Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
zdychom...
wyprasowałam pranie z 2 pralek i mam dośc.A jeszcze mnie boli głowa 😞



Basia - przyjedz do mnie kochana, Pabla po Ciebie nawet wyśle, Nesie przybawie tylko wyprasuj moje , błaaaagaaaam 😉 Tylko 8 praleczek 🤢


Pinacolada dawaj do mnie z tym praniem, nawet nie musisz Piotrka pilnować tylko ugotuj coś dla mojego męża na dwa dni;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Udalo nam sie wrzucic jeden filmik z raczkowania - dopiero w drugiej, czesci filmu sie rozpedza 😉
Narazie Mlody chodzi jak jaszczurka ale grunt ze sie przemieszcza hehe

🤪

http://www.youtube.com/watch?v=hUrsObRM33c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Udalo nam sie wrzucic jeden filmik z raczkowania - dopiero w drugiej, czesci filmu sie rozpedza 😉
Narazie Mlody chodzi jak jaszczurka ale grunt ze sie przemieszcza hehe

🤪

http://www.youtube.com/watch?v=hUrsObRM33c


🤪 🤪 🤪 ja piernicze ale on zasuwa, moja chyba opuści raczkowanie bo już załapala po co jej nóżki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Justyś ☺️ ale ja juz sie boje 🤢 To co Ksawciu wyrabia od kilku dni to szok! dzis zalapał ze mozna sie zsunac z kanapy i stanac na nozki. Glupiutki nie wiedzial ze glowa sie nie schodzi i leci tez glowa ale potem jak go za kazdym razem odwracalismy pupa to skubany robil to juz jakby swiadomie..Na sofie stoi i trzym sie poduszek, jak chce na rece do podchodzi do mnie szturcha mnie łapką i patrzy w gore... 🤪 ja nie wiem 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rerty dziewczyny już zapomniałam jakie to mdłości w ciąży potrafią być upierdliwe :/ cały dzień czuje sie jakbym zjadła cos baaardzo starego 😞 a do tego te upały :/

z Ksawcia niezły biegacz rośnie 🙂
mój malutki leniuszek to nawet jeszcze nie siedzi chocby bardzo chciała ale niestety caly czas leci na nos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Dzieki Justyś ☺️ ale ja juz sie boje 🤢 To co Ksawciu wyrabia od kilku dni to szok! dzis zalapał ze mozna sie zsunac z kanapy i stanac na nozki. Glupiutki nie wiedzial ze glowa sie nie schodzi i leci tez glowa ale potem jak go za kazdym razem odwracalismy pupa to skubany robil to juz jakby swiadomie..Na sofie stoi i trzym sie poduszek, jak chce na rece do podchodzi do mnie szturcha mnie łapką i patrzy w gore... 🤪 ja nie wiem 😲 😲


mały kaskader 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Udalo nam sie wrzucic jeden filmik z raczkowania - dopiero w drugiej, czesci filmu sie rozpedza 😉
Narazie Mlody chodzi jak jaszczurka ale grunt ze sie przemieszcza hehe

🤪

http://www.youtube.com/watch?v=hUrsObRM33c



Kurde, a mi sie zacina na 26sek 😠 Ale i tak jestem pod wielkim wrazeniem. 🤪Moja dopiero jest na etapie utrzymywania pozycji i świadomego bujania sie w przod i tyl celem "rozpędzenia sie" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Dzieki Justyś ☺️ ale ja juz sie boje 🤢 To co Ksawciu wyrabia od kilku dni to szok! dzis zalapał ze mozna sie zsunac z kanapy i stanac na nozki. Glupiutki nie wiedzial ze glowa sie nie schodzi i leci tez glowa ale potem jak go za kazdym razem odwracalismy pupa to skubany robil to juz jakby swiadomie..Na sofie stoi i trzym sie poduszek, jak chce na rece do podchodzi do mnie szturcha mnie łapką i patrzy w gore... 🤪 ja nie wiem 😲 😲


Lenka dzis zrobiła dokładnie to samo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecka odkad zasnęło ok 20 zdążyło sie juz obudzic ze 4 razy 🤢 Ale oglądnęłam jej górne dziąsła i lewego zabka juz dobrze widac a w miejscu prawego ma czerwoną kreskę jakby flamastrem namalowaną 🤢 Albo sie tak specyficznie ten ząb przebija albo przydzwoniła gdzieś dziąsłem i sobie je nacięła o własnego zęba 🤢 Coby nie było bidna jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Udalo nam sie wrzucic jeden filmik z raczkowania - dopiero w drugiej, czesci filmu sie rozpedza 😉
Narazie Mlody chodzi jak jaszczurka ale grunt ze sie przemieszcza hehe

🤪

http://www.youtube.com/watch?v=hUrsObRM33c



Kurde, a mi sie zacina na 26sek 😠 Ale i tak jestem pod wielkim wrazeniem. 🤪Moja dopiero jest na etapie utrzymywania pozycji i świadomego bujania sie w przod i tyl celem "rozpędzenia sie" 🤪


najlepsze zaczyna sie w 33 sec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice, tobie jak jedno zacznie chodzic to drugie bedzie na etapie raczkowania 🤪 ale bedziesz miala "zabawe" 😉 😁
A co do ciazy, to prawda, nie pamieta sie tego co nieprzyjemne, ale przynajmniej dobrze ze nie wymiotujesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu jeszcze jakbyscie mialy ochote - MAŁY ORGANISTA [dzieki pomyslowi Karolci 😘 ]
(widoczne na filmie swiecące czerwone kolana to efekt raczkowania 😆 )

http://www.youtube.com/user/isztar2008#p/a/u/0/kHBKa-t0pY8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...