Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

iwonka1 napisał(a):
ja coż, nic takiego, tez ogladalam tv bo nie mialam nic do roboty, Was tu nie bylo wiec co mi pozostalo .... potem sie kąpałam i tak zleciało.
acha 🙂...
ogólnie strasznie szybko mi zleciał ten dzień...i oby tak szybko mi zleciał do czwartku 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
niestety musze sie zbierac bo maz głodny 🙂 Moze jeszce tu zagladne ale pozniej. Tak wiec narazie. Jakby co to dobranoc.

ok pa 😉i dobranoc ...moze będe tez nie wiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek Mamuśki 🙂)
u mnie 1 dzień po terminie i nadal spokój i 🥴 żadnych oznak tego by Malutka chciała już przywitać się z tym światem....
widocznie dobrze jej u mamusi 😉 staram się o tym nie myśleć, bo wszystko w swoim czasie, ale nie powiem że jest łatwo....
do tego dochodzi dylemat czy kłaść się jutro do tego szpitala, czy nie...w końcu będzie dopiero 2 dzień po terminie... 🤔 🥴
z drugiej strony nie chcę się zamartwiać,że robię coś złego........
poradźcie dziewczyny co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Hej babolki widze ze jestescie na bierzaco z informacjami 🙂a mowia ze to baby sa najwiekszymi pierdolami 🙂a tu síe okazuje ze moj wlasny maz jest pierdola 🙂


cześć Madzia 🙂 to dobrze,że masz meża który chce nas poinformować o wszystkim 😁 😉
mój to podejrzewam,że nawet zdjęcia nie wklei jak już będę po....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
dzień doberek Mamuśki 🙂)
u mnie 1 dzień po terminie i nadal spokój i 🥴 żadnych oznak tego by Malutka chciała już przywitać się z tym światem....
widocznie dobrze jej u mamusi 😉 staram się o tym nie myśleć, bo wszystko w swoim czasie, ale nie powiem że jest łatwo....
do tego dochodzi dylemat czy kłaść się jutro do tego szpitala, czy nie...w końcu będzie dopiero 2 dzień po terminie... 🤔 🥴
z drugiej strony nie chcę się zamartwiać,że robię coś złego........
poradźcie dziewczyny co myślicie?

HEJ IWONKA 🙂NAPRAWDE NIE WIEM CO CI DORADZIC 🤨...ALE JA CHYBA BYM SIE NIE KŁADŁA DO SZPITALA...PODAM CI SWÓJ POWÓD...GIN POWIEDZIAŁ ABYM SZŁA DO SZPITALA NAWET Z MAŁA PIEDOŁĄ...TZN.JAK MAM SKURCZE NIEREGULARNE,WIĘKSZE UPŁAWY...WIĘC JA TO WSZYSTKO MAM ...A BOJE SIE ŻE JAK PÓJDE TO BĘDĄ MI KAZALI LEŻEC DO CZARTKU,DLATEGO CZEKAM NA NAPRAWDE COS KONKRETNEGO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
magda123 napisał(a):
Hej babolki widze ze jestescie na bierzaco z informacjami 🙂a mowia ze to baby sa najwiekszymi pierdolami 🙂a tu síe okazuje ze moj wlasny maz jest pierdola 🙂


cześć Madzia 🙂 to dobrze,że masz meża który chce nas poinformować o wszystkim 😁 😉
mój to podejrzewam,że nawet zdjęcia nie wklei jak już będę po....

IWONKA MA RACJĘ 🙂..MADZIA A JAK TAM TWOJE SAMOPOCZUCIE?WYCHODZISZ W PONIEDZIAŁEK...CZY JESZCZE NIE WIADOMO?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
dzień doberek Mamuśki 🙂)
u mnie 1 dzień po terminie i nadal spokój i 🥴 żadnych oznak tego by Malutka chciała już przywitać się z tym światem....
widocznie dobrze jej u mamusi 😉 staram się o tym nie myśleć, bo wszystko w swoim czasie, ale nie powiem że jest łatwo....
do tego dochodzi dylemat czy kłaść się jutro do tego szpitala, czy nie...w końcu będzie dopiero 2 dzień po terminie... 🤔 🥴
z drugiej strony nie chcę się zamartwiać,że robię coś złego........
poradźcie dziewczyny co myślicie?


cześć Iwka, ja jestem juz 2 dzien po terminie i nie zamierzam sie wybierac do szpitala a tez nic nie zapowiada zeby niunia chciala juz przyjsc na swiat, do 14 dni po terminie nasze maluszki maja czas takze nie ma sie co spieszyc, widac nie sa jeszcze gotowe a lekarzy, ktorzy chca miec juz pacjentke z glowy i tak szybko wywoluja porod to powinni zamykac.
Tak wiec na twoim miejscu nie szla bym lezec bez potrzeby, napewno jestes pod stałą opieka lekarska takze jakby cos sie dzialo napewno Cie poinformuja i wtedy pojdziesz a jezeli lozysko nie jest jeszcze stare i nie masz braków w wodach płodowych to po co lezec....????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...