Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ANIOLKU - spoznione calusy dla Malgoni!!!
moze zabki kolejne ida i dlatego...


moj dzis pobil rekordy w jedzeniu lyzeczka - poniewaz nocne karmienie nam wypadlo to butla po 7mej a potem daje mu ok 10tej kaszke z owocami i biszkoptem i wcina az milo patrzec 🙂
A obiad dzis - po prostu - Lenka Kingi! nie moglam nadazyc z wioslowaniem! 🙂 🙂 deserek tez pieknie caly zjad - takze dzis super!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do butków na twardej podeszwie to kupiłam takie ze względów tych samych co pinacolada,a myślę,że do wiosny nóżka jej aż tak bardzo nie urośnie i jeszcze w nich pochodzi 🙂

karolinko zapomniałam wybacz gratulacje dla Majulinki za skończony 7 miesiąc 😘 😘 😘
pinacolada gratuluję wygranej aukcji 🤪31Pln to baaardzo mało
jagódka ja też poznałam dziewczynę do której wpadam na kawkę,mieszka pode Mną 🙃 🙂a i Małgonia ma kompana do zabawy bo Iwonka ma 13 miesięcznego synka Leosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś miałam tragiczną nockę,pół nocy spędziłam nad kibelkiem i wymiotowałam,wczoraj Małgosia a dziś ja,już się obawiałam że Maciej też coś podłapał ale na szczęście czuje się doskonale 🙂
Wszystko Mnie boli 😞ręce,nogi,oczy,włosy mam już dość 😠 😠 😠
Rano zadzwoniłam po mamę żeby choć niunia spacerek zaliczyła,a babunia tak kochana,że spacerowała z dzieckiem w deszczu.
po 1 żeby dziecko się wyspało
po 2 żebym ja troszkę nockę odespała
jest ciężko ale liczę jutro na poprawę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dziś miałam tragiczną nockę,pół nocy spędziłam nad kibelkiem i wymiotowałam,wczoraj Małgosia a dziś ja,już się obawiałam że Maciej też coś podłapał ale na szczęście czuje się doskonale 🙂
Wszystko Mnie boli 😞ręce,nogi,oczy,włosy mam już dość 😠 😠 😠
Rano zadzwoniłam po mamę żeby choć niunia spacerek zaliczyła,a babunia tak kochana,że spacerowała z dzieckiem w deszczu.
po 1 żeby dziecko się wyspało
po 2 żebym ja troszkę nockę odespała
jest ciężko ale liczę jutro na poprawę 🙂



ojej, zdrówka w takim razie zyczę
ale masz kochana mamę - moja niby tez kochana ale jeszcze nie zdążyła z niunią wyjść na spacer odkąd Lenka jest na świecie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
cześć

my zasiedlismy przed tv i jedziemy z koksem: na wspólnej, m jak miłoscc i potem szymon... 🤪 Oj , zaczęło się 😉

nie wiem zy tylko u mnie ale nie działa mi imageshack 😠


ja zaliczyłam Majkę i Barwy Szczęścia 🙂na resztę nie mam już siły 😞

u Mnie działa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
A to wczorajsza próba włamania sie do szafki 😁



to jest pimpuś dopiero 🙂 moja też tak drepta całuski
Syla Ty sie nie wygłupiaj tu są baby z którymi można pogadać o sraczce, rozciągniętej skórze na dupie i o pozycjach w seksie jednym słowem o wszystkim więc wracaj!!!!!!!!!!!!!!!! z nami raźniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
pinacolada napisał(a):
A to wczorajsza próba włamania sie do szafki 😁


to jest pimpuś dopiero 🙂 moja też tak drepta całuski
Syla Ty sie nie wygłupiaj tu są baby z którymi można pogadać o sraczce, rozciągniętej skórze na dupie i o pozycjach w seksie jednym słowem o wszystkim więc wracaj!!!!!!!!!!!!!!!! z nami raźniej



he,he,he - rozbawiłaś mnie 😁 Ale co prawda to prawda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry slonecznie!!!

u nas piekna pogoda!!! błekit nieba i slonko grzeje 🙂
Wczoraj tez slyszalam w pogodzie ze w 2 pol. wrzesnia ma byc prawdziwa polska jesien co mnie niezwykle cieszy i mam nadzieje ze nasz weekend w Rabce bedzie sloneczny i kolorowy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki

Brrr, ale zimno w mieszkaniu , zwłaszcza jak sie wychodzi spod kołdry 😞

Wczoraj wieczór Julka zaczęła pokaszliwać wiec podjęlismy decyzje o wykupieniu recepty na antybiotyk ze względu na Lenke i nasz weekendowy wyjazd do chrzestnej Lenki. Poszła do szkoły bo ogólnie sie czuje dobrze ale katar ma przeokropny no i ten kaszel , który pojawił sie wieczorem.

Lenka spała z nam i chyba od ok 6 bo sie przebudziła i sie wydawało ze koniec spania ale utuliła sie u nas i spałysmy do 7:30 😉 Teraz tez spi moje słoneczko kochane 🙂

Ja mam dzis totalny luz bo łazanki w lodówce czekaja tylko na odgrzanie 😉 Pewnie bede w wolnych chwilach buszowac po allegro w poszukiwaniu rajstopek dla niuni - musze znalezc zwykłe bawełniane ale gładkie bo te wzorzyste podobaja mi sie bardzo tylko potem niekoniecznie komponują mi sie z sukienusią 🤢 A gładkie to gładkie - i do kropek i do pasków i do wzorów - do wszystkiego 😉

Mam nadzieje ze przyjda dzis przesyłki z moimi zakupami - kalosze Julki to chyba piechota idą 😉

Życzę milego dnia wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzien dobry slonecznie!!!

u nas piekna pogoda!!! błekit nieba i slonko grzeje 🙂
Wczoraj tez slyszalam w pogodzie ze w 2 pol. wrzesnia ma byc prawdziwa polska jesien co mnie niezwykle cieszy i mam nadzieje ze nasz weekend w Rabce bedzie sloneczny i kolorowy 🙂 🙂



a u nas bardzo pochmurno a tak niedaleko .... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe jak Karolinka po wizycie w pracy, nic się nie odzywała

ja wczoraj nie zaniosłam L4 tylo wysłałam siostre bo mnie wkurwiły przez telefon, zasępca kierownika zadzwoniła i grała głupa kiedyy wracam , co z mała czy mam nianie itp no bo ona na urlopie była a nie ma kierowniczki, kurde a słyszałam jak jej podpowiada o co ma mnie pytać 😮
ja mnie wkurzają takie fałszywe suczyska 😠
zwolniennie mam do czwartku i przez te ich telefony chyba nabawie się nerwicy albo depresji poporodowej 😜 😉
napewno się ucieszą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...