Skocz do zawartości

Detektor tętna płodu ?? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak, tak, żółtaczka to nie rzadkości tylko że widzisz jak w szpitalu zwracałam uwagę na to że ma objawy żółtaczki to tłumaczyli ze samo przejdzie a teraz ze badania trzeba zrobic bo możliwe ze trzeba będzie wrócic do szpitala. W szpitalu popłakałam sie jak małemu krew pobierali, 4 fiolki i w dodatku nie nie chciała ta krew lecieć a maluszek płakał 😞 😞 😞 😞 Wyszłam zeby nie patrzeć ale i tak słyszałam jak płacze a później mąż streszcił no i sie popłakałam znowu. Moje biedne maleństwo 😞 Teraz czekamy na wyniki oby było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym też chyba tego nie wytrzymała 😞 przykre jak takie Maleństwo muszą kłuć 😞 nie martw się wyniki muszą być dobre,nie ma innej opcji.

A ja dzisiaj miałam taki dziwny ból z jednej strony,jakby coś mnie tak mocno od środka ściskało 😞 tak się wystraszyłam że aż mi się płakać chciało,w pracy mnie uspokajali że może Maleństwo się przemieszcza,no ale ruchów jeszcze takich mocniejszych nie czuję,tylko takie delikatne mizianie,nie wiem co myśleć,na razie przeszło,zobaczymy co dalej będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
każde dziecko po porodzie przechodzi żółtaczkę to ma związek z tym iż oczyszcza się krew czy coś takiego, tylko niektóre dzieci mają prawie niewidoczną. musisz maluszka naświetlać to pomaga, dużo do słońca czy sztucznego światła .... napewno będzie dobrze. a nakłówanie jest straszne. ja byłam z córkami w szpitalu przez kilka tygodni - zapaleie płuc i płakałam przy każdje zmianie wenflona, przy czym nigdy nie byłam,, bo to było tak straszne. będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gośka nie martw się tylko i nie stresuj a będzie dobrze.
kaisaa4 zółtaczkę ma prawie każde dziecko, około 78% z tego co dobrze pamiętam. Na słoneczko wychodzimy ale z umiarem bo tak delikatna skórka bez odpowiedniej ochrony może ulec poparzeniu.
Współczuje chorób dziewczynek, nie ma nic gorszego od choroby własnego dziecka. Ja jako niemowle miałam z powodu sepsy 15 transfuzji wyobraźcie sobie co czuła moja matka 😞 Oby Nasze pociechy ominęły te wszystkie koszmarne choróbska.
A mojemu szkrabowia moje oko już nic mu nie jest. Ze szpitala nie dzwonili więc pewnie wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny żółtaczka to jeden z stanów fizjologicznych u noworodków, które przechodzą, więc głowy do góry. Jeżeli stężenie bilirubiny jest wysoki przeważnie zakładają dzidziusiowi takie śmieszne okularki i kładą pod specjalne lampy. Naprawdę nie ma się czym martwić Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlatego się mówi żółtaczka fizjologiczna 🙂 ... no tak ty otlesiu wiesz najlepiej ze swojego zawodu 🙂 ... moja starsz acóra miała właśnie tak małe stężenie że praktycznie nie było u niej nic widać, a młodsza miała już większe, ale nie musiała być naświetlana pod lampami w inkubatorze ... musiałam ją tylko w pokoju nie w półmroku trzymać tylko do światełka choćby sztucznego bo położna stwierdziła że jeszcze jej nie zeszła a ze szpitala już byliśmy wypisani, potem jej to zeszło. bagira nie na słońce bezpośrednio .... ale miała łużeczko w dobrze nasłonecznionym miejscu. zrseztą ja urodziłam ją w październiku więc słońce było słabe. jak najbardziej nie opalać maluchów 🙂 ... nie to miałam na myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Tak jak obiecałam wstawiam fotkę z 4d 🙂 Malutka się tak wierciła i zasłaniała że niewiele wyszło z tego,ale wiem że jest wszystko dobrze i prawidłowo się rozwija,także jestem spokojna 🙂 no i wiem że to mała dziurka na 100% 🤪 [img size=450]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/buzka_4d1-7d90e12abbba039fb80a7a594abd62f0.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...