Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

a wiesz Madzia nie wiem czy juz o tym pisałam że od jakiegos czasu boli mnie tak jakby kość po zewnętrznej stronie prawej nogi, dosłownie ta co wychodzi z d... 😁 to wygląda jak rwa kulszowa ,mam to dzień w dzień , czasem to nie wiem tak jakby mnie bolała miednica , kość łonowa...to taki dziwny promieniujacy ból ,co myslisz co to moze być? mój mi powiedział ze kości mi sie rozchodzą i to dlatego.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak dziewczyny mojej siostry ,23 to standard zanim się ułożą...ale nie mają jeszcze obowiązkow to co innego ,moja od czasu gdy poszła do przedszkola i teraz do szkoły to sama pada wieczorem od tego rannego wstawania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też pamiętam ten czas gdy padałam na twarz a dziecko nie chciało mi usnąć i trzeba było do północy siedzieć 🥴 już niedługo sie zacznie ,ja już się przyzwyczaiłam że sypiam najwyżej 6-7 godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moja też jak zjadła wieczorem to do 5 spała..a jaką miałam wygodę gdy dawałam jej jeszcze pierś ale to tylko przez miesiąc a odkąd przeszła na butelkę to sypiała jeszcze dłużej ,raz pamiętaM że od 18 spała mi do 6 rano...aż się bałam czy wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ja ledwo wyszłam ze szpitala i już nie miałam pokarmu ,tylko że u mnie w dzień butelka a w nocy cyc i to bylo właśnie super bo brałam sobie dziecko i spałyśmy obie a potem już butelka, wstawanie, szykowanie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz wiosną tak miałam że po śmierci taty byłyśmy z Melką u mamy i obudziłam się patrzę a ona nie oddycha, macam a tu zimna 😲 byłam w takim szoku że chciałam krzyczeć a dziecko spało takim kamiennym snem, dłonie miała zimne bo akurat było chłodno w pokoju .... 😁 ja wybudzona ze snu , po ostatnich przeżyciach związanych z tatą...to było straszne chciałam dostać zawału 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja bardzo chciałabym mieć pokarm to po pierwsze taka wygoda, po drugie takie mleko jest lepsze dla dziecka, nie ma przynajmniej zaparć ,moja Melka miała straszne, czopki, termometr, próbowałam wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...