Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
a teraz
Pinacolada wyglądasz super ale myślałam że bardziej zaszalejesz i grzywka będzie krótsza 😜a tych buziaków Ci zazdroszczę bo Maja nie chce nikogo całować oprócz Agaty 🤢

a co do krzesełka do kapania to my mamy - dziś pierwszy raz testowaliśmy...na Majce
Agatę kapałam w nim kilka razy i zaniechałam bo było mi niewygodnie, zobaczymy jak pójdzie z Majką...zaraz poszukam fotkę Agaty to podeślę 🙂


toż dlatego niby - grzywka 😁
ja tez tak myslałam ale fryzjerka stchórzyla 😞 a ja sobie pomyślałam ze zawsze mozna dociąć 😉 kto wie czy tak nie bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia - to mów mi szybko: jak w tym krzesełku wygląda mycie włosów? Bo chyba mi lenka nie przechyli głowki do tyłu zeby do oczek jej nie poleciało 😞 A pupcie to dopiero chyba przy wyciąganiu z wody? 🤢


no właśnie....dziecko sobie siedzi i można je opluskać po bokach a na koniec i tak trzeba wyciągnąć i przechylić do wanny i umyć jak należy... u nas to się sprawdzi bo dziewczyny będą mogły razem się chlapać a ja nie będę musiała uważać żeby się nie potopiły 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSIA - dziewczyny absolutnie sa cudowne!!!!! a Agatka w krzeselku....reke bym dala sobie odciac ze to MAJA!!! jestes pewna ze to Agatka 🙃 ???

PINACOLADA - wlasnie to samo mialam napisac o grzywce ze to wcale nie grzywka tylko scieniowane boki hehe 😁 ja mam stracha bo jak wroce do dawnej fryzury to grzywa konkretna - gesta i na prosto [i problem z podcinaniem...] - ale wlosy i tak masz super! moje nadal wypadaja 😞 😞 i po kazdym czesaniu mam watpliwosci czy uda mi sie je dotrzymac do moich rewolucji fryzjerowych 😞 bo jeszcze sie okaze ze bede musiala sciac na krotko bo lysieje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSIA - malinowo-miodowe usciski na dobranoc! zeby chorobsko sobie poszlo!!!

zmykam spac [wzielam koc bo mi tak zimno i przykrywam sie i kocem i koldra i mezem...Ksawciu opatulony na maxa zeby nie zmarzl a jutro juz ogrzewanie juppiiii]


papa dobranoc wszystkim mamusiom 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
dzieciaczki oczywiście cudniaste 🙂
Misiamamy a czemu do 8 października coś chyba przegapiłam ☺️
Pani Kolada cóż za "grzywka" super ślicznoto
dziękuję wszystkim za życzenia "urodzinowe" 🙂
Majuli zaczęła stawać przy meblach a tam meblach przy wszystkim czym się da 🙂 u mnie w pracy dała taki popis że nie mogłam uwierzyć jakie cudowne może być moje dziecko myślałam że nie da się bardziej a jednak, no i jeśli chodzi o pracę to poszłam tam w poniedziałek i akurat był więc udałam się na rozmowę ale miałam stresa... ale jak zobaczyłam jego obleśną mordę to szybko mi przeszło okazuje się że po urlopie macierzyńskim bez solidnych podstaw pracodawca nie może dać wypowiedzenia (i tu mam pytanie do Agab dlaczego szef dał Ci wypowiedzenie????) już chciałam pisać oświadczenie że nie pójdę do sądu pracy itp. bo ewidentnie on chciał żebym albo wróciła albo sama dała wypowiedzenie oczywiście wolał to drugie, w rezultacie jednak zrobiliśmy tak że poszłam tam wczoraj i on złożył mi ofertę zmiany stanowiska na asystentkę ofi zamiast dyr oczywiście w innych godzinach pracy na co ja oczywiście nie zgodziłam się w związku z czym dał mi wypowiedzenie... do 25 września ale niestety nie bez konieczności świadczenia pracy więc muszę załatwić sobie l4... no i wiecie co? powinnam być zadowolona bo wszystko poszło po mojej myśli jest tak jak chciałam a jak dostałam kwit i poszłam do biura koleżanki to płakałam jej w ramię jak bóbr... kochałam tę pracę i ciężko mi z myślą że już tam nie wrócę 😞 pomimo tej całej sytuacji z tym fiutem 😞 😞 😞 😞 to tak w wielkim skrócie na temat pracy 🙂
a tam poza tym to chyba Majuli idą 3 ząbki tak mi się zdaje bynajmniej bo ma w 3 miejscach prześwity 🙂 🙂 🙂 zobaczymy życzę Wam wszystkim miłego dzionka CAŁUSKI 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
DUSIA - dziewczyny absolutnie sa cudowne!!!!! a Agatka w krzeselku....reke bym dala sobie odciac ze to MAJA!!! jestes pewna ze to Agatka 🙃 ???

