Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
helo 🙂
wczorajszy wieczór mnie odbudował na troszkę 😎
a dziś nie miałam jak zaglądać, bo u nas część kolejna łańcuchowych zzarażań rodzinnych... 😞 teraz kaszel i katar ma Maja 😞 więc od rana lekarz i na zmianę nie łapię się już w podawaniu syropków i witamin, jak dostawała tylko Agata to Maja aż się trzęsła żebym jej dała - to dostawała Juvit C, a jak ma teraz dostawać Ambrosol - wykrztuśny to go wypluwa, a Agata otwiera buźkę ze smakiem 🤢
w domu burdel na kółkach a ja nie wiem jak sie za to wziąść bo Majka non stop jojczy - w dodatku przez ten kaszel i katar ma taki śmieszny głos- jakby popiła kilka dni pod rząd 😮 taka skrzecząca wrona 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Aniołku - Ty chyba szukałaś półśpiochów dla Małgoni i mówiłaś ze tylko do 74 znalazłaś. Otóż znalazłam 80 i nawet 86 (u tego samego sprzedawcy). Wklejam link :
http://allegro.pl/polspiochy-polspioszki-paski-gladkie-r-80-i1205689786.html


dzięki Kinga 😘jak tylko wleci przelew na konto to zamawiam 😉
naprawdę jesteś mega uzależniona od allegro 😉koleżanki mówią NIE MA 😞a Ty znajdziesz WSZYSTKO 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
helo 🙂
wczorajszy wieczór mnie odbudował na troszkę 😎
a dziś nie miałam jak zaglądać, bo u nas część kolejna łańcuchowych zzarażań rodzinnych... 😞 teraz kaszel i katar ma Maja 😞 więc od rana lekarz i na zmianę nie łapię się już w podawaniu syropków i witamin, jak dostawała tylko Agata to Maja aż się trzęsła żebym jej dała - to dostawała Juvit C, a jak ma teraz dostawać Ambrosol - wykrztuśny to go wypluwa, a Agata otwiera buźkę ze smakiem 🤢
w domu burdel na kółkach a ja nie wiem jak sie za to wziąść bo Majka non stop jojczy - w dodatku przez ten kaszel i katar ma taki śmieszny głos- jakby popiła kilka dni pod rząd 😮 taka skrzecząca wrona 🙃


no masz ci los 😞buziolki dla Was 😘 😘 😘
kto wie co w tych witaminkach było 😜

u Mnie od 2 dni taki bajzel że sama się gubię co i jak ☺️
mała właśnie zasnęła to muszę troszkę ogarnąć i zrobić rosołek na mój wrażliwy żołądeczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja laski zaczelam optymistycznie a teraz mnie rozerwie za chwile ze zlosci a mlody albo sie uspokoi i usnie albo sie od tego darcia udusi.
Niech ktos wezmie ode mnie moje dziecko!!!
a jeszcze pralka mi zalala lazienke 2 razy, i chyba sie zrabala na dobre. JA OSZALEJE!!!!!!!!!!!!
acha i obiadek paniczowi nie smakowal i znowu pojdzie w kanal...ja pierd.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Mamusie,

jej jak ja Wamz azdroszcze ze umiecie jakos wejsc tu codzien i popisac, chcicialbym tyz ale jakos mi nie wychodzi, ciagle cos.
Wszystkim malenstwom zycze zdrowka i zeby juz nic sie nie dzialo i chorobks odeszly sobie.
Jula szaleje, wstaje, gadula juz teraz na maxam buzia Jej sie nie zamyka, smieje sie i ogolnie supcio 🙂

Syla nie uciekaj i nie badz sama, zagladaj i mow co sie dzieje. Ja mysle zse to od tych tabletek tak Ci sie porobilo. Bankowo. Buziaki i glowa do gory, moze idz do lekarza i powiedz ze po nich tak sie chyba czujesz moze Ci zmieni.
Buziaki mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku - polecam sie na przyszłość 😉 😜

Dusia - bidulki jesteście - ja własnie dlatego podjełam decyzje o podaniu antybiotyku Julce. Gdyby nie Lenka to jeszcze próbowałabym leczyc ja sama ale boje sie ze młoda sie zarazi

Jagoda - głowa do góry !!!

