Skocz do zawartości

ciąża po 30-stym roku życia | Forum o ciąży


adka101

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
adka101 napisał(a):
czy są jeszcze jakieś mamuśki po 30-stce?

sa i po 40 nasza kolezanka z forum ma 42 jak zajrzy na pewno sie odezwie 🙂duzo zdrówka i niech dzidzia zdrowo rosnie 🙂


Dzięki śliczne i życzę również dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Witam 🙂
Ja też już po... Trzydziestce 😜 W Sylwestra skończę 31 i właśnie na tę końcówkę roku wskazuje każde do tej pory robione usg. Czyżby powrótka z rozrywki?
Moja starsza córeczka niedawno skończyła 6 latek


Witaj justyna cieszę się że się odezwałaś!Moje dzieci mają już 13 i 15 lat ja mam termin dopiero na maja !A jak się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czuję się świetnie tylko brzuchol mam moim zdaniem duży. Nie przytyłam za wiele (bo 6-7 kg do tej pory) ale chyba wszystko noszę właśnie przed sobą 😉 Oj ciężkawo bywa 😉
Ty adka masz już spore dzieciaczki. Moja mama urodziła mi kiedyś braciszka jak miałam 11 lat. Mówię "mi" bo uwielbiałam małe dzieci i byłam dla niego taką drugą mamusią. Myślę, że Ty też będziesz miała pomoc ze strony swoich.
A jak się w ogóle czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta dzidzia to też marzenie mojej córci jak sie dowiedziała że jestem w ciąży to się rozpłakała ale ze szczęścia 🙂Ja czuje się już lepiej .Tylko kręgosłup daje mi popalić .Jejku ty zaraz urodzisz a ja musze jeszcze tyle czekać 😞
Naprawde malutko przytyłaś 🙂Ściskam Cię gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiście mało przytyłam i nie jest źle ale mam w tej ciąży podwyższony cukier i pewnie ta dieta, którą mozolnie stosuję pomaga trzymać wagę, formę.. Do tego brak zgagi, wzdęć, zaparć. Zdrowe odżywianie działa w ciąży z cukrzycą podwójnie. Ale tak mi się chce słodyczy, że chyba najbardziej z tego powodu najbardziej odliczam czas do porodu 😉
Moja Natala też uwielbia swoją siostrzyczkę. Ma dopiero 6 lat i nie wiemy jak to będzie po narodzeniu Majeczki ale teraz jest super. Ryczę co i rusz jak obserwuję jej zachowanie w stosunku do siostry w brzuchu albo jak słucham jak i co do niej mówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Rzeczywiście mało przytyłam i nie jest źle ale mam w tej ciąży podwyższony cukier i pewnie ta dieta, którą mozolnie stosuję pomaga trzymać wagę, formę.. Do tego brak zgagi, wzdęć, zaparć. Zdrowe odżywianie działa w ciąży z cukrzycą podwójnie. Ale tak mi się chce słodyczy, że chyba najbardziej z tego powodu najbardziej odliczam czas do porodu 😉
Moja Natala też uwielbia swoją siostrzyczkę. Ma dopiero 6 lat i nie wiemy jak to będzie po narodzeniu Majeczki ale teraz jest super. Ryczę co i rusz jak obserwuję jej zachowanie w stosunku do siostry w brzuchu albo jak słucham jak i co do niej mówi 🙂


To słodkie buziaki dla Natalki!Ja mam cukier jak na razie w normie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...