PINACOLADA - wlasnie to samo mialam napisac o grzywce ze to wcale nie grzywka tylko scieniowane boki hehe 😁 ja mam stracha bo jak wroce do dawnej fryzury to grzywa konkretna - gesta i na prosto [i problem z podcinaniem...] - ale wlosy i tak masz super! moje nadal wypadaja 😞 😞 i po kazdym czesaniu mam watpliwosci czy uda mi sie je dotrzymac do moich rewolucji fryzjerowych 😞 bo jeszcze sie okaze ze bede musiala sciac na krotko bo lysieje 🤢


dlatego cały czas pisałam niby-grzywka! Ja tylko raz zrobiłam taka gesta i na prosto w dodatku w dzien swoich 30urodzin i na kilka godz przed impreza w knajjpie 🤪 Goscie jak przychodzili to mnie nie poznali i musiałam sie upominac o życzenia i prezenty 😉 🤪 A ok północy grzywka była juz podpieta wsuwką i proces zapuszczania został rozpoczety ! Potem jak byłam u takiego lepszego fryzjera w Krakowie to on mi powiedział ze ja nie powinnam nosic grzywki na równo nad brwiami bo moja głowa jest najszersza własnie w tym miejscu i ta linia grzywki dodatkowo to podkresla co nie jest korzystne. Wtedy zaproponował mi grzywkę po skosie i tego sie trzymam. Tak jak pisałam - miała byc krótsza ale ta fryzjerka cos była przestraszona 🙃 Nie mniej jednak juz mnie kizia mizia po twarzy wiec nie wiem zy sie skusze na skrócenia. Najwazniejsze jest to ze nastapiła mała zmiana i jak patrze w lustro to mi sie podoba 🙂 🙂 🙂 a o to przeciez chodziło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam porannie!!!

My juz zaliczyliśmy lekarza 😞 Lenka w nocy dostała gorączki, ma katar i ciut pokaszluje 😞 😞 😞 Pojechalismy zaraz rano - jest tylko przeziebiona - mam jej zakrapiac nosek, oklepywac plecki i podawac syrop ten co ostatnio (ELOFEN) i życ normalnie czyli wychodzic na spacery jesli tylko nie bedzie padac.
Pani doktor wysłuchała jakis szmer w okolicach serduszka 😮 i kazała nam przyjść do ponownego osłuhania jak Lenka bedzie juz zdrowa bo mozliwe ze ten szmer z przeziebienia. Ale w zwiazku z historią u Aniołka i Małgoni bardzo sie tym nie przejęłam zwłaszza ze jest to 3 lekarz który osłuchiwał w róznych okolicznoiśiach Lenkę i tamci nic nigdy nie słyszeli wiec mam nadzieje ze to rzeczywiscie z przeziębienia.

Niunia poszła juz spac i ja zaraz sie położe bo noc była ciezka - od 4 w zasadzie nie spalismy.

Wracajac jeszze do włosów to pani fryzjerka mi powiedziała ze mam tak mega geste włosy ze trzebaby było je przerzedzic na całej długości na co sie nie zgodziłam 🙃 Niecch beda geste - epsze geste niz rzadkie - a swoja droga to nie wiem skąd one takie geste jak wieznie mi wypadaja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

nocka fatality młoda od 24 budziła się non stop-chyba była na tyle wyspana,że nie miała ochoty na dalszy sen 😞co udało się ją uśpić to po godzinie pobudka-no i sraczka-wczoraj zrobiła chyba z 8,w nocy kolejne 2 razy i rano tak obesrana że musiałam wszystko zmieniać,teraz znów robi 😞jak skończę kawkę to idę z Nią do lekarza,niech mi coś poradzi,bo możliwe że to od zębów 😞gorączki nie ma,jest wesoła,apetyt też ma więc trzeba to skontrolować.
Ja też się niespecjalnie znów czuję,dostałam okres 3 dni wcześniej 🤢brzuch boli masakrycznie i w gardle drapie 😠 😠 😠niec to już się skończy bo oszaleje.

a z dobrych wiadomości to taka,że wczoraj wieczorem włączyli Nam CENTRALNE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Witam porannie!!!

My juz zaliczyliśmy lekarza 😞 Lenka w nocy dostała gorączki, ma katar i ciut pokaszluje 😞 😞 😞 Pojechalismy zaraz rano - jest tylko przeziebiona - mam jej zakrapiac nosek, oklepywac plecki i podawac syrop ten co ostatnio (ELOFEN) i życ normalnie czyli wychodzic na spacery jesli tylko nie bedzie padac.
Pani doktor wysłuchała jakis szmer w okolicach serduszka 😮 i kazała nam przyjść do ponownego osłuhania jak Lenka bedzie juz zdrowa bo mozliwe ze ten szmer z przeziebienia. Ale w zwiazku z historią u Aniołka i Małgoni bardzo sie tym nie przejęłam zwłaszza ze jest to 3 lekarz który osłuchiwał w róznych okolicznoiśiach Lenkę i tamci nic nigdy nie słyszeli wiec mam nadzieje ze to rzeczywiscie z przeziębienia.

Niunia poszła juz spac i ja zaraz sie położe bo noc była ciezka - od 4 w zasadzie nie spalismy.

