Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hejka
mam chwilę,bo obaj śpią
W piątek o 19.30 odeszły mi wody,o 21 byłam w szpitalu-1,5 cm rozw,o 23-1,5 cm nadal i skurcze już bolesne,o 2.30-3cm i o 3 na porodówkę z obserwacyjnej sali i nagle 6cm i lekarz mówi-rodzimy...przy skurczach małemu tętno spadało,więc pobierali mu krew jak był w brzuchu jeszcze(bół jak cholera!)...potem okazało się,ze muszą mu główkę nakierować i miałam wakum(koszmar,takie coś do przyssania główki dziecka mi wsadzili:blink,mały wyszedł o 4.03
miał 3100,56 cm,10 pkt
niestety przez konflikt grup krwi,ja mam 0rh+,Andrzej ma Arh+ a mały po mężu i dostał szybko żółtaczkę i na lampy,ale takie,że lażał w łóżeczku na ich przy mnie.
dzisiaj odbieram wynik,bo rano mu badałam,oby nie podskoczyło

Oskar jak Sebuś płacze to daje mu swojego smoka 🤪,chce go głaskać,bujać kołyską,ciągle zagląda,nie jest zazdrosny...na razie 😜

a jak u Was,bo nie mam czasu nadrobić???/
urodziła któraś???/ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylwia brzuszek piękny i zero rozstępów 😉 A poza tym masz piękną pościel też lubię taką i sama mam podobną 🙂
Adusia no fakt poród nie był łatwy i z tego co piszesz bolesny bo kilka rzeczy dodatkowo bolesnych nie musiało się wydarzyć.
Tak jak Sylwia napisała u Nas na razie cisza. Ruszy się pewno w przyszłym tygodniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak lepszy niż cesarka!!!!!..nie było źle,w sumie rodziłam od odejścia wód 8,5 godziny 🙂

niedługo się posypiecie 😁 😁 😁

mam nadzieję tylko,że ie będę musiła z małym iść do szpitala,bo będzie zły wynik 😞

a jak się czujecie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adusia my się czujemy jak ciężarne jeszcze ha ha ha 😉 Trzymam kciuki żebyście nie musieli wracać do szpitala 😉
Mini wiem jak to ból stracić zdjęcia. Na starym laptopie miałam ich około 3tysiące i dysk poszedł się jebać razem ze zdjęciami teraz nie mam ani jednego 😞 Chyba z tydzień płakałam po nich 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Adusia my się czujemy jak ciężarne jeszcze ha ha ha 😉 Trzymam kciuki żebyście nie musieli wracać do szpitala 😉
Mini wiem jak to ból stracić zdjęcia. Na starym laptopie miałam ich około 3tysiące i dysk poszedł się jebać razem ze zdjęciami teraz nie mam ani jednego 😞 Chyba z tydzień płakałam po nich 😞


Przywrócił ale część uszkodzona 😞


Jak uszkodzona to raczej już nic nie da się zrobić. Może informatyk by dał rade ale wiesz ile zawoła sobie kasy 🤨 Mój dysk jest w naprawie może coś się da uratować, ale wątpie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Adusia 🤪, To jeszcze nie tak zle 8,5 godz.rodziłaś 😉. Ale zdecydowanie lepiej niż cc. A jak czuje sie twój dół po zszywaniu????
Ja upiekłam szarlotkę z kiślem jabłkowym 😜 😜 😜, i murzyna z powidłami 😜 😜 😜, Teraz piekę udka na obiad, a wieczorem jeszcze musze upiec ambasadora , też pyszne ciacho na biszkopcie z kremem z bitej śmietany i galaretki mmmmmmm pycha - aż mi ślinka cieknie 🤪 Jutro się nawpycham pyszności 🤪 🤪 🤪
Aduś ja niestety nie rodze jeszcze , czuję sie dobrze, nawet sex powoduje że nastepnego dnia czuję się świetnie i mam mnóstwo wigoru. Ja chyba nie urodzę 😜 A dziś ide do gina 😉
Biedna Ola tak długo czekała na maleństwo a ty jeszcze jej zabieraja dziecko - ale to dla dobra małej. Niebawem wyjdzie ze szpitala i bedzie ją miala 24h na dobę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Adusia a jak Ty się czujesz ??????


dziękuję dobrze,tylko mam problem,bo nie załatwiłam położnej jeszcze,bo nie wiem gdzie a szwy musi mi zdjać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie polozna jest powiadomiona i ja nie muszę załatwiac aby mnie odwiedziła 😉

Aga ja nie znoszę takich dzieci , jak corka twojej sasiadki. Pyskatych , niedobrych i w dodatku takich które ruszaja rzeczy nie dla dzieci, ja tez takiego dzieciaka to bym udusiła.
A jednak Maja zamieniła sobie dzień na noc. A by to długo nie trwało .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Adusia a jak Ty się czujesz ??????


dziękuję dobrze,tylko mam problem,bo nie załatwiłam położnej jeszcze,bo nie wiem gdzie a szwy musi mi zdjać 😞


a Twoja położna od ginekologa albo z przychodni nie dostałą informacji że urodziłaś i musi przyjść??


nie,muszę sama gdzieśkoło siebie znaleźć 😞
nie wiem co z tymi szwami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Adusia a jak Ty się czujesz ??????


dziękuję dobrze,tylko mam problem,bo nie załatwiłam położnej jeszcze,bo nie wiem gdzie a szwy musi mi zdjać 😞


a Twoja położna od ginekologa albo z przychodni nie dostałą informacji że urodziłaś i musi przyjść??


