Skocz do zawartości

Szkoła rodzenia... | Forum o ciąży


Nequitia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam, czy orientuje się któraś z Was czy w Płocku jest szkoła rodzenia? Co w ogóle sądzicie o uczestnictwie w zajęciach tego typu? A może już chodzicie do takiej szkoły? Ja się cały czas zastanawiam... i zdecydować nie mogę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
Witam, czy orientuje się któraś z Was czy w Płocku jest szkoła rodzenia? Co w ogóle sądzicie o uczestnictwie w zajęciach tego typu? A może już chodzicie do takiej szkoły? Ja się cały czas zastanawiam... i zdecydować nie mogę....


hej ja jestem z Lodzi i wlasnie jestem na etapie wyboru szkoly rodzenia.
Mysle ze warto pojsc. Zawsze sie czegos dowiemy, przygotujemy. Zarowny my same jak i przyszli tatusiowie.
Znalazlam tylko to:
http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Szkola-rodzenia/Plock/Ul-kosciuszki-28/k176106.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Mam kilka informacji na bierząco - w dniu dzisiejszym dzwonilam sie zapisac na szkole rodzenia. Nowy "kurs" zaczyna się 18 stycznia o godzinie 18.00 wiec jeśli ktoras z was chce sie zapisac to trzeba zadzwonic na salę porodową (numer na stronie szpitala) powiedziec do jakiego lekarza chodzimy, podac swoje dane i jest sie zapisanym. z tego co wiem to lepiej robic to troche wczesniej, nie na ostatnia chwile gdyż jest dość duże zainteresowanie.
Spotkania sa co tydzien po 2h, razem 10 zajęć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam na stronie szkoły rodzenia na Winiarach, tam zajęcia są dopiero od 23 t.c, odbywają się też raz w tygodniu, w zależności ile jest grup, jak są dwie to od 18-20 jak cztery to od 16-20. Zajęcia są bezpłatne. niestety nie spisałam telefonu, ale jeśli któraś z Was jest zainteresowana to wystarczy wrzucić w google hasło "szkoła rodzenia płock". Ja nadal nie wiem czy iść czy nie... ale chyba mam jeszcze troche czasu żeby sie zastanowić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
hej, dawno tu mnie nie było, to znaczy zaglądałam ale nikt nie pisał... więc postanowiłam się odezwać, może ktoś pójdzie za moim przykładem 🙂 Weronika86 chodzisz do tej szkoły rodzenia? jak odczucia?

a ogólnie to jak się czujecie?

za oknem już tak wiosennie się zrobiło, aż człowiekowi się weselej jakoś robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...