Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aaa miałam przekazać od MINIATURY że zostaje u mamy na kilka dni niewiem kiedy wróci i mówiła że kierownik daje wam wolne 😁 😁 hahaha

przekazuje wiadomość 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Meldunek 🙂
Przyznali mi bieżący urlop do wykorzystania od razu po macierzyńskim do 15 lipca więc mam więcej czasu by pomyśleć o wychowawczym. Tylko jak wrócę to mi zostaje raptem 10 tygodni pracy do końca umowy z czego połowa to szkolenia więc nie wiem czy mi się opłaca...
Ważna informacja- moje dziecko wczoraj w foteliku samochodowym się podniosła i sama usiadła i sobie tak siedziała ha ha 🤪 Oczywiście fotelik jest w pozycji półleżącej 🙂We wózku ma jeszcze problem by się samodzielnie podnieść ale jak ją posadzę to ładnie siedzi bez trzymanki. Po ok minucie jednak już leci do tyłu by odpocząć hehe 😜 No także to tyle z postępów. Nie przekręca się jednak więc ćwiczymy 😉
Pawełek na każdym zdjęciu uśmiechnięty słodziak 🙂 Dominiś widać , że lubi się kąpać, nie ma co hehe- fotki widać, że profesjonalne 🙂 Nie ma porównania 😉 Ola, ale Alusia już duża panna i zaraz kończy pół roku 🤪 🤪 🤪 Włosy na zajebiste hehe. Nina- z tym spadkiem nie chce mi się wierzyć- masakra jakaś 🤢 A jak mi pisałaś smsa w nocy o Łukaszku to zamarłam 😮 Mnie ile razy się przyśnie ale jeśli bierzemy malutką do łóżka to zawsze tak by Gabi nie leżała koło taty bo jednak faceci to nie mają wyczucia i śpią jak zabici. Dobrze że miałaś intuicję i się w porę obudziłaś!! Ach było minęło i jest dobrze a to najważniejsze 🙂 Kafi mi też się ostatnio jakoś słabo robi, jak nie zawroty głowy przy zmianie pozycji np [przy wstawaniu to nieraz mi się ciemno przed oczyma robiło dosłownie. Mówisz, ze to związane jest z karmieniem??Hmm... 🤔 No to tyle choć pewnie coś pominęłam 😜 Podzieliłam się z Wami sukcesem mojej córuni więc zmykam 🙂 😁 Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Dobranoc Sylwia 😉
Aga Pawełek przypomina mi mojego Pawełka , starszego o 7 lat brata rodzonego. Jak patrzyłam na fptki brata to Twój P bardzo mi go przypomina 🤪 Jest uroczym i pogodnym dzieckiem i ten uśmieszek 😆 Sliczny . A tak w ogóle to wstawiłaś dwa zdjęcia a nie trzy .
Mrówa mi pisała że dziś się odezwie do nas po powrocie 🙂
A Mini to gdzie się podziewa ?????????????? Gdzieś na polu się pasie 😁 😁 😁
Kafi pewnie towar sprzedaje 😁 😁 😁 😁
A Foka???? Może uwięzili ją w w oceanarium 🙃 😁
Kasia kradnie z kreskówek Dysneya postacie do pokoju Kayki 🤪
A Czita idzie umyć swe zapchlone futro i gołą czerwoną dupę 😉 😉


a kasia to dzis u fryzjera byla 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/img2062y.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/7457/img2062y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i zaraz bede dalej nadrabiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julcia to jeszcze takie maleństwo 🙂 za niedługo dogoni nasze 😁
Moja synowa zmienia się, bo dorasta i taka poważniejsza się robi 😁 Ale zawsze będzie piękna 🙂 🙂
A jakie długie włoski ma 🤪 🤪
Pigi, Ty Świnio !! Jak ja marzę o piwie 🙂
Foka, powiedz Krovie, że tylko ja ją lovciam 😁 hi ha ho 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko skomentuję .
Ala bardzo ładna i super sterczące włoski. Słdziak z niej . Jest duuuużą dziewczynką 🤪
Gratulacje dla silnej Gabusi - brawo !!!!!!!!!!!
Kafi powinnas może odpocząć ale co z dziećmi zrobić ???
No chyba wszystko 😉
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hahah a ALka moja na lepsze sie zmienia???:P czy na brzydsze????


gUpia Ty, dla mnie po prostu się zmienia i tyle 😁 na pewno nie na brzydsze 😁
Jest śliczniutka i była i będzie 🙂


pffff sprubowała byś powiedzieć KURO inaczej... 😁 😁 hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO DZIEWCZYNY WESCIE PORÓBCIE SOBIE WYNIKI BO JESZCZE ZEMDLEJECIE...a co gorsza jak byście miały maluchy na rekach... maskara...

Masakra.... ja po porodzie mialam anemie i mdlałam....i krew mi musieli przetoczyć... bo mi moje krwinki się nie chciały mnożyć 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Ola88 napisał(a):
a do kogo wg WAS PODOBNA JEST MOJA KRUSZYNKA??? 😁 🤪 😁 🙃 😮

Hmmm trudno mi stwierdzić, ale chyba jest mieszana, a rodzina, co mówi?


Że do mojego M...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla mnie Alusia na lepsze się zmieniła serio. Wtedy była taka grubiutka, że Jej oczek nie było widać a teraz jest śliczna laseczka 🙂
Brawo dla Gabrysi, że jest taka silniutka Dziewczynka 🙂
Ja zjadłam spagetti, ale takie mało kaloryczne bo bez mięsa i zero tłuszczu 🙂
Kasiu wyglądasz SUUUUUUUUUUPER !!!!!!!! Bardzo mi się podoba !!! A Kaya ach... sama słodycz !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Jaki fajny Pawełek na fotkach taki z niego śmieszek hehe 🙂 Kafinka a sprawdz sobie hemoglobine bo może anemia? Jak karmiąłm to bym sie kiedys pod prysznicem przewrocila bo tez miałam takie zawroty glowy, przestalam karmic i to jakos minelo wiec to pewnie powiazane jakos bylo. A Ala jaka fajniutka Ola 🙂 no i gratuluje chrzesniaczki 🙂 moj Pawel tez ma chrzesniaczke w drodze bo szwagierka jego ma termin na poczatek wrzesnia jakos. Marta gratulacje 🙂 super ze Gabi zaczyna siadac 🙂 moj synek sam probuje ale sie chwieje jeszcze 😁 Kasia jak swietnie wygladasz w nowej fryzurce! Aż mi sie tez zmian zachcialo hehe 😉 no to chyba wsio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Wiadomo kto pierwszy się zameldował 😁 😁 😁 Sylwia - ranny ptaszek 😆
Moje dzieci dały matce pospać do 7 🤪 🤪 🤪. Ola wstała o 6:30 ale Paulinka włączyła jej baby tv i wsadziła do bujaka i ta cichutko oglądała sobie. Ja się budzę o 7 i patrzę a dziewczyny oglądaja bajki 😁 😁 😁 🤪Kochana ta moja Paulinka jest 😘 😘 😘
Ola ja uważam że mała to czysty tatuś , a chrześnica śliczniutka 🙂
Kasiu łał co za laska !!!!!!!!!!!!!! Tak wyglądającą babcią to pragnę być 😉 Naprawdę wyglądasz super. Dziewczyny jak z obrazka 🙂
Kura spokojnie ja futro wymyłam w szamponie przeciw pchłom i pcheł na forum nie powinno być hahaha.
Dziś też świetna pogoda na spacer bo nie ma upału 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...