Moja ma etap ze jak jej znikam z pola widzenia to ryczy - ale ja sie nie daje, zostawiam ja na podłodze , ide gdzie mam iść i gadam cały zas zeby mnie słyszała. Opowiadam jej co robię w danej chwili i o dziwo milknie - no chyba ze mnie nie ma dłuzsza chwile albo nieciekawie gadam 😉 😜 🤪

Byłysmy autkiem w markecie - musiałam uzupełnic zapas kopert babelkowych bo sie pokonzyły. Przyszły mi dzis bodziaki i pajace z Earlu days - wzi.ęła 12-18m i pajace wydaja mi sie w sam raz a bodziaki sa jakies duze 🤢
Wyprałam je własnie i chyba powiesze na balkonie bo słonezko pieknie wyszło 🙂

Na 16 lece do fryzjera 🙂 - wow lubie takie dni 🙂 i nie tylko takie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody w koncu zasnal a ja jeszcze "dymie"...uch..to byla ponad 2 godzinna walka. ciezka bardzo i bolesna. Pierwsze takie starcie z synem. mam nadzieje ze z wiekiem te nasze starcia nie beda coraz gorsze...
Zaczelo sie od tego ze wsadzilam go do lozeczka bo musialam ratowac lazienke. no i sie zaczelo...darcie ryk, wicie, rzucanie sie itd. jak tylko bralam go na rece - w ulamku sec spokoj. i tak przez 2 godziny. Byl juz tak zmeczony ze jak go bralam to od razu tulil mi glowe do szyi i zasypial, jak go odkladam histeria.
Kilka razy odciagalam mu gluty, w miedzyczasie dalam mu herbatke, mleko [zamiast obiadu] ale darl sie dalej. jak go karmilam to mnie glaskal po rece,jak dorosly, powaznie...az mnie scisnelo, potem mnie mizial po buzi i w koncu zasnal...
musze zaczal porzadne "tresure" dla jego i swojego dobra...bo nawet jak idziemy do kogos to on na mnie DOSLOWNIE wisi. siedzi na mnie i nie rusza sie zmiejsca... 🤢

A tak z innej beczki dzis jakos zupelnie sponatanicznie czekajac az tatus przyniesie wode posadzilam go dla zabawy na nocnik i zagralo! 🙂 szkoda tylko ze mamusia madra wsadzila do nocnika nogawke od pajaca i cale siuski poszly w material i wiecej roboty sobie narobilam bo nakapalo na wykladzine na mnie i na M. 😲

KINGA - ale Ci fajnie z tym fryzjerem - jak myslisz Pani kosmetyczko 🙂 ile powinnam odczekac po jasnej farbie zeby zrobic ciemna 🙂?
a co do firmy EARLY DAYS - ja ja bardzo lubie ale maja kosmicznie dziwna numeracje - bodziaki sa ogromne, pajace malutkie, a pizamki 2czesciowe - mega wielkie i ogromne! mam wszystkie wymienione elementy kupowane na 9-12 - bodziaki za duze, pajace juz odstawilam bo za male, a pizamka bedzie tak na oko na 2 urodziny 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja moje dzieco pochwale, pewnie szybko tego pożałuje 😉

jest prze kochana, pięknie je ale tylo normalną łyżeczka ja jej dam plastiowa to po jedzeniu 🤪 bawi się ze mna, śpiewamy razem- jej wychodzi taki słodki pisk i niesamowite lalala, sama potrafi się bawić nawet i pół godziny, pomagała mi dziś pakować małe ciuszki i wyciągac duże- czaem jej sie myliło i ja władałam a ona wyciagała 😉. na spacerze śpiewała, w sklepie puszczała ocza i bez grymasu dała sobie zmierzyć 8 par butów...

teraz śpi a zasneła w ciągu 2 minut 🤪

i jak jej zeby nie dokuczają to jest naprawde mega grzeczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KINGA - ale Ci fajnie z tym fryzjerem - jak myslisz Pani kosmetyczko 🙂 ile powinnam odczekac po jasnej farbie zeby zrobic ciemna 🙂?
a co do firmy EARLY DAYS - ja ja bardzo lubie ale maja kosmicznie dziwna numeracje - bodziaki sa ogromne, pajace malutkie, a pizamki 2czesciowe - mega wielkie i ogromne! mam wszystkie wymienione elementy kupowane na 9-12 - bodziaki za duze, pajace juz odstawilam bo za male, a pizamka bedzie tak na oko na 2 urodziny 🙃 😁



