Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Wiktoria juz spi 🙂 a ja mam wolne 😉 i zamiast sie uczyc to siedzę na allegro 😁 a i tak nic nie kupię bo kasy nie mam ale przynajmniej sobie pooglądam 🙂

a to moja córcia kikla dni temu:
http://www.youtube.com/watch?v=Vapt4AnNN6Q


Rany Boskie jakie ona ma długie włosy 🤪 przepiękna jest Boziu prześliczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
matko Dusia jakby Wam sie przydarzyło trzecie to już sobie nie wyobrażam tego pokoju z trzema łożeczkami 🙂 ale mebeli pierwsza klasa


oj kochana to byśmy się musieli z dziećmi na pokoje zamienić...my do 10m a oni do 23m 😉
a po drugie...to ja bym chyba w kaftanie bezpieczeństwa wylądowałą w pokoju bez klamek - tak na dzień dzisiejszy 🤪
🤪
ale za kilka lat jak dziewczyny podrosną, zmienimy lokum na bardziej przyjazne (tj na nizszym pietrze i z dwoma pokojami dla dzieci) to sobie zrobimy synka 😜 będzie taki mamusiowy, bo te moje dziewczyny to tatusiowe obie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie, nie - ja testu nie zrobie . Poczekam te kilka dni... Ale tak sobie mysle ze jakbym była w iazy to musiałabym zajsc w poprzednim cyklu (u mnie mdłosci pojawiaja sie ok 7 tyg) i ten okres co miałam musiałby nie byc okresem bo i tak sie zdarza. Ale ja kilka dni przed okresem byłam u gina i oprócz badania podwozia miałam robione usg dopochwowe i wtedy padło z ust mojej gin "nie jest Pani w ciazy" . Zatem czy jest mozliwe zeby nie zauwazyła? Robiła b.dokładnie bo skarzyłam sie na obfite krwawienie i szukała jakis miesniaków i innych nieprawidłowosci ale na szzescie nic nie znalazła. Mogłaby przeozyc ciaze??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
Dusia czy Maja ma już zęby ? u Basi Nesi widze 2 na pasku pytam bo moja nie ma wogóle 😠nie wiem czy jej kiedyś wyjdą czy bedzie już zawsze straszyć dziąsłami


Majusia ma już 2 na dole i męczą je górne tylko jeścio ich nie widać
ale nie martw się Agacie wyszły jak miała 8,5miesiąca - tak bez zadnych objawów po prostu wylazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
nie, nie - ja testu nie zrobie . Poczekam te kilka dni... Ale tak sobie mysle ze jakbym była w iazy to musiałabym zajsc w poprzednim cyklu (u mnie mdłosci pojawiaja sie ok 7 tyg) i ten okres co miałam musiałby nie byc okresem bo i tak sie zdarza. Ale ja kilka dni przed okresem byłam u gina i oprócz badania podwozia miałam robione usg dopochwowe i wtedy padło z ust mojej gin "nie jest Pani w ciazy" . Zatem czy jest mozliwe zeby nie zauwazyła? Robiła b.dokładnie bo skarzyłam sie na obfite krwawienie i szukała jakis miesniaków i innych nieprawidłowosci ale na szzescie nic nie znalazła. Mogłaby przeozyc ciaze??!!


