz pewnie będę co 2, 3 dni na ktg jeździć bo gin stwierdził, że jak termin minął to trzeba częściej kontrolować.. Ale liczę na to, że się rozkręci coś w końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotaa napisał(a):
Gosia to ja mam w brzuszku 80 procentową Maję 🙂
A 20 procentowego Krzysia 🙂
Zobaczymy przy porodzie kto tam sobie tak na 100 % mieszka.

Czemu 80%? Lekarz miała jakieś wątpliwości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia tak. Powiedział nam że na jego oko to dziewczynka ale na 80 % jest tylko pewny.
Gosiu słuchaj ja dziś zaczęłam 39 tydzień. Mam 14 dni do terminu czy powinnam iść już do przychodni na zapis ktg? Czy mam iść tydzień przed terminem porodu dopiero?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotaa napisał(a):
Gosia tak. Powiedział nam że na jego oko to dziewczynka ale na 80 % jest tylko pewny.
Gosiu słuchaj ja dziś zaczęłam 39 tydzień. Mam 14 dni do terminu czy powinnam iść już do przychodni na zapis ktg? Czy mam iść tydzień przed terminem porodu dopiero?

A lekarz Ci nie powiedział kiedy masz iść?
Mi pierwsze ktg zrobili właśnie równe 2 tyg przed terminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia wiesz jak to jest na NFZ. Najlepiej jakbym wcale nie przychodziła 🙂
Byłam tydzień temu w czwartek. Dostałam furagin bo mam zły wynik moczu. Wybiorę ten furagin mam zrobić mocz i tego samego dnia przyjść na wizytę. Może wtedy zrobi mi ktg.Mój gin jest tylko w czwartki i piątki . A za tydzień wypada 11 czyli wolne 12 też ma wolne więc go nie ma. I dopiero w czwartek za dwa tyg będzie (18listopada) dzień przed moim terminem porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na ktg nie musisz iść do swojego lekarza...
Ja na pierwszym nie byłam. Poszłam, zrobili badanie i weszłam z wynikiem do innego gin żeby tylko spojrzał i ewentualnie wysłał do szpitala:P

A kapustki kiszonej.. nie nie;p podziękuję 😉 raczej nie jadam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotaa napisał(a):
Mamuśka gotuje bigos 🙂
I jutro pierogi z kapustą i grzybami 🙃
Pewnie ostatnie w mojej kadencji ciążowej. I na jakiś czas będę musiała o niech zapomnieć.

Pierogi jak nie ma nic innego jeszcze bym zjadła... ale bigos - wolę głodować 😉:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wielu takich rzeczy nie lubię 😉 Mój się śmieje, że za tanie albo za zdrowe i dlatego 😜 😁
Ja dzisiaj właśnie jadę na czwarte już ktg... tylko teraz do szpitala bo mój gin ma dyżur... A nie chce mi się jak cholera... w przychodni badanie trwa 20 min a wszpitalu potrafili mnie nawet 50 przetrzymać..wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...