Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a u nas dalej leje 😞 dobrzez e w piątek zakupiłam kalosze i to mega kolorowe więc dodatkowo jestem "widoczna i bezpieczna" 😜

Mama poprosiła mnie o zrobienie zakupów a ona mi z młoda posiedzi, Nesiula zasneła wiec razem z siostrą pojechałam, chwile nam zeszło i dzwonie i pytam czy wstała i by jej danona dała a Mama mówi ze młoda wywaliła się na plastiową zabawkę- panel ze zwierzątkami i łuk brwiowy ma cały czerwony i spuchnięty 🤪 wracam do domu a Mama blada, zapłakana i przestraszona a Nesia uśmiechnięta.Łuk brwiowy spuchniety i to mocno ale dzielna jest. Za to moja Mamuśka roztrzęsiona bo stało sie to przy niej 🤢 siedziała oło niej i mimo wszystko upadła 😮 ale mi szkoda nesiuli bo napewno boli i Mamy ze tak sie zestresowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już zaliczyliśmy dziś zakupki,2 razy do tego samego centrum jechaliśmy-babunia dała kaskę dla Małgosi i trzeba było kupić to i owo 🙂
Mamy już golfik z H&M i czapę z rękawicami Hello Kitty 🙂i butki na jesień 🙂
i obkupiłam małą dziś w obiadki,deserki i mleczko-też babcia kasę dała 🙃

jak zajrzę wieczorkiem to opowiem wam wczorajszy horror związany z Małgosią-teraz stawiam obiad na stół więc czasu nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Był dzis mój brat z synem, Alan urodził sie w styczniu 2009r wiec ten sam rocznik co Nesia 🙂
ale to co jojczy to moja jest aniołem 🤪 mi głowa pęka, co chwile budził młoda a jego mamusia miała z tego niezły ubaw 😠 ja rozum,iem ze na jego piski nie ma wpływu ale na walenie w szybe od pokoju to raczej powinna zareagowac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

U nas znowu fajowy dzionek mimo niepogody na zewnątrz . Większość czasu spędzilismy w domciu, ale nasza myszka daje nam tyle radości, że możemy godzinami w trójkę siedzieć i ją obserwować. julka juz dzis została wypuszczona ze swojego "aresztu" i mogła sie plątać po mieszkaniu 😉 Miała tylko zakaz przytulania i całowania Lenki.
Popołudniu pojechalismy do mojej siostry ale tylko z niunią. Było bardzo przyjemnie. Tam to nie wiem ze mam dziecko bo siostrzenice i siostra wyrywaja ją sobie z rąk 😁 Pojedlismy pysznych naleśników bo starsza córka siostry (moja chrzesnica- 14lat) robiła swoje "popisowe" danie 😉 Były z serem, dżemem albo Nutella 🤪 Pożrłam jak świnia 🤢 Niunia oczywiście tez jadła 😲 😲 😲Moja siostra jej dała i to z dżemem 😮

Teraz myszka juz śpi, Julka szykuje sie do szkoły a my z Pablem mamy luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
My już zaliczyliśmy dziś zakupki,2 razy do tego samego centrum jechaliśmy-babunia dała kaskę dla Małgosi i trzeba było kupić to i owo 🙂
Mamy już golfik z H&M i czapę z rękawicami Hello Kitty 🙂i butki na jesień 🙂
i obkupiłam małą dziś w obiadki,deserki i mleczko-też babcia kasę dała 🙃

jak zajrzę wieczorkiem to opowiem wam wczorajszy horror związany z Małgosią-teraz stawiam obiad na stół więc czasu nie ma 😞



jakie, gdzie i za ile 😜 😜 😜 Powiedz prosze bo stoje przed problemem wyboru 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas znów dzień w domku 😞 Agata od pierwszej się pokładała kaszle jak najęta...póżniej zasnęła i spała do 18
Maja pospała dwie godzinki a później już nic i przed 19 już była maruda na maxa!!!

co do piżamek - Kingo ja uważam że pajacyki są najlepsze albo welurkowe śpiochy + body długi rękaw, bo wtedy jestem pewna że skarpetek sobie moje maleństwo w żaden sposób nie ściągnie i jej bluzeczka się nie podwinie i nawet jak sie rozkopie spod kołderki to będzie cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
u nas znów dzień w domku 😞 Agata od pierwszej się pokładała kaszle jak najęta...póżniej zasnęła i spała do 18
Maja pospała dwie godzinki a później już nic i przed 19 już była maruda na maxa!!!

