Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, ale napisałyście - 48 stron! ja nie moglam sie dzis prawie przez caly dzien zalogowac, ciagle jakis error 😞 ale z Waszych postow sie usmialalam 😁, niezle zdjecia, nie powiem 😉 mnie dzis znow naszedl jakis lek czy atak paniki, ze tyle przede mna do zrobienia, wiec od razu mi sie brzuch napina - ide sie wiec polozyc. Milego wieczorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOOOO NIE WIERZE ŻE TAKA CISZA 😲 😲 😲
ładnie naskrobałyście 20 stron i to o czym. A jakie urocze zdięcia swych męszczyzn powstawiałyście hehehehe. Jutro jadę do lekarza , do tej starej baby która nnie zna się na niczym 🤢 Wic muszę się doprowadzić do porządku bo owlosienie mam podobne do tego przystojniaka ze zdjęcia hehehehe Wpadłam tylko na chwilkę aby się porzegnać i kłade się do łóżka, bo bolą mnie żebra i dość czesto łapią mnie skurcze 😞
Dobranoc sprośne sex bomby 😜 😜 😜.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZeść 🙂 nadrobiłam co wczoraj pisałyście i się uśmiałam zboczki 😁 teraz lece się ogarnąć i jakieś śniadanko może zjem bo coś głodna jestem i nie wytrzymam do Pawła przerwy żeby z nim zjeść. A i dziś kolejny tydzień zaczynam... jejku jak ten czas mi ucieka 😮 muszę się za pisanie pracy magisterskiej wziąć bo później to nie wiem jak będzie z czasem, a teraz pogoda okropna to będę siedziała z dupą w domu więc dobrze byłoby coś napisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🤪
Jak minęła Wam nocka ???
Ja już od 6:00 ni śpie 😠
Dzis idę do lekarza , do tej glópiej starej baby co nie badała mnie od kilku już wizyt.Ale chodze do niej bo mam badania bezpłatne 😉 Muszę pod prysznic skoczyć i włosy umyć - do człowieka się upodobnić. Mam dziś Tomka w domu więc na jakieś zakupy pojadę.Może na te chrzciny jakiś ciuch na moj brzunio sobie kupię 😜
Sylwia u mnie pogoda jak u Ciebie 🤢 do dupy.
Aga cudne zdjęcie !!!!!!Jak zobaczyłam to uśmiech mi się pojawił na okolo głowy.Śliczne 🤪 🤪 🤪:woohoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey... wstawiłam dzieło Agi na nk 🙂
o jezu dziewczyny jak mnie skurcze łapią w nogach... nie spałam całą noc bo bolała mnie pipa włacznie z pachwinami i całą miednicą aż płakałam bo już mnie kurwica po 10 godz wzieła...;/ eh....a co dopiero poród...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No napewno to przyjemne nie jest, mi łatwo powiedzieć bo właściwie mi się ta ciąża jeszcze we znaki nie dała- lepiej odpukać bo jeszcze sporo przede mną. Dziś w nocy też mnie jakiśkujący ból z lewej strony podbrzusza obudził, ale nie trwało to długo i przeszło. Ja już bym chciała, żeby był gudzień i żebym mogła już rodzić spokojnie i mieć już maluszka przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...