Skocz do zawartości

Straszne spowolnienie brzuszka | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam !
Czy u was moze tez wystepuje ten problem ze od jakiegos tygodnia jak nie dluzej brzuszek strasznie chodzi powoli? tzw. muli ?
Na odswiezenie strony trzeba bardzo dlugo czekac, a niekiedy nawet otworzenie okienka aby napisac posta sprawia trudnosc?
Czy Admin robi cos z serwerami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia no niestety nie w tym zecz, bo mam bardzo dobry internet, inne stroni szaleja mi idealnie tylko jedynie mam problem z brzuszkiem.

Kurcze zalozysz nowy watek to kazda jeszcze jakies pretensje ma :/ nie rozumiem po to chyba to jest aby mozna bylo osobiscie robic to co sie uwaza. No ale trudno
Przepraszam jak któras zdenerwowalam nowo zalozonym watkiem, jesli nie chcecie to sie nie wypowiadajcie proste i logiczne 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
kasia no niestety nie w tym zecz, bo mam bardzo dobry internet, inne stroni szaleja mi idealnie tylko jedynie mam problem z brzuszkiem.

Kurcze zalozysz nowy watek to kazda jeszcze jakies pretensje ma :/ nie rozumiem po to chyba to jest aby mozna bylo osobiscie robic to co sie uwaza. No ale trudno
Przepraszam jak któras zdenerwowalam nowo zalozonym watkiem, jesli nie chcecie to sie nie wypowiadajcie proste i logiczne 🥴

Loli ale to nie o tym było mam na mysli nowe forumowiczki które zakładaja tematy typu np kwiecień 2011 który naliczyłam 3 razy 😲 Sorki moze nie zrozumiale napisałam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedyś admin pisał, że suwaczki przyczyniają się do spowolnienia strony, bo gdy ładuje się dany wątek, serwer musi łączyć się z innymi serwerami obsługującymi "suwaczki".

a co do niepotrzebnych wątków, jak dla mnie powinni być tu moderatorzy, którzy pilnowaliby porządku w danym dziale i wtedy nie byłoby "trzeciego wątku kwiecień 2011" i innych. W sumie dziwie się, że ich tu nie ma, bo na kazdym innym forum są moderatorzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Kiedyś admin pisał, że suwaczki przyczyniają się do spowolnienia strony, bo gdy ładuje się dany wątek, serwer musi łączyć się z innymi serwerami obsługującymi "suwaczki".


TAK KASIU ALE TO BYŁO ZA DZIAŁANIA STAREGO BRZUSZKA A TERAZ ADMIN SPECJALNIE ZROBIŁ SUWACZKI W TEN SPOSÓB JAKI MAMY TERAZ ABY WŁAŚNIE ODCIĄŻYĆ SERWER 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAK1601 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Kiedyś admin pisał, że suwaczki przyczyniają się do spowolnienia strony, bo gdy ładuje się dany wątek, serwer musi łączyć się z innymi serwerami obsługującymi "suwaczki".


TAK KASIU ALE TO BYŁO ZA DZIAŁANIA STAREGO BRZUSZKA A TERAZ ADMIN SPECJALNIE ZROBIŁ SUWACZKI W TEN SPOSÓB JAKI MAMY TERAZ ABY WŁAŚNIE ODCIĄŻYĆ SERWER 🙂


nie, on zrobił tak suwaczki, by nie ciągneły się po całej stronie, tylko zeby mniej zajmowaly miejsca na stronie ( bo zdarzało się, że dziewczyny miały po kilkanaście suwaczków i był jeden post i cała strona suwaczków ) . Admin inaczej stworzył dodawanie zdjęć , wczesniej wgrywało się na serwer brzuszkowy, teraz wgrywamy tu zdjęcia poprzez hosting fotek na innym serwerze.

druga sprawą spowolnienia brzuszka to reklamy google. Dla admina jest to korzystne, dla samego forum nie, bo to zbyt obciąża serwery 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ PRZYTOCZĘ TOBIE SŁOWA ADMINA JAK ZARAZ PO MODERNIZACJI ADMIN PISAŁ O SUWACZKACH 🙂

admin napisał(a):
Ponieważ forum bardzo traci na czytelności z uwagi na dużą liczbę suwaczków w podpisach postów, zastosowałem mechanizm przewijania podpisów (jeśli liczba suwaków jest duża). Nie chcę nikogo ograniczać dlatego takie rozwiązanie będzie chyba lepsze, niż ograniczenie liczby suwaków.
Czasem mamy na stronie kilka postów z jednym zdaniem, a cała strona ciągnie się jak tasiemiec, bo przy każdym poście jest po 6 suwaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAK1601 napisał(a):
TUTAJ PRZYTOCZĘ TOBIE SŁOWA ADMINA JAK ZARAZ PO MODERNIZACJI ADMIN PISAŁ O SUWACZKACH 🙂

admin napisał(a):
Ponieważ forum bardzo traci na czytelności z uwagi na dużą liczbę suwaczków w podpisach postów, zastosowałem mechanizm przewijania podpisów (jeśli liczba suwaków jest duża). Nie chcę nikogo ograniczać dlatego takie rozwiązanie będzie chyba lepsze, niż ograniczenie liczby suwaków.
Czasem mamy na stronie kilka postów z jednym zdaniem, a cała strona ciągnie się jak tasiemiec, bo przy każdym poście jest po 6 suwaków.


no właśnie, tu nic nie jest napisane, że przez to brzuszek będzie chodził szybciej 🙂 tylko, to co napisałam w poście niżej, czyli żeby suwaczki nie ciągneły się na całej stronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAK1601 napisał(a):
A TO Z KOMPUTEREM NIGDY PROBLEMU MIEĆ NIE BĘDZIESZ 🙂
A WY HODUJECIE RYBKI 🙂 JEŻELI TAK TO JAKIE MACIE BO MOJEMU MĘŻOWI SIĘ MARZY AKWARIUM 🙂


AGAK1601 oj dużo by tu pisać 🙂, skrobnę Ci w wątku "mamusie z pasją", żeby tutaj nie robić off topic
http://www.brzuszek.net/forum,mamusie_z_pasja,30,214734.html,str=0 link do wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...