Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Powiedzcie mi a te wasze bobasy tez potrafia brykac caly dzien bez chwili odpoczynku?
Bo ja po wczorajszymn to jestem troche przerazona musze wam powiedziec... 😆 Pierwszy raz on tak szalal, od rana do samego wieczora, a spac poszlam o 23. Calusienki dzien kopal, wiercil sie... Nie bylo chwili spokoju... Wy tez tak macie? To jest normalne? Bo tak jak mowie, to pierwszy raz sie zdazylo, normalnie mial swoje godziny gdzie spal i go nie czulam, a tu calusienki dzien? I dzis to samo zaczyna....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia mój mąż tylko dyskretnie się uśmiecha na moje zrzędzenia i narzekania 😜 Dyskretnie coś odpowie bo na więcej odwagi nie ma. Wie, że mogę zareagować różnie ☺️
Ja mam dni, że czuję się cudnie. Piękna bo w pięknym stanie. Innego dnia gruba, brzydka i dość mam wszystkiego. Głowa do góry więc, to normalne! 🙂 Niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tam bym swojego brzuszka nie oddala 😜 czasami jest ciezko, ale sama tego chcialam. zawsze marzylam o dzidziolu 🤪 a to ze jestesmy wieksze to nic 🙂 tylko te ciuchy. mam jeden plaszczyk, ktory na mnie pasuje i moj maz dzisiaj znowu mi powiedzial, ze patrzec na mnie w nim nie moze i ze mam sobie kupic nowy a mi szkoda kasy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczyny,,,za dobrze macie 🙂 .... tu nie ma co narzekac, tu trzeba sie cieszyc....
wiecie , gdyby mi ktos przed ciaza powiedzial, ze bede gruba na 100kg, ze bede musiala odlgiem lezec w lozku, ze bede wymiotowac i miala wszystkie okropne objawy ciazy,,,,to i tak bym sie zdecydowala .... To jest piekne nawet tak cierpiec,,,, nie kazda ma taka mozliwosc, choc z calego serca marzy o tym zeby przytyc, zeby zygac na potege,oby tylko tak jak my nosic pod serduchem drugie serduszko ...i wierzcie jest naprawde mase kobiet na swiecie, ktore by oddaly wszystko za takie cierpienia ....... inni musze placic za to grube pieniadze ,a i tak sie nie udaje.....
dziekujmy Bogu za kazdy ucisk na jelito czy wytrabe -bo to jest takie niepowtarzalne i piekne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez jak do tej pory to najbardziej czuly, wrazliwy i przepelniony radoscia i ogromem milosci okres w moim zyciu...... a to dopiero preludium 🙂
i przy tym wszystkim szybko zapomina sie to co boli ,czy co dokucza,,,, za rok tego sie nie bedzie pamietac, czy to, ze nie bylo w co sie ubrac.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój choć wie, że czasami mi ciężko, mam gorsze dni to widzę, że lubi ten mój stan. Zachwyca się tym jak wyglądam i to chyba też jakoś mnie buduje. Ja -muszę się przyznać- też choć narzekam to lubię tą ciążę kurcze 😜
Mój Adam drugi raz zdaje egazamin na męża ciężarnej na 10 punktów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez czasami łapie doła, bo wiem ze być moze ostatni raz w zyciu mam pod sercem dzidziusia, nie wiem czy kiedyś jeszcze bede w ciązy, być moze to już moja ostatnia, i czasami mi z tego powodu smutno. Musze sie nacieszyc ile moge tym stanem. To ze jest czasem cięzko to nic w porównaniu do tych naszych matczynych odczuc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tak dla żartów ostatnio często zagaduję, że dom będzie weselszy jak zdecydujemy się za jakiś czas na trzecie dziecko. Że kiedyś na starość będziemy mieli więcej radości z dzieci i wnuków. Adam tylko patrzy i kiwa głową - na nie! Argumentuje to głownie finansami. A ja tak szczerze mówiąc sama nie wiem. Też ze względu na to, że to ja bedę musiała znów. Coraz starsza i w ogóle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj poznalam kobiete 41letnia , ktora jest w ciazy w tym tyg.co i my...
mowila , ze to jej bedzie trzecie dziecko,i ze swiadomie z mezem zdecydowali sie na nie,
Moja szwagierka tez w wieku 38 urodzila i jak twierdzi do tej pory ,male dziecko ujmuje tylko lat ..
malo tego,,,naukowo udowodniono, ze kobietom , ktore w poznym wieku decyduja sie na dziecko lata przejsciowe (menopauza) przesuwaja sie na pozniej 🙂 czyli kobieta wtedy biologicznie pozniej sie starzeje 🙂

ja osobiscie bym chciala jeszcze jedno-obojetnie czy drugie,czy to trzecie wlasnie przed 40stka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie wszystko czas pokaże. Moja mama też urodziła późno bo była po 35 r.ż. ale to było już 20 lat temu (czyli na tamte czasy dość późno). Teraz z perspektywy czasu i tego co rozumiem (wtedy miałam 10 lat) odmłodniała przy takim maluchu

Spadam obiad robić bo mężuś wraca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...