co do piżamek - Kingo ja uważam że pajacyki są najlepsze albo welurkowe śpiochy + body długi rękaw, bo wtedy jestem pewna że skarpetek sobie moje maleństwo w żaden sposób nie ściągnie i jej bluzeczka się nie podwinie i nawet jak sie rozkopie spod kołderki to będzie cieplutko 🙂



dziekuję Dusiu - jeszcze niedawno niunia spała w bodziaku i bawełnianych porteczkach z gołymi stopkami ale teraz juz jest tak chłodno w mieszkaniu ze te gołe stópki mnie przeraziły i własnie dzis zamówiłam jej 3 pajace. Zawsze mozna jeszcze skarpetunie załozyc a poza tym zamierzam wdrozyc w zycie spiworek - moze tez spróbuje na spiocha? W sob jedziemy do chrzestnej Lenki i ma mi dac po swoim synku to zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kochane

my tez mimo sredniej pogody spedzilismy sobiew mily dzien i pojechalismy do Czernej na msze i potem na spacer - na dosc spora gore po kamolach wiec mialam stacha o kolo ale dalismy rade. po mszy jak wszyscy pojechali do domow a jakis braciszek wszystkie furtki zamykal - mowie Wam jaka cisza, inny swiat 🙂 super

Co do pizamek - mam takie samo zdanie jak Dusia - PAJACE zdecydowanie, tylko welurowe jakos mniej akurat lubie [choc dzis Mlody ma welura z Kubusiem - odlozony na pozniej a jest tak "ino ino"]. zakupilismy pizamki zwykle ale to chyba jest na 2 lata a nie na 9 mies 🙂 ale gole stopy i brak bodziaka - jakos na zime mi nie pasuje ta wersja. Natomiast my w ogole nie uzywalismy spiochow dopoki moja siorka nie kupila mlodemu strasznie słodziutkich spioszkow i tak je pokochalismy wszyscy ze teraz uwielbiam Ksawcia w bodziaku i spioszkach do snu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
u nas znów dzień w domku 😞 Agata od pierwszej się pokładała kaszle jak najęta...póżniej zasnęła i spała do 18
Maja pospała dwie godzinki a później już nic i przed 19 już była maruda na maxa!!!

co do piżamek - Kingo ja uważam że pajacyki są najlepsze albo welurkowe śpiochy + body długi rękaw, bo wtedy jestem pewna że skarpetek sobie moje maleństwo w żaden sposób nie ściągnie i jej bluzeczka się nie podwinie i nawet jak sie rozkopie spod kołderki to będzie cieplutko 🙂



dziekuję Dusiu - jeszcze niedawno niunia spała w bodziaku i bawełnianych porteczkach z gołymi stopkami ale teraz juz jest tak chłodno w mieszkaniu ze te gołe stópki mnie przeraziły i własnie dzis zamówiłam jej 3 pajace. Zawsze mozna jeszcze skarpetunie załozyc a poza tym zamierzam wdrozyc w zycie spiworek - moze tez spróbuje na spiocha? W sob jedziemy do chrzestnej Lenki i ma mi dac po swoim synku to zobaczymy 😉


sposob "w kosteczke i do szafy" nie dziala 😜 ?
Nasz spi w spiworku codziennie i nie na spiocha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
ja pod pizamke daje jej body z krótim rękawkiem a skarpetki ma dłuższe wiec jej zaciagam na pizame 😜


🙂 tylko ze skarpetki zawsze jakos tam uciskaja a pajac czy spioszki nie a w nocy krazenie wazne rzecz - takie moje zdanie 🙂 [sama mialam z tym problemy i mam do tej pory po ciazy-nawet rozciete skarpetki powodowaly odciski glebogosci rowu marianskiego]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja piżamkę to tak ale teraz u Agaty - od momentu jak sama zaczęła wychodzić po nocy z łózka bo wtedy w pajacach przydeptywala stópki i o upadek nie było trudno 🤪 ale nawet dzisiaj jak jest chora to wytachałam gdzieś z głębi szały takiego pajaca na 110cm i jestem bardziej spokojna

a śpiochów też nie lubiłam do momentu jak w biedronce nie kupiłam welurkowych - są superasne bo grubiutkie cieplutkie w sam raz na zimę
co do krążenia to ja tez mam manie nakładania skarpetek - a mój mąż ich ściągania 🤢 ale doszliśmy do cichego niepisanego kompromisu - on ściąga dziewczynom skarpetki jak je usypia w dzień a na noc ja zawsze zakładam 😁 przez te choróbsko panujące u nas w domku dziewczynom smaruje stópki maścią rozgrzewającą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
u nas znów dzień w domku 😞 Agata od pierwszej się pokładała kaszle jak najęta...póżniej zasnęła i spała do 18
Maja pospała dwie godzinki a później już nic i przed 19 już była maruda na maxa!!!

