Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj chyba jednak najmniejszy ze wszystkich... ale ja tam wierzę, że Dzidzia jest większa niż wynika z USG. Zresztą podobno wód płodowych też mam mało. Dziś mi bratowa powiedziała, że jej lekarz mówił (zresztą to ten sam lekarz), że jej córeczka będzie miała maksymalnie 3200... a mówi, że Mała miała 3700 🙂))) więc ja się nie martwię już więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my właśnie dziś kupiliśmy taką karuzelę: http://www.drewex.com/asortyment_3-351,karuzela_ZOO.html jest z pozytywką, ale na szczęście można ją odczepiać 😁 bo nie wiem, czy po kilkunastu razach nie padlibyśmy łącznie z Małym od tej "uroczej" melodyjki. Poza tym zaopatrzyłam się jeszcze w te podkłady do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Emka Ja też ten wózek chciałam brać tylko ze spacerówką. Ale w końcu wzięłam inny.

ten Twój też mi się bardzo podoba, ale my zdecydowaliśmy oddzielnie kupić głęboki i spacerówkę, bo może się przydadzą dwa wózki 😁DD hihi kto to wie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no serial się skończył, więc teraz ide pod prysznic i spaać, bo mi się buzia drze 😜 zobaczymy czy synuś pozwoli szybko zasnąć 😜i tak go uwielbiam choć czasem mam dość już tych jego kopniaków 😜 szczególnie jak jestem padnięta, chcę spać, a on nie da mi 😜

dobrej, spokojnej, a przede wszystkim przespanej nocki Dwupaczki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Wpadlam tylko napisac co i jak po KTG. A wiec...wyszly mi 2 duze skurcze i lekarz kazal mi zwiekszyc dawke fenoterolu (zamiast 6 mam brac 8). To jest juz maksymalna dawka jaka moze byc.Nie wiem ile ma teraz moja szyjka, bo nie chcial mi robic USG, zeby nic tak nie ruszac, ale badal ginekologicznie i mowil, ze ledwo sie trzyma.W czwartek na kolejne KTG.
Dalam oklaski dla wszystkich co moglam.
Cos jeszcze mialam napisac ale mi sie zapomnialo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja najważniejsze, że skończyło się na większej dawce fenterolu i nie musisz zostawać w szpitalu.
A ja też na chwilkę, ale uśmiałam się z tych waszych zwierzaków, dlatego tak na lepszy sen przedstawiam wam hrabiego, przyjaciela rodziny 😉 Koty to mają odpały







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neli oto instrukcje od Mai 🙂

wchodzisz na http://imageshack.us/

Dajesz przeslij obrazy/film
Potem Browse i wybierasz zdjecie, ktore chcesz dac
Przeslij teraz
Potem skopiuj Link Bezposredni
Jak juz go skopiujesz, to jak bedziesz pisac wiadomosc na forum to tutaj w okienku masz taki obrazek, klikasz na ten obrazek i wklejasz ten link.
Powinno sie wyswietlic zdjecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później to juz będzie z nami jak z "domino" 😜 Ja tez idę się myć, muszę jeszcze wydepilować nogi 😜 jutro mam wizytę u lekarza - może sie czegoś dowiem.

Spijcie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...