Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiecie co ale mialalm wczoraj okropny sen mowie wam snilo mi sie ze maz wyjal dziecko mi z brzucha zobaczylismy plec ze dziewczynka obcielismy jej rzesy bo mialla za długie i włozylismy spowrotem i tak sie balam ze spowrotem sie nie przyjmie było to ok 20 tyg ciazy mi na mozg juz pada ze dopiero za miesiac usg ;/ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawialiśmy o płci i on znowu stw, że to musi być chłopak, że tak czuje i że będzie nie powiem co córki jego kolegów 😁 😁 😁 wtedy to on by dumny jak paw chodził (wszystkim kolegom się córki urodziły) to jak on by miał synka to od razu by obrósł w piórka.. Ale powiedział też, że córkę też będzie kochał i się nie nastawia tak bardzo hehe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się ostatnio od jakiegoś czasu prawie każdej nocy sni, że to ja "zdradzam" męża. Tzn całuję się, przytulam z różnymi chłopakami (najczęściej z różnymi kolegami, znajomymi z którymi nigdy nic mnie nie łączyło). dziś w nocy przeżyłam koszmar. Śniło mi się, że byliśmy z Zakpanem i tam jedne góral zarządał bym została z nim. Krzywidził mojego męża i córkę. Próbowaliśmy uciec ale miał swoją bandę. To było okropne. W końcu się udało. Zerwałam się jak wsiedliśmy do samochodu i uciekaliśmy. Jestem padnięta bo jak się wyrwałam z tego snu to już spać nie mogłąm od 3 w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama justyna dobre 😁 Ty zdradzasz w śnie, a mi się śni, że mój mnie zdradza to jakaś paranoja, a na początku ciąży to mi się śniło, że to nie jest dziecko mojego lubego 🙂 tylko kogoś innego.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki,,,,,, a ja mam dzis stracha, Klarcia od wczoraj nie czuje, zeby mi sie ruszala,,, koszmary jakies z krwawieniami ...okropne,,,do tego sni mii sie co noc ostatnio , ze salata mi na brzuchu wyrasta,ale to przez to, ze jem teraz salate codziennie jak krolik 🙂
poza tym,,,dzis cieplo....i mam zamiar z braku laku isc do ogrodu i wybierac babki z trawy, zeby byla ladna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
femmka spokojnie nie ma ścisłych, uniwersalnych parametrów co do prawidłowej liczby ruchów dziecka. Myślę, że nie ma powodów do paniki. Nie ma powodów do niepokoju. Czasem dziecko śpi. Choć maleństwo rusza się praktycznie bez przerwy, to czasami nie czujesz, żeby coś się działo w brzuszku (a przecież kilka godzin temu bobasek wywijał nóżkami).
Jeśli cały dzień jesteś na nogach, to chodząc, poruszając się, ukołysałaś smyka do snu. Dzidziuś może szaleć w twoim brzuszku wtedy, gdy ty mocno śpisz. Aby lepiej poczuć jego ruchy, połóż się spokojnie na lewym boku i czekaj (czasem godzinę, dwie). Szanse wzrosną, jeśli 20 minut wcześniej zjesz np. coś słodkiego – malec zareaguje na zwiększony poziom glukozy we krwi (to dawka energii). Zdarza się, że maleństwo rozrusza się, gdy jesteś bardzo zdenerwowana albo kiedy oglądasz pasjonujący film. Twoje silne emocje udzielają się też dziecku.


Chyba wszystkie mamy już jakieś schizy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama justyna zgadzam się z Tobą w 100% 🙂 ja dostaję kopniaka jak np. zjem czekoladę lub jogurty i jak przyciskam palec w pewne "znajome" miejsca, gdzie szaleje 🙂 po 20 którymś tygodniu będziemy musiały kontrolować te kopniaczki 🙂 tzn. musi być ich chyba min. 10 na godzinę (poruszanie itp.) 🙂 jakoś tak.. dobrze mówię?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko,, wiem to o czym napislas,ale i tak thx 🙂... 4 ksiazki na raz studiuje i w kolko czytam to samo , ale jakis taki niepokoj w glowie zawsze siedzi i bedzie siedzial juz do konca zycia-to chyba jest wlasnie troska matki,,,, pewnie ,to samo wszystkie mamy.......

a co do schiz,,,,kurcze ,,,ja ostatnio mysle , ze moze mam dwojaczki i usg tego nie wykazalo jeszcze hahahaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia,,haha,,pranie do kosza ...niezla jestes 🙂 😁
ja wczoraj weszlam jedna noga do wanny w spodniach dresowych i kapciach,zapomnialam sie rozebrac 😁........
czlowiek traci rozum normalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...