Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Madziu i znów Twój Kamilek pierwszy robi coś nowego 😁 Super - silny chłopczyk. Moja Nadia jest na etapie siadania sama, a jak leży na brzuszku to kręci się w kółko - tak, że jak jest w łóżeczku to nogi ma na poduszce 🙂
Ale ten czas biegnie......niedawno miałyśmy brzuszki........niedawno nasze Maleństwa były takie malutkie i fajniutkie.......Moja koleżanka urodziła pod koniec kwietnia...jaki fajny jest taki Maluszek - taki Przytulaczek - a nasze Szkraby to już teraz niezłe Łobuzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry babolki co tam u was ,żadna nie pisze jak się chowa wasze maleństwo 🤨no już nie takie maleństwo 😁

Anita kiedyś pisałaś ,że twoja znajoma urodziła w kwietniu ,powiem tak lubie takie malusie krasnale ale ja już bym nie chciała takiego maleństwa 😉leżącego śpiącego, kupkającego 😁 teraz nasze szkraby kombinują i to jest najfajniejsze 🙂a jeszcze wam powiem ,że moja kuzynka ma córkę 3 miesiące i wiecie ,że nie umiałam jej wziąć na ręce bo zapomniałam jak to jest taką kruszynkę trzymać 🥴 swoje dzidzi to co innego ale już kogoś innego ...........

moje paskudy biją się na łóżku tzn. Angelka dokucza Kamilkowi a ten się cieszy a czasami ją złapie tak za włosy ,że nie mogę jej uwolnić i biedna czasem aż płacze 😉 no ale po co z nim zaczyna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór dziewczyny 🙂my po komunii... 🙂
he he Madzia u mnie z włosami jest to samo....ale tak się obydwie lubią, że aż miło popatrzeć 🤪Majka w ogóle jest niemożliwa, Amelka nie była aż taka ruchaja, a tej z oka spuścić nie mogę bo zaraz coś wymyśli....
idę spać bo padam 🙂
dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Dziewczynki 🙂
Co tam u Was ?
Ale wstrętna ta pogoda. My cały tydzień jesteśmy u dziadków 🙂 - miało być tak ładnie i ciepło i tak spacerkowo - a tu zimno i deszczowo wrry 😞
Moja Nadusia mówi TATA....mój mąż jest wręcz przeszczęśliwy ......hmmm..... myślałam, że najpierw zacznie mówić MAMA....no cóż.....córunia tatunia..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Anitka 🙂
jak mówi tata to woła brata 😉 😉 😁
moja tylko jakieś ba-ba ba-ba, mammm...i inne swoje gaworzenia ,ale już wiem kiedy coś woła bo używa do tego celu różnego rodzaju głosu, np. jak chce jeść to jest to taki lament, jak chce spać to raczej "podśpiewuje" hehe a jak jej się po prostu nudzi to zaczepia typu ejjj...i się śmieje jak ja reaguję ,a jak nie to znów przechodzi to w zawodzenie hehe 😁
dopiero będzie coraz śmieszniej z naszymi pociechami 😁 😁 moja natomiast wciaż się nie rwie do siadania... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny u mnie kompletny brak czasu, żyję na wysokich obrotach, wczoraj o 23 dopiero wysłałam zamówienie do Avonu bo wcześniej nie zdążyłam 😮 po południu zostałam poproszona by dzisiaj być świadkiem na bierzmowaniu 🥴 nie ładnie odmówić więc musiałam szybko skoczyć do koscioła się wyspowiadać 😁 a jak wróciłam ,wykąpałam Majkę i znów pojechałam do Apartu by coś kupić na pamiątkę...ledwo zdążyłam bo otwarte do 21 😉ale uchodzilam fajny łańcuszek 🙂 w domu byłam na 21.30 🙂 Maja już spała, ale starsze dziecko zanim wyszykowało się do snu- to o mało nie zapomniałam o tych kosmetykach,żeby załapać sie na dostawę 20-tego maja 🙃
codziennie wstaje o 6-6.30 szykuję Amelkę do szkoly, odprowadzam na przystanek a gdy wracam moja uśmiechnięta panienka już czeka...daję jej papu, zabawiam potem lecę w pomidory i kwiatki 🤔gdy jestem w domu zaglądam co na necie słychać 🙂 co prawda nie codziennie mam aż tak napięty plan, ale coraz częściej właśnie tak wyglądaja moje dni 😉gdy jest ciepło to chociaż biorę Maję i mam ja na oku a ona spokojnie śpi w ogrodzie a tak co latam do domu co chwila -zajrzeć do niej 🙂
zmykam obiad szykować, bo na 16 mam być już w kosciele 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane, u mnie wciąż mało czasu na neta, dzisiaj byłam na imprezie u mamy bo ma imieniny a jutro u mnie gości bo znów moje imieniny 🙂 😁 nie gniewajcie się wciaż Was kocham i pamiętam o naszym forum 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Co tam u Was słychać?