hmmm, ja kosmetyczka anie fryzjerka 🙃 i na włosach sie nie znam (ja sie znam na tych do depilacji 😜 ) ale moge zapytac moja pania fryzjerke - tylko pewnie zapyta o ile tonów rozjasniłas tą farbą włosy ?
Co do Early Days - no własnie , te bodziaki jakies duze mi sie wydaja choc jak przyłozyłam do bodziaka ktory teraz jest na styk ( z Fixoni ) to nie wiele wiekszy. A z Early Days-a mam 2 bodziaki 9-12 i sa na styk dlatego zdecydowałam sie na 12-18 - ale mysle ze po moich 2-3 praniach moga okazac sie za małe 🤪 🤪 🤪 😉
Ale tak serio to kupowałam z mysla o zimie wiec chyba mi niunia do nich dorośnie. Teraz jeszcze zdziera Cartersa 9m - w prawdzie wszystkie "wizytowe" ale coz - nie bede przeciez kupowac nowych tylko zakładam je pod spód i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj co za dzień
my dziś zaliczyłyśmy kosmetyczke wąsik poszed w czorty biblioteke pani z biblioteki nie umiała sie napatrzeć na Naduśkę że już tak urosła swoją drogę chyba za wiele bibliotek odwiedzam dziś pomyliłam sie z ksiązkami chciałam oddać te z innej biblioteki 😮 no ale potem zaiczyłyśmy 2 godz spacer i zapisałm sie na rehabilitacje ale zgubiłam karte chipową u nas zamiast książeczek ubezpieczeniowych są takie karty jak bankomatowe i bez nich dupa nic nie załatwisz no a moją diabeł ogonem nakrył albo zostawiłam w szpitalu w Kozienicach a to 300 km od domu 🤢
jeśli chodzi o fryzjera to ja sie wybieram po 15 bo idziemy na wesele 2 paź. na pedicure ide 27 września i dołoże sobie do tego manicure no i jeszcze troche solaru by sie przydało ale nie wiem kiedy mi sie uda wyrwać Jagoda ja nie raz na platynowy blond robiłam czekoladowe pasemka i to od razu no ale może jak całośc to trzeba czekac
Dusieńko mój skarbie ty to masz przechlapane jak nie urok to sraczka życzę wam powrotu do zdrowia - rodzinnie 🙂
Basiula za grzeczną Nesie buziol dla Was 😘
moja gwiazda śpi teraz siuśki poszły dziś do analizy trzymajcie kciuki jutro wyniki mam nadzieje że nie bedzie już trzeba antybiotyków bo masakra z nimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poszedl Aniolek od mojego do Nesi 🙂
Ja juz dzis podziekowalam swojemu dziecku i siedze zamknieta w pokoju bo mnie telepie...
A jeszcze poszlam na spacer do sklepu gdzie juz wiele razy chodzilam i pani do mnie - TU JEST ZA CIASNO NA WOZEK, ja: PORADZĘ SOBIE [odwrocilam sie i wchodze] panie leci za mna i glosem urzedniczki panstwowej: PROSZE WYJSC Z TYM WOZKIEM BO MI PANI CENY POURYWA! ja....P....I...E.....R...........!!!! Do Olkusza, do tej dziury, nigdy cywilizacja nie dotrze! tutaj wszystkie te babochy w sklepach i urzedach wygladaja jakby mialy po 60tce a maja ok 30-40 lat i wszedzie one sa NAJWAZNIEJSZE! nie liczy sie klient, sprzedaz - ch.. z marketingiem, ONE MAJA WLADZE BO SA A)kierowniczkami sklepow osiedlowych, kasjerkami, paniami od krojenia mięsa itd...KLIENT NASZ WRÓG! i wszedzie te glosne rozmowy przy klientach - o tym jakie one wszystkie sa zmeczone, jak im klienci przewracaja ciuchy na polkach a one musza to ukladac [a sa od tego jak dupa od srania i chyba za to kase biora! nie podejrzewam zeby im ktos placil za stanie i "wygladanie"]! masakra jakas. wyprulam z tego sklepu, a ze dzis mam kiepski dzien wiec nie wdawalam sie w dyskusje bo jeszcze bym jej lunela miedzyoczy Olkuszanka zakichana...ale wysylam tam meza 🙂 niech sobie wlasciciel zrobi kurs z marketingu i szkolenie personelu! grrrrrrrrrrrrrrrr
😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolejna rzecz ktora mi zadzialala na nerwy - dzwoni moja mama, zachwycona ze moja siostra nierob w koncu poszla do pracy [czas najwyzszy - ma prawie 25 lat i nigdy nie skalala sie praca...] i moj tata zalatwial jej papier z sadu o niekaralnosci - pytam - a sama tego nie mogla zrobic? - moja mama oburzona - no wiesz, ona taka teraz zapracowana... jezusicku drogi moja siostra nawet majtek i stanika nie umie sobie kupic - mamusia jej kupuje do tej pory...ech szkoda gadac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Basiu 😘

