Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. padam! 😞
Kręgosłup mi odpada.. Mati śpi, Kub zasypia.. ja jeszcze muszę na zakupy i sprzątać.. a jutro Kielce...:/
No i już dzisiaj raczej nie wpadnę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki, musze sie Wam pochwalić, że moja niunia zrobiła dzisiaj samam kupke a zeby bylo smieszniej zaraz jak wróciłysmy od gastrologa 🙂 ale zrobiła niestety za rzadką pewnie przez to ze wpieprzam od tygodnia slwiki suszone, juz przestałam, wszystko z nią ok, to nie byly zaparcia tylko zaburzony system oddawania stolca i to samo sie unormuje, jak widac mojej corci wlasnie sie normuje, a biegunką jednorazowo mam sie nie martwic, takze jestem szczesliwa ze wszystko zaczyna wracac do normy, bidulka troche sie nastekala zanim zrobila ale sie udalo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂
u mnie Amelka nadal chora, co prawda temperatura jeszcze jest- ale niższa i wygląda już lepiej 🙂
ja nie pozwoliłam chorobie położyć się do łóżka i jakoś ciągnę..pomagam sobie lekarstwami Amelci, na szczęście nie mam temperatury ale jestem ogólnie rozbita i bez sił... 😞 a przede mną bardzo pracowity tydzień związany z przygotowaniami do chrzcin...zakupy itd...

Iwonko a nie mówiłam,ze wszystko się unormuje u Twojej Natalci 🙂 musisz cierpliwie czekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamusie 🙂 nie dość że zmiany na brzuszku i trafić na nasz wątek nie mogłam to jeszcze zastaję tu straszne pustki.... 😞 nie ma co nadrabić, co z Wami dziewczyny?
u mnie nadal Melcia chora, już 3 dzień ma temperaturę.... 😞 a ja chodzę jakaś wykończona...stresuję się przygotowaniem przyjęcia po Chrzcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...