okres miałaś 3tyg temu, więc przed okresem byłaś u gin ok 4tyg temu więc to by był 2-3tydzień więc mogła przeoczyć 😜
ale wg mnie to bierze Cię przeziębienie - Julka chora, Lena też więc u Ciebie też coś się zaczyna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie pisałam Wam byłam u tego lek rehabilitacji co to na wizyte czekałam jedyne 8 miesięcy babka mówi że pogruchotała mi ciąza te kości i kręgosłup i pytała jak z bólem na to powiedziałam jej że od 8 miesiecy cały czas sie nasila 😠a dlaczego wcześniej pani nie przyszła 😮 😠 😠 😠 to jej powiedziałam że byłam w lutym sie zapisać to właśnie jestem na pierwszej wizycie -głupio jej sie zrobiło dała mi rehabilitacje i oczywiście od kiedy mam ? od 11 pażdziernika 😠dlaczego nie poczekać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co - dzis konczyła sie tez licytacja drugiego kombinezonu - identycznego ja ten o wygrałam - tylko 4 godz pozniej. Kusiło mnie zeby odpuscic przy 80zł i licytowac ten drugi ale jednak zrezygnowałam z tego. Oczywiscie obserwowałam ta druga licytacje i wiecie na ilu sie skonczyło?? Na 117zł + przesyłka 10zł 🤪 Taki sam! Identyko !!!

A, jeszcze a propos butków Bartka. Uruchomiłam piankę do nubuku z Ecco i buty wyglądaja jak funkiel nówki. Zeszła nawet maleńka plamka ktora była na czubku. Mają tylko 1 minimalny mankament - wydaje sie ze butki są z innych par. Tzn jeden jest prawy, drugi lewy ale tak jakby z innego fragmentu skóry uszyte tzn minimalnie rożnią się odcieniem. I nie wiem zy rzeczywiiscie nastapiła pomyłka w sklepie i ta babka kupiła je kiedys dzieki temu tanio dlatego sprzedała za psie pieniądze czy jeden stał gdzies np. w komisie w witrynie i świeciło na niego słonko 🤢 Bo własnie kiedys patrzyłam na takie cudne mokasynki z Clarksa za 25zł i byłabym je kupiła tylko ze ten co był wystawiony do okna był ciut jaśniejszy. Ale wracajac do Bartka to ani Pablo ani Julka tego nie zauwazyli, dopiero jak im zwrociłam uwage. Stwierdzilismy ze za 31zł to grzech byłoby je "reklamować".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
a byłam z młodą dziś u lekarza kontrolnie bo wyniki moczu wyszły ok ale i tak kazała sie pokazać i uwaga moja Naduśka zdrowa wreszcie po miesiącu jeszcze musi brać furagin nie wiem jak długo chyba z 5-7 dni po pół tab ale to na doleczenie i finito




BRAWO !!!! Buziaczki od ciotuni 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
nie, nie - ja testu nie zrobie . Poczekam te kilka dni... Ale tak sobie mysle ze jakbym była w iazy to musiałabym zajsc w poprzednim cyklu (u mnie mdłosci pojawiaja sie ok 7 tyg) i ten okres co miałam musiałby nie byc okresem bo i tak sie zdarza. Ale ja kilka dni przed okresem byłam u gina i oprócz badania podwozia miałam robione usg dopochwowe i wtedy padło z ust mojej gin "nie jest Pani w ciazy" . Zatem czy jest mozliwe zeby nie zauwazyła? Robiła b.dokładnie bo skarzyłam sie na obfite krwawienie i szukała jakis miesniaków i innych nieprawidłowosci ale na szzescie nic nie znalazła. Mogłaby przeozyc ciaze??!!


okres miałaś 3tyg temu, więc przed okresem byłaś u gin ok 4tyg temu więc to by był 2-3tydzień więc mogła przeoczyć 😜
ale wg mnie to bierze Cię przeziębienie - Julka chora, Lena też więc u Ciebie też coś się zaczyna 😘


Duska-cholero! Nie strasz !!!
🤢 ja nigdy w ten sposób nie reagowałam na przeziębienie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
ja nie straszę
po prostu Ty już za dużo myślisz...i może co niektóre objawy już Ci sie robią z myślenia
---ja tak sobie wmawiałam i wszystko mi na ciążę wskazywało
dlatego kup test to tylko 10zl a będziesz mieć święty spokój! 😘