Wracajac jeszze do włosów to pani fryzjerka mi powiedziała ze mam tak mega geste włosy ze trzebaby było je przerzedzic na całej długości na co sie nie zgodziłam 🙃 Niecch beda geste - epsze geste niz rzadkie - a swoja droga to nie wiem skąd one takie geste jak wieznie mi wypadaja 🤢


Buziaczki dla Lenusi 😘 😘 😘dużo zdrówka

dokładnie tak jak piszesz,może być z przeziębienia,sprawdzisz dokładnie jak już będzie zdrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laski

u nas noc super, Mlody z przerwa o 6stej na mleko spal do 8mej 🙂
U nas tez wlaczyli ogrzewanie takze juz przyjemniej co prawda narazie slabiutko grzeja ale zawsze cos.

Ostatnio jednym z moim ulubionych momentow dnia jest robienie kawy - robie sobie taka na waypasie dwukolorowa z pianka a wczoraj to se nawet serce zrobilam z bialej pianki na brazowej piance hehe 🙂 mniam

U nas pogoda fatalna, wieje mocno i jest szaro chyba nie pojde dzis na spacer bo mi sie nie chce a poza tym moj tata ma przyjechac ze swieza jagnieciną dla wnuka to moze posiedzmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIOLKU - a idziesz z Malgonia na chore czy zdrowe dziecko?
PINACOLADA - pytanko w sumie jak wyzej z takim lekkim przeziebieniem na chore czy zdrowe? a jak na chore to nie obawiasz sie ze wiesze ryzyko zarazenia czyms gorszym w poczekalni gdzie pelno chorych dzieci..???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLA - jak idzie gotowanie 🙂?
ja Cie doskonale rozumiem, mnie tez jest bardzo przykro jak sobie pomysle ze juz nigdy tam nie wroce...tyle czasu, moj drugi dom, znam kazdy kat, praktycznie cala polityka cenowa i wszystkie oferty konferencyjne i inne rozniaste sa mojego autorstwa, moje zdjecia pokoi, moje pomysly.... 🙂 tez mi bardzo smutno mimo ze moj szef to tez kazwal ch... i zlodzieja, caly czas mi wisi gruba kase....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam iśc z koleżaną na kawe o 11 ale moje dzieciatko zmieniło mi plany, szalała i wońcu padła o 10.45- ma wyczucie czasu 😁 no nic kawa poczeka 😉

popołudniu do Nesi przychodzi J., wczoraj zadzwonił i usłyszał jak mała woła tata i zwariował. Zaczeła wsumie od wczoraj rana tak ładnie wołac,no ale duma go rozpiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj jak szukałam w pudle co mam jeszce na niunie to znalazłam ten jaby spiworek na zime co dostałam jak przyszły dziecko zobaczyć moje wredne kolezani z pracy. Chyba im sie rozmiar pomylił bo jest na 80 cmm a mała miała 48 ja sie urodziła 🤢 to nic teraz sie przyda.Taki kombinezon śpiworkowy, poprostu zamiast nogawek ma worek 😜 na sanki bedzie idealny.
no to na zime mamy już komplet 🙂 śpiworek , kurteczke mega ciepła,czerwony kożuszek i ciocia Kasia obiecała pożyczyć kombinezon po Nikodemie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ANIOLKU - a idziesz z Malgonia na chore czy zdrowe dziecko?
PINACOLADA - pytanko w sumie jak wyzej z takim lekkim przeziebieniem na chore czy zdrowe? a jak na chore to nie obawiasz sie ze wiesze ryzyko zarazenia czyms gorszym w poczekalni gdzie pelno chorych dzieci..???



na chore! Ale ja mam zapisane dziewczynki do prywatnej przychodni, ktora ma kontrakt z NFZ wiec nic nie płace i tam umawiaja na godziny i naprawde nie czeka sie w kolejce. zasami sie zdarza ze jest przed Tobą 1 , no max 2 osoby! Jak Julka była mała to była zapisana do przychodni, gdzie czekało sie w kolejce nawet kilka godz wsród chorych dzieci i to był koszmar! Teraz mamy rewelacje. Mało tego - lekarz zawsze przyjmie , mimo ze np nie zdarzysz sie zarejestrowac. My dzis nie bylismy zarejestrowani , wiec rano nawet nie dzwonbiłam tylko lenka pod pache i fru - o 8 bylismy na miejscu - w gabinecie było 1 dziecko a w korytarzu tatuś oczekujacy na to dziecko (i żonę 😉 ) oraz 1 pani po recepte. Po 15 min byliśmy spowrotem w domu !!!! Naprawde super . Mało tego przychodnie mam 15min spacerkiem od domu wiec nawet wózkiem mozna podjechac bo i winda jest 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Kinguś- czy ja mogę prosić o indtrukcję wystawiania na allegro? bo Ty masz tak fajnie wystawione ze zdjecie i opis. Ja mogę prosie to proszę na maila [email protected]


mozesz skrbie prosic choc to nie bedzie proste tak na odległoścc. Spróbuje wieczorkiem Ci to jakos wytłumazyc na maila bo teraz niunia ma goraczke i jest marudna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...