Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

GoGr napisał(a):
Widzę, że Malutka do nas zawitała 😁 jak taM SIĘ CZUJESZ W TYCH UPAŁACH??

dzięki 🙂
tak z nudów przeglądam forum i jak coś wiem to staram się pomóc 🙂
jeszcze jestem 2 w 1 ,ale od jutra mam donoszoną ciążę,bo będę 2 tyg przed terminem. ostatnio lekarz powiedzial w poniedzialek,że jak nie urodzę w ciągu tygodnia to w poniedziałek znowu na ktg bo mi wyszły skurcze.
ogólnie w upały to pod zimną wodę wchodzę w ciagu dnia,ale dziś od niej dostałam skurczy,a tak to raczej bez zmian 🙂 a szkoda,bo już się nie mogę doczekać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przemęczysz się trochę ale opłaca się 😉 ale rozumiem Cię bo tak samo miałam rok temu.. największe upały a ja po terminie i do rodzenia się nie zabieram;p Ale potem to już taka ulga 😉 Na kiedy masz termin??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
oj przemęczysz się trochę ale opłaca się 😉 ale rozumiem Cię bo tak samo miałam rok temu.. największe upały a ja po terminie i do rodzenia się nie zabieram;p Ale potem to już taka ulga 😉 Na kiedy masz termin??

z usg 3 sierpień,ale tylko z usg,a z miesiączki jutro by się zaczął 42 tydz,ale jednak opieramy się na usg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... to może być aż taka różnica między usg a miesiączką? Nawet bym nie pomyślała.. mi z usg i miesiączki ten sam termin wychodzi (w pierwszej ciąży tak samo było - termin na 26 lipca (sama sobie tak samo wyliczyłam;p więc miał być pewny )- Kuba przenoszony do 5 sierpnia. Teraz też jeszcze zanim poszłam do lekarza "wyznaczyłam" sobie termin na 3 listopada, potem lekarz i usg tak samo;D

A tak to Ci przecież 5 tyg różnicy wychodzi... to sporo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każde następne też wgrywa mi się tacie ucięte..... 😁
"od ramion do pasa" 😮 😮
już nie kombinuję w tym programie bo nie umiem...kiedyś tak fajnie mi się wgrywały tylko nie pamiętam w czym to było 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...