Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🙂 U NAS DZIS NIEBO NA ZIEMII 🙂
DZIECKO ANIOLEK, JA JUZ POMALOWANA, WYSZYKOWANA, DZIECKO BAWILO SIE SAMO W LOZECZKU, PRZECUDNIE ZJADLO KASZKE, POTEM OBIADEK - CALA PELNA MICHE I CHCIAL JESZCZE! 🤪 buzie otwieral tak szeroko ze moglabym 2 lyzeczki zmiescic 🤪 Teraz sie slodziak caly czas bawi sam 🤪 oj, byle takich dni wiecej.

KINGA - maila niet 😜
co do ciazy to ja tez chcialabym miec trójeczkę ale hmm...jeszcze mam pietra ☺️ Ciąze moglabym przechodzic tak do 7 miesiaca bo potem to jak sobie przypomne...no i cesarka..nei nei, jeszcze nie teraz, ale trójka dzieci super i nie mysle zebys za 2-3 lata byla za stara!!! wiele znajomych urodzilo drugie lub nawet 1wsze dziecko majac 37-38 lat takze spoko 😉
Chociaz tak mowie a sama jak sobie pomysle o drugim za 3 lata a potem jeszcze o jednym...to mam wrazenie ze to ostatnie to juz chyba na emeryturze sobie sprawie 😁
a co do kombinezonu to ja nie moge nic ciekawego znalezc...a moge zapytac za ile kupilas i czy licytacja snajperowa 😉?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam deszczowo!
u nas noc straszna Maja ma zapchane zatoki i nosek...przez co położyliśmy się o 1 a wstaliśmy przed 6 😮
moja siostra zrobiła nam dzis niespodziankę i napisała że będzie dziś u nas i zabiera Agate 🤪 a jak ona to usłyszała to poleciała do pokoju szukać plecaka i zaczęła się pakować 🤪- napakowała zabawki i mówi że nie ma juz miejsca - to jej się pytam co z mlekiem?a ona to mleko zostanie w domku :side : no i znów mamy jedno dziecko 😉

Jagoda co do siostry i pracy to właśnie dlatego moja koleżanka idzie na podyplomokę bo praca murowana - i urlop w wakacje 🙂
Pinacolada a może coś zjadłaś i takie skutki?albo bierze Cię przeziębienie?
a co do 3 dzidzusia to jak będziemy mieć mieszkanko na parterze lub domek to ja bym chciała synka ale jak to zaplanować???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
Boziu jak mi sie za wami teski, szkoda ze nie mam czasu na nadrabiadnie i nawet nie wiem co tam u Was. U nas masakra, Piotruś nie chce jesc nic poza mlekiem, jogurtem i owockami.Każda zupka i obiadek be. Ja juz nie mam siły do niego. Jeszcze do tego marudzi jak nigdy, ciagle tylko płacz i płacz. Ehhh Dobra uciekam bo wpadlam tylko na chwilkę. Buziaczki dla Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
witam mamusie!
Boziu jak mi sie za wami teski, szkoda ze nie mam czasu na nadrabiadnie i nawet nie wiem co tam u Was. U nas masakra, Piotruś nie chce jesc nic poza mlekiem, jogurtem i owockami.Każda zupka i obiadek be. Ja juz nie mam siły do niego. Jeszcze do tego marudzi jak nigdy, ciagle tylko płacz i płacz. Ehhh Dobra uciekam bo wpadlam tylko na chwilkę. Buziaczki dla Was!



miło Cie czytac Justynko. Buziaki dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
witam deszczowo!
u nas noc straszna Maja ma zapchane zatoki i nosek...przez co położyliśmy się o 1 a wstaliśmy przed 6 😮
moja siostra zrobiła nam dzis niespodziankę i napisała że będzie dziś u nas i zabiera Agate 🤪 a jak ona to usłyszała to poleciała do pokoju szukać plecaka i zaczęła się pakować 🤪- napakowała zabawki i mówi że nie ma juz miejsca - to jej się pytam co z mlekiem?a ona to mleko zostanie w domku :side : no i znów mamy jedno dziecko 😉

Jagoda co do siostry i pracy to właśnie dlatego moja koleżanka idzie na podyplomokę bo praca murowana - i urlop w wakacje 🙂
Pinacolada a może coś zjadłaś i takie skutki?albo bierze Cię przeziębienie?
a co do 3 dzidzusia to jak będziemy mieć mieszkanko na parterze lub domek to ja bym chciała synka ale jak to zaplanować???



