Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nikomy oklaskow nie zabieralam :P to Wy mi zabralyscie 🙂
to jest jakas dziecinada i robcie co chcecie :P zeby kogos zablokowac to trzeba chyba najpierw miec powod do tego a do ze ktos pisze na jakims watku nie jest powodem do tego...poza tym ja nikogo tutaj nie obrazalam tak jak Madziulka...wiec lepiej pomyslcie nad czyms innym 🙂 a jak chcecie mnie blokowac to prosze bardzo zaloze sobie nastepne konto 🙂
Milego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze u nas było miło i spokojnie, przyjdzie taka jedna, spieniona i napięta i przez nikogo nie proszona się wypowiadya i wymądrza, najgorsze jest to ze tutaj nie da sie trzasnac drzwiami przed nosem i po prostu nie wpuszczac 😉
Ok Stycznióweczki Kochane, uciekam nadal walczyc z decyzjami ktorych teraz nie mam za bardzo sily podejmowac...a we wczorajszym losowaniu lotto nawet jednej cyferki nie trafilam...
papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany Panie Adminie,

jesli jest taka mozliwosc to mozemy sie mysle podpisac wszystkie styczniowki pod "petycja" o zablokowanie wejsc na nasze forum tej pani, ktorej tu nikt nie zapraszal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek - SPIER...J!!!

Wszystkim pozostałym mamuśkom życze dobrej nocki 😉
Do usłyszenia jutro!!

Ps1. Wybaczcie przekleństwo, ale nie wytrzymałam. I proponuje- jesli koszmar powróci jutro- po prostu ją ignorować!! Rozmawiamy ze sobą nie dając się sprowokować!! Jak lubi niech pisze - tyle jej 🙂

Buźka dla brzucholków

Ps2. Dziękuję za wszystkie komplementy w imieniu Lenki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA!!! UWIELBIAM CIE! 🤪 HEHEHEHE:laugh:

Czesc Mamusie 🙂
Ja dzisiaj pierwsza 🙂
Cieszę się, bo rozmawiałam dziś z moją mamą i będę miała prawdziwy chyba stuletni piękny wiklinowy bujak po mojej babci 🙂 🙂 🙂 Szukalismy takiego w sklepach, ale to nie to samo a nie chcialam brać po mojej babci bo moja mama strasznie przezyla jej śmierć - babcia zmarla pare dni przed naszym slubem w kwietniu a przez ostatni rok moja mama u niej praktycznie mieszkala i robila wszystko zeby utrzymac babcie przy zyciu...my slub specjalnie przelozyclismy..ech...dlatego nie mialam odwagi zapytac ją o to, żeby mi sie znowu nie popłakała...a tu proszę, BARDZO sie ucieszyla ze o to poprosilismy bo czastka babci bedzie przy naszym synku 🙂 🙂 🙂
To z milych rzeczy, z mniej milych...
W kuchniach zrobili nas w wała, moj tata sie zapienil i powiedzial ze niczego u tych zlodziei i oszustow nie zamowi i ze woli przeplacic gdzie indziej...
Zrobilismy kalkulacje wydatkow i ... braknie nam kasy na remont...nie wiem co robic a dzis jedziemy zaplacic zaliczke za naroznik i tapczan...leci kasa leci...2009 rok bedzie dla nas pamietnym pod kazdym wzgledem...tyle sie wydarzylo ze szok!

ok, spadam na Brzydule :*

papapa






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Mamusie 🙂


wstałam a moje dzieciątko śpi 🙂 pogoda jakas pochmurna ale ja i tak w domku to mi nie przeszkadza 🙂

Jagódka ja miałam meble na zamówienie do kuchni robić i też mi brakło kasy wiec kupiłam takie gotowe w BRW i końcem listopada wymieniam tylko blat bo chce miec taki cały a spisują się rewelacyjnie. Kiedyś sobe zrobie na wymiar 🙂
oj kasa przy remoncie idzie i to bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z raneczka

Musiałam dziś wcześnie się zebrać i odwieźć dzieci do szkoły. Piszę dzieci, bo mieszka u nas moja siostrzenica przez ten tydzień bo siostra i szwagier pojechali na wycieczkę do Grecji. A mój mąż dzisiaj musiał do stolicy wcześnie rano wyjechać . I tym sposobem jestem już na nogach od 2h. Muszę jeszcze dzis połazić po sklepach i kupić prezent imieninowy dla mojej mamy, potem do pracy a następnie pouczyć się z Julką bo jutro ma powtórkę z matmy i kartkówkę z przyrody, brrrr....

