Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Jakto? nie znalazłyście mnie na nk??:P zaraz Wam link podeślę:P

Masz rację Magda- nie mogę bez Was żyć;p;p a co do prac.. to chyba mam psychikę za słabą.. za bardzo to wszystko przezywam..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂
powiem Wam kobietki że wchodzę tu i czytam ale chyba za dużo ostatnio przykrych wiadomości...to wszystko dało mi wiele do myślenia, aż nie chce się pisać.... 😞
mąż mi mówi że za dużo czytam i potem się martwię czy z moim maleństwem wszystko w porządku zwłaszcza że od dwóch m-cy nie byłam badana tylko usg i boję się czy z moją szyjką wszystko ok ? czy nie skrócona, czy nie ma rozwarcia, czy mi nie grozi przedwczesny poród 🥴 🥴 bo codziennie czuję ten skurcz i pobolewanie brzucha....a teraz tyle o tym słychać na tym forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂
powiem Wam kobietki że wchodzę tu i czytam ale chyba za dużo ostatnio przykrych wiadomości...to wszystko dało mi wiele do myślenia, aż nie chce się pisać.... 😞
mąż mi mówi że za dużo czytam i potem się martwię czy z moim maleństwem wszystko w porządku zwłaszcza że od dwóch m-cy nie byłam badana tylko usg i boję się czy z moją szyjką wszystko ok ? czy nie skrócona, czy nie ma rozwarcia, czy mi nie grozi przedwczesny poród 🥴 🥴 bo codziennie czuję ten skurcz i pobolewanie brzucha....a teraz tyle o tym słychać na tym forum...

Iwona ty to sama sobie coś wmawiasz 😜weż no myśl pozytywnie 🙂 i lepiej daj namiary na siebie na nk 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona - Madzia ma rację! Grunt to pozytywne myślenie. Musimy wierzyć, że wszystko będzie w porządku!

Madzia dzisiaj to w ogóle obłęd.. wywiad u faceta, którego była żona tak rypie, że się w pale nie mieści.. o dziecku baba nic nie myśli:/ szkoda chłopaczka...

jakiś alkoholik, babka ze schizofrenią pod opieką 20-paroletniej córki.. i nie pamiętam co jeszcze.. ja piszę teraz o tej ubezwłasnowolnionej i alkoholiku..

a jutro szukamy rodziny zastępczej dla takiego chłopaczka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna i julia napisał(a):
eh dziewczyny fajnie macie ja już

nie pamietam jak to jest być w ciąży

teraz mam koło siebie 17 miesięczną łobuziare 😜


Uwierz, że wszystkie byśmy chciały być na Twoim miejscu... kurcze, u nas się takie rzeczy dzieją, że każda w strachu czy wszystko jest ok..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro idę do gina ale do przychodni zmuszę go żeby mnie przebadał (chociaż nie wiem, bo ledwo się załapałam na ostatnią ze wzgledu na zwolnienie) moze wtedy byłabym spokojniejsza
Madzia linka do nk nie podam bo od dawna w moim kompie znikł mi ten pasek przeglądarki u góry i nie wiem jak to przywrócić ☺️
ale możesz poszukać w wyszukiwarce Iwona Piotrowska (Madej) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...