Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mycloud- dziękuję ciut lepiej 🙂 kaszel mnie dalej meczy a wczoraj wieczorem to tak brzuszek mi się napinal ze balam się ze znów szpital zalicze. przez 2 godz doslownie co chwilkę i mala tak kopala ze zaczełam panikowac 🙂


dziś córcia śpi i tylko rano przywaliła 2 razy i odpoczywa:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada:
ja też mam smaka na słodkie i piekę dziś tarte z jabłkami.....tylko muszę jakiś fajny przepis na necie znaleźć 🙂 🤪

moja babcia robi nam sama bezy i do tego zwykle naprodukuje duuużo bitej śmietany 🙃 🙃 och już się nie mogę doczekać marca kiedy pojadę do domu 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się podobnie jak aallicee totalnie zmęczona jak na kacu.
Właśnie wcinam świeżego pączka z cukierni,mąż był tak dobry ,że przed praca poszedł po świeże bułeczki i pączka;-)

Kupujecie może poduszkę specjalną do karmienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Czuję się podobnie jak aallicee totalnie zmęczona jak na kacu.
Właśnie wcinam świeżego pączka z cukierni,mąż był tak dobry ,że przed praca poszedł po świeże bułeczki i pączka;-)

Kupujecie może poduszkę specjalną do karmienia?


mycloud: a może nas jakieś przeziębienie bierze?? albo to ta zmiana pogody 🙂 ja w każdym razie już piję cytrynkę z miodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
łoj strasznie wczoraj było własnie przeczytałam ale sie działo kto to był co to za laska? rany i ona jest zagrożona ??? to zamiast sie uspokoić to taka nerwowa ale wiecie co dobrze że jej nie ma bo u nas jest super
Dusiu pieknie wyglądacie babeczki 🙂 Jagódka nie martw sie finansami ale musicie uważać na takich naciągaczy najwiecej w remoncie schodzi na wykończenie to musicie sobie jeszcze cos zostawic na bibeloty a z tym bujakiem to wspaniale sama uwielbiam starocie a jeśli te meble mają ducha wspomnień to już ..... cudownie
aparat mi siadł cos sie zepsulo 😞 nie mam jak wam pokazać brzuszka 😞
nie spała całą noc dziewczyny córcia szalała mama sikała i tak do rana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie,

wszystkie dzisiejsze plany wziely w leb...NIKT kurcze, poza naszym hydraulikiem, NIE przyjezdza na umowione spotkania o czasie i tym sposobem zamist o 11 zaczeli o 13.30 i musielismy czekac itd, do Kalwarii nie zdazymy bo inny projektakt kuchni/polecony/ jutro wylatuje na wakacje i pomiar do wyceny musi zrobic dzis o 16.00...no wiec jestesmy uziemieni. Ale to nic, moze kuchnia taniej wyjdzie 🙂
Ja do sikania w nocy sie przyzwyczailam i nawrt mi to juz nie przeszkadza chociaz jak sie obudze ok. 5.00 to juz nie moge zasnac a juz o 7.00 to juz jestem na nogach i biegne do sklepu albo ide na sniadanko itp. nie moge spac dluzej ...dziwne, bo jak pracowalam to oddalabym wiele za to zeby sie wyspac do 12stej choc razw tygodniu 😉
Ide sie polozyc na 20 min bo mi sie oczy kleją a zaraz znowu jedziemy na ten pomiar i do krk do mojego taty zobaczyc szczegoly kosztorysu remontu..

Milego dnia papapa








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piacolada- chyba nie bardzo bo wczoraj jak byłam u lekarza rodzinnego to mi powiedział ze nic nie wolno 😞
zalecił mi tylko plukanie gardła tą rozpuszczoną polopiryna( 3 tabletki w szkalce 3/4 szkl wody) i mówił ze nawet na ssanie nie powinnam nic brać.
miodzik i cytrynka tylko pozostaje:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Basia ma rację nic nam nie można,ja nawet nie mogłam smarować maścią bolącego miejsca na plecach;-(Ja właśnie popijam herbatkę z cytrynką i sokiem babcinej roboty z żurawinki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny dziękuje za komplementy 🙂
ja też ostatnio na słodkości mam napady - to przez te nasze dziewuszki w brzuszkach 🙂
Pinacolada z tego co pamiętam nic do ssania z takich normalnych lekarstw nie można mi w pierwszej ciąży pani w aptece poleciła jakieś homeopatyczne i nie wiem czy pomogły czy to tylko placebo 😁
Basiu jakbym mogła to bym Ci netem podesłała tego pączka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
widzę że się spóźniłam na wyjaśnienie kłótki 😠
bez przesady anitek jeśli aż tak cię uraziłam przepraszam bardzo jeśli masz ciąże zagrożoną i mówisz że nie możesz się denerwować to po co denerwujesz innych ??
a teraz na swoim forum obgadujesz wszystkie mamy i opowiadasz wymyślone z kosmosu bzdety?? żegnasz się na każdej wiadomośći i życzysz powodzenia - żałosne. ogarnij się dziewczyno i nie wprowadzaj na naszym forum nieprzyjemną awanturę .
życzę ci zdrowej pociechy ale PRZYSTOPUJ KOCHANA ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzialyscie jak admin zalatwil ladnie sprawe na styczniowkach2010??? wyjasnil delikatnie od czego jest forum i cisza hehehe a teraz na zlosc zabraly mi i Dodi oklaski ja nie moge ale dzieci pekne ze smiechu zaraz Nam przynajmniej admin nie musi tlumaczyc na watku po co jest forum Madre dziewczynki z Nas
I pisza ze ja jestem w zagoroznej ciazy a na necie siedze i sie denerwuje hehehe slyszalyscie o czyms takim ze w ciazy zagrozonej nie wolno lezec przy kompie i komentowac na forum bo sie nie mozna denerwowac??? tez mi nowosc no dobra koniec tematu bo juz mi sie nie chce wracac do tej dziecinady
Jak Wam mija popoludnie? ja zaraz zabieram sie za obiadek dla Mojego Slonca jutro dzien chlopca prezent juz zapakowalam


tu macie dowód 😠 i ty mówisz że nikogo nie obrażasz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...