Byłam wczoraj na usg jamy brzusznej z Julka bo ma ostatnio jakieś boleści i kuzyn , który jej robił badanie opowiadał mi jak to ostatnio jakaś mamuśka przyprowadziła 14 letnia córę z podejrzeniem guza w brzuchu. Tym guzem okazała się kilkumiesięczna ciąża!! Czujecie?? 14 lat!!

U nas na południu dzis pochmurnie, chłodno i smutno 😞 Zaczyna sie szara jesień...
Patrzyłam wczoraj na necie na poncha - zamierzam sobie kupić jakieś cieplutkie żeby zakładać nawet na kurtkę, której nie da się już zapiąć. Co o tym myslicie?? Jak zamierzacie przetrwać zimę? Kupno kurtki czy płaszczyka typowo ciążowego to wg mnie wyrzucanie kasy w błoto....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Ojoj ale się wczoraj działo 🙂 Musiało być gorąco 🙂 Ehhhh czasem się zdarza. Dajcie sobie mamusie spokój. Kazda ma swoje zdanie na jakiś temat. Po co sie denerwować?? Wyluzujcie i wszystko wróci do normy! A ja się zegnam bo mnie dziś zakupy przed wyjazdem czekają. Ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda80 napisał:
Kochany Panie Adminie,

jesli jest taka mozliwosc to mozemy sie mysle podpisac wszystkie styczniowki pod "petycja" o zablokowanie wejsc na nasze forum tej pani, ktorej tu nikt nie zapraszal 😉


A jest jakiś uzasadniony powód do zablokowania użytkownika, poza różnicą poglądów?
Forum służy do wymiany własnych opinii, doświadczeń, nie można blokować kogoś tylko z takiego powodu, że ma inne zdanie od nas.
Proponuję obu stronom; nie rozmawiajcie ze sobą, nie odpisujcie sobie wzajemnie na posty i nie nakręcajcie się wzajemnie, to nieprzyjemna dyskusja sama się urwie.

To wszystko co mogę zrobić w tej sprawie
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny! ale wczoraj było gorąco!ocho! no ale widzę dziś spokój 🙂
Jagódka pieniążki przy remoncie strasznie szybko wypływają z portfela, my teraz zbieramy na zabudowę szafy do dziewczyn do pokoju - mieliśmy jedna komodę, ale przy dwóch księżniczkach nie zmieszczę ubranek!

buziaki dla Was dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia jaką masz śliczną córę;-)
Basia jak się czujesz?

Ja miałam ciężką noc,budzę się co 2 godz.albo mi duszno,albo kręgosłup zaczyna boleć,a to brzuch się napina,pić się chce i kibel potem 3x.Jak tu się wyspać...Jeszcze lało całą noc strasznie mocno.

Jagoda oklask dotarł do Ciebie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chodzę dziś niewyspana jak zombii 🤔 w nocy nie pospałam bo albo koszmary, albo tańce hulańce w brzuchu, albo siku :/ a jak w końcu zasnęłam porządnie i nie raziło mnie słońce bo dziś u nas pełno chmur, to zadzwoniła koleżanka...... no i teraz czuję się jakbym miała kaca po imprezie 🙂 🙂 :laugh: a nic nie piłam.... nawet nalewki czosnkowej 🙃 🙃 🤪 oby szybko przeszło 🤨

Dusia: śliczne zdjęcie 🙂 zazdroszczę spacerków nad wodą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...