Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
dzień dobry 🙂
u nas dzis generalne porządki a ja sie cieszę jak głupia 😁 tzn. mam wysmienity humor 😁 choc przede mną kupa roboty i Majcia, która domaga sie zainteresowania 😁 ale i tak mi wesoło bo będę mieć już posprzątane na święta 😁 😁



oj Iwona cieszysz się jak głupi do sera 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Cześć Mamcie 🙂
Co tam u Was?
Iwonko - a co to za generalne sprzątanko?
My wczoraj znów byliśmy u lekarki.....i mamy powoli przechodzić z mleka Nutramigen 1 na 2 i co najważniejsze możemy wreszcie jeść zupki (marchewka, ziemniaczek), deserki (marchewka, troszkę jabłuszka, morelka) i pić soczki (też marchewka).....Więc dzisiaj pierwsza próba jedzenia....trochę późno i trochę skąpy ten jadłospis....ale dobrze, że wreszcie Nadulka zje coś lepszego niż mleko 😉 Nadia waży 7300g - czyli przybrała od tamtego wtorku 200g.... 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Oj ciężka jest ta moja Kruszynka 😉 Niby do tej pory je tylko mleko (którego zresztą nie dojada z porcji - bo powinna jeść 210ml- a zjada niecałe 150ml) i ma ciągle problemy z jelitkami - luźne kupki - wagę urodzeniową też nie miała jakąś super dużą (3200g) - a przybiera prawidłowo na wadze 🙂 - cieszę się z tego bardzo 😁. Ale jest za to krótka 😉
Właśnie jesteśmy po pierwszym obiadku (marchewka, ziemniaczek) - ale Nadulka cała umazana 🤪 ale nawet zjadła troszkę 🙂
Madziu - a jak tam Twój Kamilek - co nowego dajesz Mu do papusiania 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dopiero zaczynamy-więc tylko marchewka jest głównym składnikiem jedzonka....
A Wy już mięskożerni jesteście..... 🙂 Fajnie, fajnie..... 🙂
Nie wiem co mam Jej podawać tak właściwie .... zaczynamy od słoiczków...........ale jak pojedziemy do dziadków to będę gotowała sama zupki z warzywek z ogródka dziadka (takich zdrowiutkich) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Madziu ....myślę, że będę pytała o kolejne kombinacje jedzonkowe 🙂
Madziu- chyba tylko nasze Szkraby wśród dzieciaczków listopadowych są z tego samego dnia..... 😉
O której ur. się Kamilek?
Bo u mnie zaczęło się o 24.30. (9 listopada), ale Mała ur.się o 16.30. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Anitka co to za sprzatanko? dostałam weny i posprzątałam dosłownie wszędzie, poodsuwałam meble, powyciagałam z szaf i poukladałam na nowo, kuchnia- też generalka, została mi tylko łazienka ale to juz jutro bo teraz trzeba poświęcić czas dzieciom 🙂
Twoja Nadia zjada chociaż 150ml- więc sie ciesz 🙂 bo moja nawet 120 nie zje....a jak nie śpi to tylko 60 ml i koniec !,zdecydowanie woli zupy, muszę sie wybrać do lekarza i pogadać z nim o tym mleku moze cos zmieni bo mała już chyba ma dosć tego śmierdziucha 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, pewnie juz spicie, ja niestety tylko w tych godzinach moge tu zagladnac, jak jestem odrobiona i mala spi.
Kurcze Iwonko Ty to masz zdrowie, ciagle sprzatasz i sprzatasz, ja nie ma sily i nie chce mi sie a tym bardziej tak generalnie jak Ty.
Kobietki juz niedlugo swieta a to oznacza ze niedlugo chrzciny i na sama mysl juz mam dosc a wszystko narazie w proszku, tzn nic nie zaczelam nawet myslec a swieta juz za tydzien, kurde teraz palcem sobie nie trafie bo zakupy trzeba zrobic lacznie z ubraniami dla mnie i dla Nateczki, na wyżerke i wogole, jedynie co kupione to stoły 🙂 i krzesła takze jest na czym i przy czym siedziec 🙂 🙂 😉 😉 ale nie ma co jesc , nawet nie wiem jakie menu zaserfowac, moze macie dla mnie jakies pomysly? biorac pod uwage ze sa swieta to moze zamiast tradycyjnego rosolu , barszcz bialy z jajem 🙂 i co dalej.... ufff mam dosc.
Szkoda ze Was nie ma, pogadalam sobie sama ze soba i znikam. Dobranoc, kolorowych snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie 🙂
Iwonko bo ja mam bzika na punkcie czystości 😁 😜 i co z tego jak okna umyłam, poszedł deszcz i znowu brudne 😠 😁
he he nie przejmuj się najważniejsze,ze goście będą mieć na czym usiąść, odpoczną i pójdą 😉 😁
cóż Ci mogę doradzić jeśli o jedzenie chodzi? hmm na pewno nie szykuj dużo zwłaszcza,ze są to święta i każdy zje pewnie świateczne (często obfite) śniadanie. U mnie zostało bardzo dużo jedzenia, po obiedzie był tort i już potem nikt nie chciał nic ruszyć a miałam jeszcze kolejne ciepłe danie (udko z pieczarkami) a potem bigos. Z przystawek też nic nie poszło, tylko szaszłyczki (bo takie malutkie) został nie ruszony schab w galarecie, sałatki, jajka faszerowane...dosłownie wszystko! musiałam potem porozdawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):

