Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Gosia - no jakoś sobie tę szarą rzeczywistość pokolorować:P:P 😁

no Gosiu w sumie masz rację korzystaj ile się da 🙂 mnie od 2 dni dziwnie kuje w brzuchu a o skurczach które mnie łapią juz nie wspominam no cóż niedługo tylko wyro do leżenia zostanie bo do niczego innego nie będę się nadawać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to nie dobrze... a ja o dziwo czuję się coraz lepiej 🙂 W prawdzie czuję, że nogi zaczynają puchnąć.. ale wracam do ćwiczeń od dziś (chociaż trochę) bo to pomaga 😉
No i w ogóle mam w sobie tyle energii 😁 nie wiedzieć czemu czuję się cholernie szczęśliwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati brzunio superowy i duży! Gosia widzę,że imprezka nie mała była...fajne zdjęcia i torty!
Madzia to zdjęcie sprzed dwoch lat... 😜 od tamtej pory nie miałam długich włosów...i chyba tęsknię...ogólnie tęsknię za "normalnym" wygladem na twarzy...bo bardzo się zmieniłam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy gdzie?? 😞
U nas taka burza była, że myślałam, że się modlić zacznę... w każdym razie nie było prądu więc co za tym idzie nie było neta:/

Masakra... strasznie się boję, deszczu, burzy, wiatru...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo 😉 to musiało być super 😁 nam też by się taki wypad sam na sam przydał;p
A czemu kolejna noc nie przespana? Nie możesz spać?? Czy coś się stało?
Ja tak w ciąży z Kubkiem od 6 m-ca aż do końca ciąży nie mogła w ogóle spać w nocy.. teraz śpię jak zabita;p ostatnio nawet tak mocnym snem, że nie słyszę jak młody woła;p;p nawet na siku budzę się najwyżej raz 😁

Mati mi szaleje teraz po żeberkami;p pewno nóżki rozprostowuje 😁 bo jest już obrócony jak do porodu 😉 Będzie szalony jak Kuba jak go tak do góry nogami wytrzęsę;p;p Kub też już chyba od 6 m-ca był odwrócony jak do porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnio bolą mnie troche plecy. Spać nie mogę bo jest duszno wiatrak niby jest wączony cała noc okno też a spać nie można, do tego łóżko robi się dla nas za małe 😉

to chyba dobrze że mały się już ułożył co?
Ja osobiście uważam że ten twój Kubuś to jest najprzystojniejszym facetem pod słońcem 🙂
Zdjęcia z urodzin są super- mały pewnie szczęśliwy był co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to nie wesoło.. jeśli nawet przy otwartym oknie nie możesz spać... ja wieczorem tylko na chwilę otwieram, żeby się w domu przewietrzyło i chłodniej zrobiło a tak to muszę mieć zamknięte bo psy Kubę by budziły...

Co do ułożenia Mateuszka to nawet bardzo dobrze, że jest odwrócony 😉 w sumie podobno właśnie w tym okresie ciąży zwykle dzieci już przybierają pozycję do wyjścia (teraz bardzo rosną i potem może im być ciężko się przekręcić) dlatego liczę na to, że mały się nie obróci już 😉

No a Kubulek z imprezy był zachwycony 😁 spał w dzień tylko godzinkę, biegał w tej papierowej czapeczce i kazał ją sobie zakładać jak mu spadała 😁 Wytrzymał długo bo prawie do 21 😉 A na drugi dzień dostałam "ochrzan", że wyrzuciłam jego czapeczki do kosza (tam je znalazł, wyjął i strasznie coś pyskował;p;p potem zabrał i schował w pokoju z zabawkami).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia jestem cały czas, ale gotuję i trochę się muszę odrywać 😁
A.. co do sposobów mojego męża kochana Madziu - to powiem Ci szczerze, że ostatnio całkiem mi to nie przeszkadza... kurde.. śmieszne bo jestem coraz grubsza i brzydsza i coraz bardziej mi się chce 😁 żeby aż tak mi się chciało wiadomo czego to dawno nie było;p;p hehe

I nie strasz tu żadnymi bólami 😁 Wszystko da się przeżyć;p 😁 a to uczucie jak dziecko się już urodzi - wynagradza każdy ból i nieprzespaną noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to się zgodzę ,że wynagradza każdy ból 😁 😁 😁
A po za tym wyrodna matka jesteś ,żeby dziecku ulubioną czapeczkę wyrzucić 😜 jak tak można Kubuś się z nią zaprzyjaznił 🙂 🙂 🙂

A jeśli chodzi o poród to trzeba trochę nastraszyć 😜 przecież każdy poród jest inny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...