Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej

dzis musze wrednej kierowniczce zawiesć l4, chyba oszczędze sobie nerwów i wysle znów siostre

Aniołku współczuje bo wiem jaki to stres, mi młoda kilka razy puściła fontanne ja była malusia nawet nosem- strach niedoopisania...

powiedzcie mi jai kupujecie rozmiar bucików ? tzn ile większy od stopy? no bo Nesia ma stope 11 cm to jaki powinnam kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
wszystkiego naj dla Majeczki od Karolinki 🙂 duża już z niej dziewczynka 🙂
my wczoraj byłyśmy na festynie i oczywiście była loteria w tym roku dla odmiany nie wygrałam już szmaty do podłóg 😞 wygrałam ścierkę do naczyń 😁 mąż mi wylosował 😁 mówi że specjalnie dla mnie ...świnia 🙂 dziś wielki dzień po 8 miesiącach oczekiwania idę do lekarza rehabilitanta 😮nie mam słów czekam na tą wizytę od porodu a kręgosłup boli z dnia na dzień bardziej ...... potem do was wpadne kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hi laski!
u nas słoneczko ale my chyba kolejny dzień w domku no chyba że uda mi się jakoś zgrac żeby mąż był w domu jak Agata będize spać to z Majką się wybierzemy na spacer


Aniołku sto lat sto lat dla Małgoni i mnóstwo buziaków od nas

Karolinka trzymamy kciuki za rozmowę z szefem
Misiamamy właśnie myślałam ostatnio o Tobie i wizycie u rehabilitanta 😘 mam nadzieję że Ci pomoże - bużki 😘

co do wymiotów to ja też sie boje i wysyłam buzki żeby się to u Was już nigdy nie pojawiło!!
natomiast odnośnie butków to my Agacie kupowaliśmy Bartka - bardzo wytrzymałe butki i wygodne, ale strasznie drogie dla dzieci którym nóżki szybko rosną - u nas na szczęście Agacie rosły wolne i w jednych trzewikach przechodziła jesień i wiosnę 🙂 ciekawa jestem jak będzie z kozakami bo noga jej mocno nie urosła....
Maja raczej nie będzie nosić po siostrze bo rozminą się w porach roku 🙃 chyba że wprowadzimy modę że kozaki na lato 🤪 i sandałki na zimę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

U nas nocka nienajlepsza bo Lenka miała jakies wzdecia straszne i płakusiała - myslałam ze po tych naleśnikach bo niby mleko ale własnie siostra mnie uswiadomiła ze były na wodzie 😮 i smazone na patelni teflonowej bez tłuszczu wiec nie wiem od czego ten ból brzuszka .

Jagoda - odnosnie butków - tak, kupuje na twardej podeszwie bo niunia jak sie ja wyciagnie na spaerku czy u dziadków na podwórku z wóaka to spaceruje za raczki wiec musza to byc konkretne buty. A jesli chodzi o uzywane - hmmmm.... mysle ze but w rozmiarze 19 czy 20 nie jest na tyle wyeksploatowany zeby obawiac sie ze jest "odkształcony" - bo 90% dzieci w tym wieku jeszcze nie chodzii wiec taki but jesli był uzywany to po prostu do ochrony stopy przed zimnem na spacerach a nie do chodzenia. Nawet gdyby do chodzenia to przez 1-2 m-ce mysle ze nic wielkiego mu sie nie stało. Kupię najwyzej nową skórzana wkładke w Bartku i bedzie git. Wole "używanego " Bartka niz buta "no name", a 165zł (patrzyłam na str. Bartka - buty cudo) nie dam bo nie mam w tej chwili i juz . Musze ubrac Julke bo wyrosła z wszystkiego a jej ani ciuchów ani butow uzywanych nie kupie !

Aniołku - buziaki dla Małgosi 😘 😘 😘

Miałam robic łazanki i Pablo rano zapomniał kupic makaronu 😠 Kapucha ugotowana, cebulka i pieczarki gotowe i dupa.....
Pogoda niewyrazna ale chyba pojdziemy na spacerek bo musze ....na poczte 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBRY wszystkim w nowym tyg 🙂

u nas przez chwile bylo slonko, ja wrzucilam posciel do prania, pralka skonczyla a slonka niet 🤢
Bedzie schlo na tym zimnie pewnie tydzien albo bedziemy dmuchac 😮
U nas poranki sa nieprzyjemne az ciezko wyjsc spod koldry choc przyznam szczerze ze i pod koldra mi bylo dzis zimno. juz nie moge sie doczekac jak wlacza centralne.

