Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo 😉 na basen też bym poszła;p A tak zostaje mi leżenie obok basenu Kubuśkowego 😉 ale mały mądrala pochlapuje po mnie więc całkiem przyjemnie się opala;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
bo jak moi tak szaleją to wole zdjęcia robić ,żeby miała pamiątkę jak szalała a tak to wchodziłam żeby się ochłodzić 🙂 my w przyszłym roku chcemy kupić jeszcze większy bo ten jest już na wykończeniu 😞mam cichą nadzieję ,że wystarczy na całe wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno wystarczy 😉 to pochwal się jakimś zdj bo ciekawa jestem jaki duży ten basen 😉 U nas większy niż ten co go może w końcu rozłożymy się nie zmieści.. 😞 za mały ogródek mamy więc musi nam wystarczyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wkleje Wam jeszcze zdjęcie z moim nowym image 😜 teraz sem blondi prawie 😉

[URL=http://img249.imageshack.us/i/58475987.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9186/58475987.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek Brzunie 😉
Aga super zmiana, do ciemnych oczu pasuje taki blond, bardzo fajna fryzurka 🙂
Jak tam u Was początek dnia? u mnie kiepsko ,spac nie mogę przez to gorąco, jak otworzę okno to znów pełno robactwa wchodzi...pół nocy ganiałam komara bo nie usnę jak bzyczy za uchem...
reasumując czuję się dziś fatalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie 😉 miłego i do wieczorka bo dziś poza domkiem więc raczej nie wpadnę do Was..

Aga w prawdzie ja jestem zwolenniczką ciemnych włosów ale wyglądasz świetnie 😉 i ten brzucholek malutki 😁 mrrr;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia mówisz tak jak Amelka ,"teraz będzie siostra ale przecież możesz mi za rok urodzić brata..." 😁
żeby to było takie proste...za stara już jestem i czym termin porodu się zbliża to bardziej się wszystkiego boję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie raczej nie dam rady już mi cieżko 😁 a co jak znów będzie siostra? hhe
w niedalekim sąsiedztwie jeden 5 razy próbował zmajstrowac syna i mu pięc panienek wyszło hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 😆 mój już mówi, że będzie ganiał chłopaków...Amelka to w ogóle taka córucia tatusia, podobna i z wyglądu i z charakteru i wszystko razem robią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci a najlepiej bliźniaki, nie ukrywam że super byłoby mieć parkę ,ale jak nie wyszło to nie ma co kombinować bo za trzecim razem też może być dziewczynka i co? Amelka kazałaby mi znow za rok urodzić synka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony zarzekać tez się nie można bo nigdy nic nie wiadomo..:P
u mojej siostry po 9 latach od pierwszego syna urodziła się córeczka a za rok...następna hehe
aż po ostatniej kazała sobie podwiązac jajniki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...