juz wczoraj powiedziałam do moich ze albo mnie bierze grypa żołądkowa albo jestem w ciąży 🤪 😉 Ale nic sie nie zmieniło w temacie - mało tego - nic mi nie smakuje tzn wszystko smakuje tak samo i mam taki dziwny smak w ustach - DOKADNIE TAK SAMO jak w ciąży 😠 😠 😠 Sama nie wiem co by było jakby sie okazało ze to to 🙃 Myśle ze bardzo bym sie nie zmartwiła ale jakieś "utrudnienie" by to napewno było 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Wiktoria juz spi 🙂 a ja mam wolne 😉 i zamiast sie uczyc to siedzę na allegro 😁 a i tak nic nie kupię bo kasy nie mam ale przynajmniej sobie pooglądam 🙂

a to moja córcia kikla dni temu:
http://www.youtube.com/watch?v=Vapt4AnNN6Q



Wiki jest rewelacyjna !!! Buziaki od nas 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Wiktoria juz spi 🙂 a ja mam wolne 😉 i zamiast sie uczyc to siedzę na allegro 😁 a i tak nic nie kupię bo kasy nie mam ale przynajmniej sobie pooglądam 🙂

a to moja córcia kikla dni temu:
http://www.youtube.com/watch?v=Vapt4AnNN6Q


Wiktoria cudo!!!a te jej włoski!normalnie nie moge się na patrzeć. Moja Agata ma ponad 2 lata i takich nie ma 🙃
buzki dla Was 😘 😘 😘

ps. o której Wiktoria chodzi spać?jeśli tak wcześnie to o której wstaje??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
witam deszczowo!
u nas noc straszna Maja ma zapchane zatoki i nosek...przez co położyliśmy się o 1 a wstaliśmy przed 6 😮
moja siostra zrobiła nam dzis niespodziankę i napisała że będzie dziś u nas i zabiera Agate 🤪 a jak ona to usłyszała to poleciała do pokoju szukać plecaka i zaczęła się pakować 🤪- napakowała zabawki i mówi że nie ma juz miejsca - to jej się pytam co z mlekiem?a ona to mleko zostanie w domku :side : no i znów mamy jedno dziecko 😉

Jagoda co do siostry i pracy to właśnie dlatego moja koleżanka idzie na podyplomokę bo praca murowana - i urlop w wakacje 🙂
Pinacolada a może coś zjadłaś i takie skutki?albo bierze Cię przeziębienie?
a co do 3 dzidzusia to jak będziemy mieć mieszkanko na parterze lub domek to ja bym chciała synka ale jak to zaplanować???



juz wczoraj powiedziałam do moich ze albo mnie bierze grypa żołądkowa albo jestem w ciąży 🤪 😉 Ale nic sie nie zmieniło w temacie - mało tego - nic mi nie smakuje tzn wszystko smakuje tak samo i mam taki dziwny smak w ustach - DOKADNIE TAK SAMO jak w ciąży 😠 😠 😠 Sama nie wiem co by było jakby sie okazało ze to to 🙃 Myśle ze bardzo bym sie nie zmartwiła ale jakieś "utrudnienie" by to napewno było 🤢


kup test ciążowy 🙂 ja jak odstawiłam Maje od cyca i co miałam schizy, że znów zaciążyliśmy to zrobiłam 2 a w dniu jak dostałam okres już myślałam czy nie kupic trzeciego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jadę prawdopodobnie w niedzielę na 2-3dni do mojej mamy i dzis obdzwoniłam kilka dziewczyn z którymi trzymamy się od podstawówki i w poniedziałek śmigamy na ploty i piwko 🙃
jak ja sie już ciesze na to spotkanie 🙂 z trzema z nich znam sie już 20 lat!!!!bozie jak ten czas leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć baby
właśnie wchodze do was z pełną głową myśli a tu takie tematy Kinia ciąża???????????? kobito zrób test nie czekaj 🙂
bo ja wam chciałam powiedzieć że chyba zabardzo zaszaleliśmy z mężem ...po tym jak mi podniecenie przeszło to uświadomiłam sobie że to szczyt dni płodnych .... 😲no i bedę bardzo oczekiwać tego co miesięcznego badziewia bo tabletek to ja kochane nie biore 🤢 no ale jakby było to super chyba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko że skoro przy jednym dziecku mój mąż charuje jak wół to przy dwójce uuuuuuuuuuuuuuu dnia braknie dziś mój kochany wyszedł do pracy o 6 rano poczym dostałam o 11 sms dziś na noc nie wracam będę jutro o 12 🤪 w połódnie 🤪 🤪 🤪 o 4 rano jadę z dokumentami 100km 😲 masakra- nie wiem kiedy sie to skończy ale mnie się już bardzo za nim tęskni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...