nie,muszę sama gdzieśkoło siebie znaleźć 😞
nie wiem co z tymi szwami


Adusia powinna przyjść do Ciebie położna od ginekologa który Cie prowadził w trakcie ciąży albo z przychodni do której należysz. Zadzwoń najpierw do rejestracji do gina i powiedz o co chodzi a jak nie to do rejestracji do przychodni. Tu albo tu na pewno ktoś zaoferuje pomoc i położna przyjdzie 😉
Oj ja też nie lubię takich dzieci 😠 Gówniarze a myślą, że wszystko im wolno bo Mamusia na wszystko pozawala. Takie dziecko które wszystko może i zachowuje się jak dorosłe ma zabierane dzieciństwo !! Dziecko to dziecko- lalka w rękę i dowiedzenia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
U mnie polozna jest powiadomiona i ja nie muszę załatwiac aby mnie odwiedziła 😉

Aga ja nie znoszę takich dzieci , jak corka twojej sasiadki. Pyskatych , niedobrych i w dodatku takich które ruszaja rzeczy nie dla dzieci, ja tez takiego dzieciaka to bym udusiła.
A jednak Maja zamieniła sobie dzień na noc. A by to długo nie trwało .


Mówiłam o tym położej i powiedziała że jest też możliwe że w dzień mam bardziej treściwy pokarm niż wieczorem gdzie zbiera się znowu mleko i może mała więcej go potrzebuje... 😮
Nie wiem dziś chce spróbować,albo odciągnąc cześć pokarmu i później jej podać (i tak musze odciągać bo mam nawał) albo mąż kupi wrazie co karton bebiko i zobaczymy jak się zachowa w nocy...jeśli będzie spałą to znaczy że jeszcze jej na noc za mało mleka,i będe w dzień dawała cyca bo po pół godzinki ssania jest najedzona i śpi 3 godziny aż do następnego karmienia,a na noc cyca i dokarmiała...


Aguś wiesz jak sprawdzić czy mleko jest treściowe ?? Wieczorem ściągnij pokarm odlej w butelkę i odstaw do rana w chłodne miejsce. Rano jak wstaniesz i na wieszku odłoży się śmietanka to znaczy, że pokarm jest treściwy wieczorami 😉 To jest wypróbowany sposób o którym Mama mi mówiła 😉 Ja się po woli szykuje do fryzjera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Adusia a jak Ty się czujesz ??????


dziękuję dobrze,tylko mam problem,bo nie załatwiłam położnej jeszcze,bo nie wiem gdzie a szwy musi mi zdjać 😞


a Twoja położna od ginekologa albo z przychodni nie dostałą informacji że urodziłaś i musi przyjść??


nie,muszę sama gdzieśkoło siebie znaleźć 😞
nie wiem co z tymi szwami


nie masz szwow samorozpuszczalnych?
nie sadze, abys musiala sama szukac poloznej, przeciez oni maja zaznaczone, ze urodzilas i wiedza co potrzebujesz. przeciez matka musi skupic sie na dziecku. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale naskrobałyście 🙂 Ada - to faktycznie poród nie najprostszy, dobrze, że nie b długo i ze wszystko ok! a mi wychodzi, ze wszystkie bez znieczulenia rodziły? mnie to wszyscy namawiają, żeby brac - ja sama nie wiem jak lepiej, zobaczymy 🙂 🙂 gdybym wiedziala, ze urodze szybko, to moze i bym nie brala zzo, ale tego nigdy nie wiadomo... ja kompletuje prezenty na allegro i zjadlam wlasnie obiad. Ciasto też bym zrobiła, ale nie za bardzo mogę jeść, bo muszę uważać na ten cukier 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ciekawe jak będzie u nas z porodami 🤪 Ważne, że mamy tą piękną chwile jeszcze przed sobą więc nie marudzić i nie zazdrościć 😜 Kafinka urodzi w poniedziałek ale może Kropek w weekend 😉 Kasia też chce w Mikołajki a Nina 8 grudnia 😉 Mi się dzisiaj śniło najpierw że urodziłam 2 grudnia ale przecież ta data była 🤪 😁 Ale to robi się coraz bardziej realne 🙂 Ciekawe co Gosi dzisiaj lekarz powie 🤔 🙂 No tak, a te dwie najbardziej zapracowane mamuśki na forum przesiadują 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sprzatam dzis kurcze cos mnie wzielo hehe jeszcze odkurze i podlogi umyje i mam koniec 🤪
ja chce juz jak najszybciej rodzic i meza w to angazuje ale po seksie czuje sie lepiej niz jak sobie w tygodniu przerwe zrobilismy 🤪 chyba musze jeszcze wymyslec cos innego 😉 jedno okno dzis umyłam po schodach tez chodze hmmm został jeszcze magiczny soczek hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
a ja sprzatam dzis kurcze cos mnie wzielo hehe jeszcze odkurze i podlogi umyje i mam koniec 🤪
ja chce juz jak najszybciej rodzic i meza w to angazuje ale po seksie czuje sie lepiej niz jak sobie w tygodniu przerwe zrobilismy 🤪 chyba musze jeszcze wymyslec cos innego 😉 jedno okno dzis umyłam po schodach tez chodze hmmm został jeszcze magiczny soczek hihi


Teraz pora na chłopaka więc Sylwia bierz się za soczek jak reszta nie pomaga 😜 A to sprzątanie to syndrom gniazda więc może teraz na Ciebie kolej, a my wszyscy Kropkę i Kafinkę na porodówkę wysyłamy heh 😁 Choć i może się okazać, że te które nie chcą szybko urodzić to będą pierwsze, a te, które usilnie by juz chciały to dzieciaczki się zaprą i koniec 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...