co do piżamek - Kingo ja uważam że pajacyki są najlepsze albo welurkowe śpiochy + body długi rękaw, bo wtedy jestem pewna że skarpetek sobie moje maleństwo w żaden sposób nie ściągnie i jej bluzeczka się nie podwinie i nawet jak sie rozkopie spod kołderki to będzie cieplutko 🙂



dziekuję Dusiu - jeszcze niedawno niunia spała w bodziaku i bawełnianych porteczkach z gołymi stopkami ale teraz juz jest tak chłodno w mieszkaniu ze te gołe stópki mnie przeraziły i własnie dzis zamówiłam jej 3 pajace. Zawsze mozna jeszcze skarpetunie załozyc a poza tym zamierzam wdrozyc w zycie spiworek - moze tez spróbuje na spiocha? W sob jedziemy do chrzestnej Lenki i ma mi dac po swoim synku to zobaczymy 😉


sposob "w kosteczke i do szafy" nie dziala 😜 ?
Nasz spi w spiworku codziennie i nie na spiocha 🙂


do komody !!!! Nie no działa juz od 2 m-cy ale jak podczytałam sposób na spiocha to coraz częściej o tym myślę bo chłodno sie robi - przynajmniej do czasu uruchomienia centralnego ogrzewania bo potem to u nas tak grzeją ze na golasa mozna spac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, u nas z tym centralnym tez - a u Was od kiedy dziewczyny? bo u nas jest ogloszenie ze 8.09. trzeba odkrecic zawory bo bedzie napelnianie grzejnikow a pamietam jak rok temu zaczynalismy remont i wymienialismy grzejniki to kazali nam przed 15stym wrzesnia bo potem wlaczali centralne - super! bo to juz niedlugo!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
no wlasnie, u nas z tym centralnym tez - a u Was od kiedy dziewczyny? bo u nas jest ogloszenie ze 8.09. trzeba odkrecic zawory bo bedzie napelnianie grzejnikow a pamietam jak rok temu zaczynalismy remont i wymienialismy grzejniki to kazali nam przed 15stym wrzesnia bo potem wlaczali centralne - super! bo to juz niedlugo!!! 🙂 🙂



u nas ni ma nigdy zadnych ogłoszen - po prostu nagle robi sie ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos pozycji spania - to moj wczoraj popoludniu 🙂
zreszta tym zdjeciem go obudzilam i rozwscieczylam 🤢

[URL=http://img7.imageshack.us/i/dsc00291brz.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6882/dsc00291brz.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda - ale pisałas ze na poczatku Ksawery nie chciał w spiworku.... Jak go przyzwyczailiście?? Zasypia wam przy karmieniu i odkładacie go tylko do łożeczka? Bo nasza po jedzeniu jeszze z 15 min szaleje w swoim wyrku i w tym spiworku to tak jakby nogi miała zwiazane 🤢


pytalam meza i w sumie to Mlody dopiero od 3 lub 4 nocy spi w spiworku i maz mu zaklada po kapieli zaraz po pajacyku. mlody juz wtedy jest w sennym amoku i juz sie nie budzi do rana. sprostowanie wiec - tylko na spiocha jest ubieramy. a dzis np. troche marudzil i maz zapomnial mu potem zalozyc tego spiworka i spi bez tylko pod gruba koldra - bo uruchomilismy koldre jakis miesiac temu.

U nas jest w mieszkaniu jakos tak chlodno i nieprzyjemnie ale to pewnie normalny okres przejsciowy - sciany zimne jak fiks - mlody jak tylko sie gdzies trzya sciany to lapki ma jak lody 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Coraz powazniej zastanawiamy sie nad zakupem nowego fotelika (9-18) bo jak przyjda teraz grube ubrania to w tym moze jej byc niewygodnie . I ciagle nie jestem zdecydowana 🤢 Czy Peg Perego czy ten Maxi Cosi Tobi 🤢


a przymierzalas oba do auta i Lenke do nich? bo to chyba dosc wazne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...