Anitka co to za sprzatanko? dostałam weny i posprzątałam dosłownie wszędzie, poodsuwałam meble, powyciagałam z szaf i poukladałam na nowo, kuchnia- też generalka, została mi tylko łazienka ale to juz jutro bo teraz trzeba poświęcić czas dzieciom 🙂
Twoja Nadia zjada chociaż 150ml- więc sie ciesz 🙂 bo moja nawet 120 nie zje....a jak nie śpi to tylko 60 ml i koniec !,zdecydowanie woli zupy, muszę sie wybrać do lekarza i pogadać z nim o tym mleku moze cos zmieni bo mała już chyba ma dosć tego śmierdziucha 😞


Cześć Mamusie 🙂
Co tam u Was?
Iwonko zazdroszczę Ci zapału i siły. 🙂 Ja mam dzisiaj jakieś smuty 😞
Nadia trochę więcej teraz zjada (ma zaczerwienione gardło - ale we wtorek lekarka powiedział, że już jest lepiej - może dlatego nie chciała jeść). Jak będziesz mogła to idź do lekarza - my byliśmy i porobiliśmy badania krew, mocz, kał - wiadomo gdzie szukać przyczyny braku apetytu.....a może lekarka zaleci Wam jakiś probiotyk.....
Nadulka daje mi dzisiaj popalić od rana.....niby nie płacze, ale przez cały czas wymaga, żeby z Nią się bawić....wreszcie zasnęła.....ale wywojowała się ze mną.......od 6 oglądała bajki i rzucała grzechotkami, a w południe - jadła zupkę "siama"- trzymała za łyżeczkę, ale nie za odpowiedni koniec... umazała się calutka (musiałam ją myć i przebierać)....następnie rozrabiała w wózku, na macie, w bujaczku...nie mogła znaleźć sobie miejsca....później dopadły ją jakieś płaczki, więc szybko mleko, bo niby bardzo głodna (nawet nie zdążyłam zmienić jej pampersa).....no zjadła ....przebieramy się....oczywiście zmieniamy pampersa leżąc na brzuchu bo to Jej ulubiona pozycja podczas zmieniania pampa.....i tu wszystko razem siku i ulało się .... Oj niegrzeczna ta moja Dziewczynka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamusie 🙂
Co tam u Was?
Iwonko zazdroszczę Ci zapału i siły. 🙂 Ja mam dzisiaj jakieś smuty 😞
Nadia trochę więcej teraz zjada (ma zaczerwienione gardło - ale we wtorek lekarka powiedział, że już jest lepiej - może dlatego nie chciała jeść). Jak będziesz mogła to idź do lekarza - my byliśmy i porobiliśmy badania krew, mocz, kał - wiadomo gdzie szukać przyczyny braku apetytu.....a może lekarka zaleci Wam jakiś probiotyk.....
Nadulka daje mi dzisiaj popalić od rana.....niby nie płacze, ale przez cały czas wymaga, żeby z Nią się bawić....wreszcie zasnęła.....ale wywojowała się ze mną.......od 6 oglądała bajki i rzucała grzechotkami, a w południe - jadła zupkę "siama"- trzymała za łyżeczkę, ale nie za odpowiedni koniec... umazała się calutka (musiałam ją myć i przebierać)....następnie rozrabiała w wózku, na macie, w bujaczku...nie mogła znaleźć sobie miejsca....później dopadły ją jakieś płaczki, więc szybko mleko, bo niby bardzo głodna (nawet nie zdążyłam zmienić jej pampersa).....no zjadła ....przebieramy się....oczywiście zmieniamy pampersa leżąc na brzuchu bo to Jej ulubiona pozycja podczas zmieniania pampa.....i tu wszystko razem siku i ulało się .... Oj niegrzeczna ta moja Dziewczynka....


hehe Anitko to miałaś przeprawę z Nadulką 🙂 potrafią nas te maleństwa czasem sterroryzować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
http://zdrowie.onet.pl/fotogalerie/chce-zostac-najciezsza-kobieta-na-swiec,4242054,0,foto-male.html


Iwona jak nie masz takiej wagi jak ta pani to jesteś super laska 🙂 🙂 🙂 więc jak wpadniesz w doła ,że jesteś gruba to sobie przypomnij o tej pani 😁


o Boziu i ona chce jeszcze przytyć? to już jest przecież kalectwo 😮 ja i tak już zawsze będę stara i gruba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...