Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

PINACOLADA - starego canona analoga dziecku dajesz??? boj sie Boga! 😜
Co do charakterku mojego synka - bedzie ciezko bo mnie wkurza na maxa ale jestem miekka jak wata jak biore go na chwile na rece zeby sie uspokoil a on mnie glaszcze i sie wtula w moja szyje...
Ja tez analizowalam z mezem dlaczego tak sie zachowuje i moj M. wysunal nawet teorie za ktora o malo w glowe nie dostal - ze moze za krotko byl przy piersi i teraz tak bardzo potrzebuje mojej bliskosci...
Jedno co pewne - jesli jestem tuz obok i nie wsadzam go do lozeczka to dziecko jest aniolem. jesli musze go na chwile "odlozyc" w pilnej sprawie a potem ze zlosci probuje go tam przetrzymac i tresowac to on sie nakreca i to jest efekt kuli snieznej - coraz glosniej, coraz bardziej i potem to juz sie drze jak tylko przestaje mnie czuc czyli nawet jak go posadze obok siebie na podlodze 🤢 Nie jestem psychologiem, nie wiem jak sie powinno robic, ale nie chce ranic swojego dziecka nie chce zeby czul sie opuszczony, caly czas do neigo mowie, tlumacze mu, mowie ze jestem obok, ze zaraz go przytule tylko musze co czy tamto...ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - starego canona analoga dziecku dajesz??? boj sie Boga! 😜
Co do charakterku mojego synka - bedzie ciezko bo mnie wkurza na maxa ale jestem miekka jak wata jak biore go na chwile na rece zeby sie uspokoil a on mnie glaszcze i sie wtula w moja szyje...
Ja tez analizowalam z mezem dlaczego tak sie zachowuje i moj M. wysunal nawet teorie za ktora o malo w glowe nie dostal - ze moze za krotko byl przy piersi i teraz tak bardzo potrzebuje mojej bliskosci...Jedno co pewne - jesli jestem tuz obok i nie wsadzam go do lozeczka to dziecko jest aniolem. jesli musze go na chwile "odlozyc" w pilnej sprawie a potem ze zlosci probuje go tam przetrzymac i tresowac to on sie nakreca i to jest efekt kuli snieznej - coraz glosniej, coraz bardziej i potem to juz sie drze jak tylko przestaje mnie czuc czyli nawet jak go posadze obok siebie na podlodze 🤢 Nie jestem psychologiem ale nie chce ranic swojego dziecka nie chce zeby czul sie opuszczony, caly czas do neigo mowie, tlumacze mu, mowie ze jestem obok, ze zaraz go przytule tylko musze co czy tamto...ech...



ja bym mu powiedziała że moze dlatego że pepowiny nie przecinał 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno - z lampa znowu bo to te dni kiedy bylo ciemno i ponuro ale ...na tym zdjeciu widze jaki jest juz niego duzy chlopak 🙂 🙂

[URL=http://img541.imageshack.us/i/dsc00571brz.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/692/dsc00571brz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
i jeszcze jedno - z lampa znowu bo to te dni kiedy bylo ciemno i ponuro ale ...na tym zdjeciu widze jaki jest juz niego duzy chlopak 🙂 🙂

[URL=http://img541.imageshack.us/i/dsc00571brz.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/692/dsc00571brz.jpg[/IMG][/URL]



oj widać widać-słodziak i jakie fajne włoski ma 🙂
a ten bodziak to chyba na styk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada fryzurka prawie jak moja-tyle,że Ty masz proste włosy a ja nieokrzesane fale 😞
Lenusia słodziaczek i siostrzyczki również 🙂

jagódka Nocnikowy zaspany Ksawciu cudowny-uwielbiam dzieci zaraz po przebudzeniu 🙂
a propos farby ja zawsze czekam min.6 tyg.włos musi się zregenerować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada fryzurka prawie jak moja-tyle,że Ty masz proste włosy a ja nieokrzesane fale 😞
Lenusia słodziaczek i siostrzyczki również 🙂

jagódka Nocnikowy zaspany Ksawciu cudowny-uwielbiam dzieci zaraz po przebudzeniu 🙂
a propos farby ja zawsze czekam min.6 tyg.włos musi się zregenerować 🙂



też bym miała nieokrzesane fale gdybym nie prostowała na stałe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrywieczór laseczki
ja już mam siódmą faze rem usypiam na stojaka ale młodej musze jeszcze o 22 dać mleczko
moj mąż przyszedł o 20z pracy a o 20:30 już był znowu w pracy przy czym wyszedł dziś o 6 rano już powoli wymiękam z jego pracą ja cały dzień sama z młodą on cały dzien w pracy no masakra byle do 8 października ..... dziewczyny dzieci wspaniałe Ksawciu pierwsza klasa na tym nocniku Lenka całuśna strasznie sie za Tobą steskniła 🙂 a nie wiem co miałam jeszcze napisać może poprostu poczytam co Wy pszecie bo pewnie mądrzej ode mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
dobrywieczór laseczki
ja już mam siódmą faze rem usypiam na stojaka ale młodej musze jeszcze o 22 dać mleczko
moj mąż przyszedł o 20z pracy a o 20:30 już był znowu w pracy przy czym wyszedł dziś o 6 rano już powoli wymiękam z jego pracą ja cały dzień sama z młodą on cały dzien w pracy no masakra byle do 8 października ..... dziewczyny dzieci wspaniałe Ksawciu pierwsza klasa na tym nocniku Lenka całuśna strasznie sie za Tobą steskniła 🙂 a nie wiem co miałam jeszcze napisać może poprostu poczytam co Wy pszecie bo pewnie mądrzej ode mnie



a po 8 października........ 😉 Już się nie moge doczekać 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz
Pinacolada wyglądasz super ale myślałam że bardziej zaszalejesz i grzywka będzie krótsza 😜
a tych buziaków Ci zazdroszczę bo Maja nie chce nikogo całować oprócz Agaty 🤢

a co do krzesełka do kapania to my mamy - dziś pierwszy raz testowaliśmy...na Majce
Agatę kapałam w nim kilka razy i zaniechałam bo było mi niewygodnie, zobaczymy jak pójdzie z Majką...zaraz poszukam fotkę Agaty to podeślę 🙂

juz znalazlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...