Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

gosia2301 napisał(a):
przepraszam że tak z butami do Was weszłam ale u mnie juz same mamuśki i nikt nie zaglada 😞


Gosia jest nam bardzo miło ,to nie jest prywatne forum 😉 możliwe że Ty tu jesteś częstszym gościem niż ja ostatnio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
Iwonko a mnie w 1 ciązy czop wogóle nie odszedł dostałam bóli i pojechałam rodzić 🙂

ja pojechałam do szpitala bez bóli, po prostu niue wiedziałam jak to będzie i wolałam tam być w razie czego...wieczorem poszłam spać i właśnie obudziło mnie odejście tego czopa...a potem podczas badania położna przebiła mi pęcherz i dopiero wody poleciały...
hej Kamuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
dziewczyny jak do 19 nie urodze to będą mi wywoływać wiec koło 20 na pewno sie urodzi juz przestałam sie stresować i płakać bo to nie mam sensu 😞widocznie ja należe do Tych co przenoszą bo Kamilka też po terminie urodziłam 🙂
PEWNIE ŻE TAK GOSIU NIE MA CO SIĘ STRESOWAC...BO PRZECIEŻ WYJŚC MUSI...TYLKO CZEKAC NA JAKIES SYGNAŁY 🙂,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
dziewczyny jak do 19 nie urodze to będą mi wywoływać wiec koło 20 na pewno sie urodzi juz przestałam sie stresować i płakać bo to nie mam sensu 😞widocznie ja należe do Tych co przenoszą bo Kamilka też po terminie urodziłam 🙂


rozumiem Cię Gosia tak to jest jak inne są już po a tu się czeka to też by się chciało....ale doczekasz się kochana, wszystko w swoim czasie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
ja dziś tylko na chwilkę 😉 u nas wszystko dobrze 🙂 nie pojawiamy się ostatnio, bo się wyprowadziliśmy a internet może w tym tygodniu uda nam się podłączyć 🙂

Czujemy się rewelacyjnie, a Daria już wszędzie chodzi sama 🙂 i wszystko sama chce robić 😉


Trzymajcie się cieplutko!! do napisania niedługo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...