My dzisiaj udajemy sie z mlodym w odwiedziny do tej mojej znajomej, Ksawciu na zabawe a ja na kawke 🙂

Milego dnia wszystkim!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko spi juz 1,5 godziny 🙂
Ja juz gotowa, pije kawke i czekam 🙂
Ogladalam wlasnie reportaz o krakowskiej firmie consultingowej ktora otrzymala wiele nagrod i wyroznien za prowadzenie polityki przyjaznej mlodym rodzicom - dodatkowe urlopy, kasa, prezenty, plynne godziny pracy itd. - super sprawa, ciekawe co to za firma. Chcialabym pracowac w takim miejscu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłysmy na poczcie bo przestało padać - ale złapało nas po drodze. Dziś wzięłam oryginalną folię do mojego wózka i jest o niebo lepsza bo nie ma tego okienka z przodu wiec nie ma ktorędy sie nalać do środka. Poza tym jest przypinana na zamek do budy i ma takie pałąki z druta dzięki czemu ładnie z przodu sie układa i nie sterczy dziecku przed nosem. Dobrze ze w ogóle sobie przypomniałam ze takową mam 🙂

Przyszła dzis kurteczka dla niuni i muszę Wam powiedzieć ze jestem nia zachwycona !!! Nie ma żadnych sladow noszenia i jest tak przyjemna w dotyku że szok. Jednak co firma to firma (Pumpkin Patch). Popołudniu zestroję niunię i zrobię zdjęcie to Wam pokaże .

Łazanki zrobione bo po drodze na poczte wstapiłysmy na małe zakupy. Pablo prosił zeby zrobic conajmniej na 3 dni bo twierdzi ze w 3 dniu smakuja mu najbardziej 🤪 No to zrobiłam cały gar i mam nadzieje ze mówił serio 😲

W związku z powyższym mam luz. Niunia chyba juz zasnęła, obiad gotowy - jeszze gary do zmywary włozyc i bedzie git 😉
Jutro idę do fryzjera na farbę i cięcie 🤪- pewnie bede żałowac tej niby-grzywki ale muszę cos zmienic i juz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I znów wygrałam aukcję dzięki snajperowi 🤪 Była od kilku dni tylko 1 oferta na nie i na 24sek przed koncem ktos podbił a ja miałam snajpera ustawionego na 7sek przed zakonczeniem i wygrałam. I niunia będzie mieć Buty BARTKA za 31zł + koszt przesyłki 🤪i ewentualnie koszt nowych wkładek 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
JUSTYNKO - TAK MI PRZYKRO..jakiegos koszmarnego pecha macie z tym mieszkaniem! Amoze to znak zeby wracac do polski 🙂?

z chęcią bym wrociła ale nie mam do czego... nie mam mieszkania, nie mam pracy wiec do czego mam wrocic? z rodzicami nie chce mieszkac wiec niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogole to witam wszystkie mamusie 🙂 Dziekuje za slowa otuchy. Powiem Wam ze juz mi troszke lepiej, mieszkanie tez wyglada lepiej, szkoda mi tylko tej kuchni...
A tak w ogole to u nas nic ciekawego. Zabkow nowych nie mamy, Piotrus nadal spi jak chce, nie chce jesc zupek, tylko mleczko albo deserki. No ale trudno mam nadzieje ze w Polsce bedzie lepiej. Jeszcze tylko 9 dni 🙂 Do kiedyś tam mamusie. Buziaczki dla Was i maleństw!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane ja w zasadzie niedawno wrocilam. To byl super dzien bo inny od wszystkich, przelamanie rutyny i mama popolotkowala 🙂 🙂
Bylismy od 14stej na spacerku potem poszlismy w odwiedziny do kolezanki z chrztu, zasiedzielismy sie potem razem wyszlismy na spacer, nlody zasnal, Ola tez to krazylysmy jeszcze z 1,5 godziny 🙂 takie dni lubie 🙂 🙂 🙂

Co do linku na skarpetki:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1206415082
z tych zamowilam 2 pary bo nie znam firmy ale ta firma sprzedaje tez yorkera ktorego obecnie uzywamy tylko bez abs i lubie nawet te skarpetki. Rajstopki te same co od urodzenia wiec spoko. a dla siebie przy okazji zamowilam wielofunkcyjna chustke 8w1 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla kochana - szkoda ze nie moge Cię wyciagnac na piwko...jakbys miala ochote pogadac to ja sluze swoja osoba np. na gg. ja tez czuje czasem ze nie mam sily wstac z lozka. trzymaj sie kochana i jakby cos to moje gg masz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...