albo "problem" tydzień wcześniej 😘
Szczerze, to gdyby nie wizja tych cholernych mdłości i niemożności normalnego funkcjonowania (kto by sie Leną zajmował jak ja z kibla nie wychodziłam do 4 m.c ) to nawet bym sie ucieszyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
a nie pisałam Wam byłam u tego lek rehabilitacji co to na wizyte czekałam jedyne 8 miesięcy babka mówi że pogruchotała mi ciąza te kości i kręgosłup i pytała jak z bólem na to powiedziałam jej że od 8 miesiecy cały czas sie nasila 😠a dlaczego wcześniej pani nie przyszła 😮 😠 😠 😠 to jej powiedziałam że byłam w lutym sie zapisać to właśnie jestem na pierwszej wizycie -głupio jej sie zrobiło dała mi rehabilitacje i oczywiście od kiedy mam ? od 11 pażdziernika 😠dlaczego nie poczekać....



mój kręgosłup tez ucierpiał i barki oba też ale ja sobie strzele laser - przynosi bardzo dobre efekty przeciwbolowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
ja nie straszę
po prostu Ty już za dużo myślisz...i może co niektóre objawy już Ci sie robią z myślenia
---ja tak sobie wmawiałam i wszystko mi na ciążę wskazywało
dlatego kup test to tylko 10zl a będziesz mieć święty spokój! 😘



albo "problem" tydzień wcześniej
😘
Szczerze, to gdyby nie wizja tych cholernych mdłości i niemożności normalnego funkcjonowania (kto by sie Leną zajmował jak ja z kibla nie wychodziłam do 4 m.c ) to nawet bym sie ucieszyła 🙂


a tak będziesz myśleć do okresu
teraz byś była w ciąży z synkiem i nie miałabyś w ogóle mdłości 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
misiamamy napisał(a):
a nie pisałam Wam byłam u tego lek rehabilitacji co to na wizyte czekałam jedyne 8 miesięcy babka mówi że pogruchotała mi ciąza te kości i kręgosłup i pytała jak z bólem na to powiedziałam jej że od 8 miesiecy cały czas sie nasila 😠a dlaczego wcześniej pani nie przyszła 😮 😠 😠 😠 to jej powiedziałam że byłam w lutym sie zapisać to właśnie jestem na pierwszej wizycie -głupio jej sie zrobiło dała mi rehabilitacje i oczywiście od kiedy mam ? od 11 pażdziernika 😠dlaczego nie poczekać....

mój kręgosłup tez ucierpiał i barki oba też ale ja sobie strzele laser - przynosi bardzo dobre efekty przeciwbolowe


kochana co tak długo?u nas max 2tyg się czeka
a co do szkieletu to ja też czasami czuję każdą kosteczkę...i mąż mnie masowac po pleckach nie może bo odczuwam cholerny ból 🤢 taki nie do wytrzymania 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
misiamamy napisał(a):
a nie pisałam Wam byłam u tego lek rehabilitacji co to na wizyte czekałam jedyne 8 miesięcy babka mówi że pogruchotała mi ciąza te kości i kręgosłup i pytała jak z bólem na to powiedziałam jej że od 8 miesiecy cały czas sie nasila 😠a dlaczego wcześniej pani nie przyszła 😮 😠 😠 😠 to jej powiedziałam że byłam w lutym sie zapisać to właśnie jestem na pierwszej wizycie -głupio jej sie zrobiło dała mi rehabilitacje i oczywiście od kiedy mam ? od 11 pażdziernika 😠dlaczego nie poczekać....

mój kręgosłup tez ucierpiał i barki oba też ale ja sobie strzele laser - przynosi bardzo dobre efekty przeciwbolowe


kochana co tak długo?u nas max 2tyg się czeka
a co do szkieletu to ja też czasami czuję każdą kosteczkę...i mąż mnie masowac po pleckach nie może bo odczuwam cholerny ból 🤢 taki nie do wytrzymania 🥴


u nas kochana to na wszystko sie czeka daj spokój popieprzone nfzy wszędzie słychac nie mamy już limitów na ten rok zapisy dopiero na za rok ehhhhhhhhh do dupy ze wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...