Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja tez jest spoko, do pogadania, jesteśmy na Ty, ma chłopa dużo młodszego. Ale szczerze nie polecam mieszkać z teściową. Chyba już jestem za stara. I chciałabym mieć swój domek. Dlatego powiedziałam Darkowi, że maks do końca następnego roku, a potem coś szukamy, bo ja nie wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wagi to w 27tyg. (popołudniu) ważyłam 70kg a teraz z pół godz. temu waga wyniosła 70,2kg a waży dobrze, bo wzięłam 2 krążki 2,5kg dla sprawdzenia i pokazała równe 5kg 🙂 więc nie wiem co się dzieje.. chyba u ginki ważyłam widocznie mniej, bo przytyć to musiałam.. normalnie jem - nie widzę jakiejś zmiany 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej DUUUZE Brzuchole 😜

ja nie mam rozstepow jak narazie i mam nadzieje , ze miec nie bede.... 🙂
z mezem tez sie kloce o roboty w domu,ale w przeciwna strone,,,,on mi zabrania cokolwiek robic-procz gotowania,,,bo jego brzuch duzy i potrzebuje duzo jesc 😁 😁 😁
Na wadze tez mi doszlo 10kg ,ale co tam ...edzie jeszcze wiecej wiec, wtedy sie bede martwic 🙂

najgorsze co moze byc-mieszkac z rodzicami,a juz nie daj Boze z tesciami 😁 😁

i przedwczoraj trafilam do szpitala 😞 hehhee ...padniecie z czym........ wyskoczyla mi krosta na plecach tak z boku i zaczelam ja dlubac,,,naszla krwia i p jakims czasie ja rozdlubalam ale tylko troche i krew mi sie z tej ranki saczyla dwa dni........... wiec moj kochany Boss zabral mnie na pogotowie 😁 na pogotowiu odrazu wyslali mnie na porodowke 😁 😁 ...tam bylam meczona wywiadami , badaniami serca, badaniami ruchow plodu,,,, wszystko od a do z ........ na porodowce okazalo sie ze wszystko jest ok, to wtedy wyslali mnie do chirurga,,,tylko po to, zeby przykleil mi plasterek z opatrunkiem 😁 😁 ...... spedzilam w kochanym szpitalu 5 godzin............ gdyby nie to, ze sprawdzali mi skurcze macicy , chyba bym urodzila juz z nerwow 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski 🙂

No mialas przygode Femmka 😁 😁

Ja tez rostepow jeszcze nie mam, jakies dwa zrobily mi sie pod piersiami,ale ogolnie nie jest zle 🙂

Od jutra znow zaczynam biegac na basen bo sie kurcze zapuscilam, nie bylo mnie tam juz ponad tydzien, a z lozka coraz gorzej mi sie wstaje, wiec musze sie rozruszac 😜

Ja z moimi tesciami mam luz 🙂 Mamy ''zdrowe'' uklady pomiedzy soba, poza tym tutaj nie ma tradycji by rodzice mieszkali razem z dziecmi, to by sie nikomu nie snilo, wiec to nas raczej nie czeka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi rostepu wyszly po urodzeniu malego i to gdzie na rekach 😁 gdtbtm go nie przenosila moze bym nie miala wogole 😁 a teraz zadnego nowego nie mam jka narazie i oby sie nie pojawilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my zaczynamy od jutra remont pokoiku dla Maluskiej........ 11 listopada przychodza meble wiec, jak tylko je nam zamotuja moge zaczynac prac i prasowac ubranka 🙂
wczoraj lozeczko rozlozylismy....radosc nieziemska 🙂

no i zostalo nam kupic kosmetyki,pampersy, wozek,autosiedzonko i lezaczek ,,,a! i koszyczek wiklinowy do sypialni ..... i mysle , ze do konca listopada bedziemy juz ze wszystkim gotowi,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi brakuje kupic tylko kosmetyki i wyprasowac posciel i ubrac ja w lozeczku i w wozku. Reszta gotowa 🙂 wiec tak sie juz lasze by to zrobic wkrotce, ale cholipa to pewnie jeszcze za szybko... Dobrze ze ja jeszcze bede pracowac caly grudzien bo pewnie bym szalu dostala jakbym miala siedziec w domu, gdzie wszystko juz gotowe dla tego malucha 😁 😁 😁
No, torbe bede musiala spakowac... Choinke ubrac, dom przystroic... ok jakos chyba czas zleci 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam czy w ogole w tym roku ubierac choinke,,,, to zawsze byla moja ,a juz nie mowie o rozbieraniu ...chociaz co to za swieta bez choinki,nawet jakby mnie w domnu nie bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ohh ja tam musze miec choinke! 😜 Chalupke przystroic 🙂 Klimacik musi byc 😉 Mam nadziej ze w tym roku tez sypnie sniegiem 🙂 🙂 🙂 🙂 Juz sie kurcze naprawde nie moge doczekac 🙂

Slonce ja kupilam kolderke dla maluchow do wozka, to nie jest poducha, to jest zwykla kolderka specjalna do wozka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...