pokaze Wam zaspanego tygryska na nocniku 😉

[URL=http://img696.imageshack.us/i/nocniczekbrz.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/4545/nocniczekbrz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Ksawciu śliczniutki 😘



dziekujemy 😘 rano tygrysek ma mega wory pod oczami i jest taaaaaki zaspany! [ale co sie dziwic jakbym spala w nocy tyle co on to tez bym miala wory 🙃]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
Mamy taką samą pizamke 😁
ostatnie zjecie - osttania - minka - przestraszony troszku jestem 🙂


pizamka jako jedna z pierwszych kupiona w second handzie podczas szalenstw zakupowych w ciazy 😉 odlozona na pozniej bo mi sie zawsze taka wielka wydawala - jest juz na styk a wczoraj mial ja pierwszy raz na sobie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Ja juz mam luzik wieczorny - wow , jak ja kocham wieczory kiedy niunia juz śpi a my siedzimy sobie w salonie, każdy robi co lubi i z niczym nie musimy sie spieszyć 🙂

Tak więc byłam u fryzjera - farba zrobiona, niby-grzywka też 😉 (oczywiście już ja podpięam wsuwką 😜 ). Zaraz wkleję zdjęcie 🙂

Jagoda - kurcze, tak dziś myslałam sporo o Tobie i doszłam do wniosku że brakuje Wam (Tobie i Ksawciowi) takiego ustabilizowania. Zauważyłam, że albo macie dzień SUPER albo DO DUPY. Tak trochę ze skrajności w skrajność a to męczące chyba. Nie wiem z czego to wynika? Może Ksawery będzie miał taki "zaskakujący" charakter.....? Może z niego mały meteopata ...? Nie wiem jak jest u innych dziewczyn ale u nas nie ma takich jazd. Niunia codziennie jest "podobna" i na szczęście grzeczna. Pewnie że potrafi zapłakać a nawet zawyć czasami jak jej coś nie leży ale żeby to rwało 2 godz 😮 Zdarza jej się też dzień marudy... Ale wszystko jakoś w granicach "przyzwoitości". Jeśli doszłaś do wniosku że "panicz" się troszkę "rozpuścił" to tak jak napisałaś - im szybciej wprowadzisz tresurkę tym lepiej dla Ciebie i niego . Życzę Ci duuuużo wytrwałości bo będzie i to baaaardzo teraz potzrebne. Najważniejsze żebyś wierzyła w to że dasz radę i była pewna że to co robisz jest słuszne! Trzymam za Ciebie kciuki 😘 😘 😘

dziewczyny - kupilam dziś krzesełko do kapieli i mam zamiar wywalić wanienkę (Pablo stwierdził ze nie wywali tylko se oczko wodne przed domem zrobi 🤪 )- ale wstrzymuję się jeszcze trochę bo na wielu aukcjach na które wchodziłam było napisane że krzesełko użyte dosłownie kilka-kilkanaście razy 🤢 Biorąc pod uwagę że dziecko kąpie się codziennie to wychodzi tydzień - dwa 🤢 I nie wiem czy to niewygodne czy dzieci w tym nie chcą? Słyszałyście może jakieś opinie, a może któraś już używa???? A jak nie to ja wkrótce się wypowiem 😜

Dusia - pablo przytachał dziś z pracy 2 klawiatury od komputera 😉 Czarną i popielata coby niunia sobie wybrała 😁 Zdecydowała się na popielata - dzieko ma gust i poczucie smaku i wybrała w kolorze chodzika 😉 (zdjęcie za chwilę )- ale co fakt to fakt - odchrzaniła się w koncu od mojego laptoka 😉
Aaa, i jeszcze wynalazłam w szufladzie starego Canona takiego na kliszę jeszcze i tez ma radochę 🙃

Nie pamietam wiecej...... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, już wiem - jak wrcóiłam od tego fryzjera to położyłam się na łozku w sypialni i młoda była ze mną i nagle dostała takiego ataku czułości że rzuciła się na mnie ze swoim otwartym pyszczkiem i całowała. Byłam mega uśliniona i ciut....pogryziona 🙃 Julka robiła zdjęcia ale ze względu na szybką akcję z aparatem większość zdjęć wyszła zamazana - ale jednak cus wybrałam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...