My wreszcie po Chrzcinach 🙂 Nadia w niedzielę zachowywała się super 🙂 wytrzymała sesję przed mszą, całą mszę (1 godz.) i chrzest po mszy (wcale nie marudziła) 🙂 - nie myślałam, że będzie taka grzeczna.Tylko chciała zabrać księdzu książkę....z której czytał. Imprezkę mieliśmy w lokalu. Pogoda dopisała - a nawet było, aż za gorąco. Jak będę miała zdjęcia to coś wkleję 🙂
Cały tydzień byliśmy u dziadków- i teraz moja Łobuzica jest tak rozpieszczona, że tylko chce być na rączkach ..... już wróciliśmy do domu i dzisiaj jestem cały dzień z Nią sama, więc ręce mi już odpadają 😞
Dzisiaj idziemy na szczepienie......zobaczymy ile moja "Kruszynka" waży.
A tak z postępów to: nadal mówi tylko Tata - Mama jej w ogóle nie wychodzi....Ząbków jeszcze nie widać... Kupki - raz lepsze, raz gorsze......Uwielbia wszystko jeść, oprócz mleka....Wiercioch jest straszny, nie mogę jej nawet na chwilkę zostawić samej.......Jak trzymam jej nóżki to podnosi się i siada sama 🙂
Miłego popołudnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamcie 🙂 My po szczepieniu Majka waży 6900, ile mierzy nie wiem bo oczywiście u nas nie mierzą 😠 póki co cieszy się, bawi nie jest marudna,zobaczymy jutro! kolejne szczepienie dopiero 24 listopada (na szczęście) 😉 🙂
Anitko to super że chrzciny udane, a pogodę mieliście rzeczywiście super 🙂 i super też,że Nadia zaczyna sama siedzieć,ja już się doczekać nie mogę... 😁 też na chwilę nie mogę tego drania małego zostawić bo Ona tylko na to czeka...zaraz coś zbroi 🤨 😁 dzisiaj "jadła" frytki hehe 😁 tak się śliniła jak Amelka jadła ,że musiałam dać jej polizac bo mi jej szkoda było- w ogóle do wszystkiego się tak pnie....jak na razie zjada jedynie zupki, deserki, chrupki kukurydziane, z obiadu dostaje tylko ziemniaki (troszeczkę oczywiście) 😉 ale teraz po pół roczku to już barszczyku, i innych lekkich zupek będzie kosztować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Iwonko 🙂
Moja Nadia też ciągnie się do naszego jedzenia - i też dostaje z obiadu jedynie ziemniaki....chociaż ostatnio dałam jej tak possać kwaszoną kapustę (taką swojską z beczki u moich rodziców), ale się krzywiła.... a i jadła kiedyś ze mną barszczyk biały (oczywiście taki bez śmietany i tłuszczyku).
Nadia po szczepieniu (i na szczepieniu też) nie płacze i nie marudzi. Śpi spokojnie..... 🙂 Waży 7950g i też nie wiem ile mierzy (bo nie była mierzona)....kolejne szczepienie 16 czerwca przeciw Pneumok......a kolejne te podstawowe szczepienia dopiero jak skończy roczek.....wreszcie troszkę spokoju 🙂
Dobrej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...