Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No mały mamy bo jednak 3,5 tyg. krócej od Ciebie.Cieszę się ,że masz taki sam brzuch jak ja bo już się obawiałam ,że ja mam jakiś taki mały 😉Już się nie mogę doczekać aż mi urośnie brzuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie "stycznióweczki"
Jestem na forum pierwszy raz i widzę że ciekawie tutaj i wesoło nawet.
Po obejrzeniu Waszych fotek czuje się spokojna bo wydawało mi się że za mało rosnę i mam zbyt mały brzuch. Jestem prawie w 5 miesiącu i przytyłam od początku ciąży dokładnie kilogram i 200gram...
Nie żałuję sobie jedzonka a mimo to wcale nie tyję tak jak to sobie chyba wyobrażałam...
ponoć trzeba się cieszyć a nie martwić...
Pierwsze ruchy też juz czułam , bardzo przyjemne i delikatne, jak na mój gust kopnięcia 🙂
Płeć dopiero w środę.........zniecierpliwiona jestem jak nigdy 🙂
Pozdrawiam wszystkie mamunie i bąbelki co w styczniu przyjda na świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Katarina 🙂 fajne imie pierwszy raz chyba "znam" kogoś o takim imieniu 🙂
Rozgość się 🙂 heh
co do przytycia to ja tez bardzo malo przytyłam i nie narzekam 🙂 ale za to cellulit mi sie pokazuje 🙂
Dusia- hehe porownanie do foterkowej bielizny to masz dobre:P


ale zmieniłam fotkę na normalną wycięłam sobie tylo głowę:P

i chyba w koncu widac zdjęcia w galerii użytkownika 🙂
jakby co to link do nowego ale jest takie same tylko bez futerka:P
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1643
Wy wszystkie mówicie że mały 😁 to mi sie wydawało że ja mam ogromny ten brzuch jak na ten czaS 😁 serioo 😁 może dlatego że zawsze byłam jak "patyk" i zamiast sadełka był kaloryfer 😁 hehe no ale to jak każda ma taki to super 😁
Jagoda tylko prześciga chyba nas wszystkie bo ma prawie miesiąc więcej hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATARINA - witam 🙂
My tez bedziemy juz znac na 100% pleć w srode! (mam nadzieje, bo do tej pory to słyszymy tylko "chyba chłopak" 😉

Ja moze tez dodam dziś swój brzusio to ZOBACZYCIE 🤪 🙃 🤪 🙃 HIHI ale ja już tak jak mowilam duzo przytylam.
Cellulit zwalczam rekawica do masazu - super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zaprezentuję,ale muszę się przygotować i męża poprosić o fotę 😉 My za 2 tyg.mamy wizytę i poznamy płeć.Ciągle mam pryszcze na brodzie.Nie przytyłam,ale jem jak szalona co 1,2 godziny ,ale małe posiłki i to czasem nawet w nocy heh.Plecy mnie też bolą.Celulit mam ,ale na udach,ale nie od ciąży tylko troszkę przytyłam od złej antykoncepcji jakiś czas temu.Na piersiach błękitne żyły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud- jeżeli chodzi o piersi to mam równiez pełno błękitnych żył ponoc to normalne bo więcej krwi teraz tam dochodzi żebyśmy mogły potem karmić nasze szkraby 🙂 tylko u mnie doszło jeszcze takie coś że są nadzbyt wrażliwe tzn ostatnio mój przycisnoł niechcąco moją pierś i od razu dwa rozstępy się rozlały... 😞 tragedia mówie wam ale naszczescia ta perfekta (krem dla kobiet w ciazy na rozstepy itd) duzo daje naprawde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ! 🙂

Syla od tamtej pory ( twoje poprzednie zdjęcia ) twój brzuszek zmalał troszke mi się wydaje :laugh:

Płeć mam nadzieje poznam w czawrtek .
Co do kupowania to ostatnio kupiłam smoczek bo taki słodki był ☺️ a i zapomniałam napisać że kiedyś siedzę sobie i tak mi w brzuchu cośik podskoczyło i tak się wystraszyłam strasznie a poźniej się śmiałam :laugh:

A co do brzuszka to wysadziło mnie na początku 4 miesiąca a teraz brzusi stanął w miejscu 🤔

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mozna bylo robic fotki piersi to bym Wam pokazala co sie z moimi porobilo 🤢 SMARUJE je codziennie kremem ELASTI-Q i narazie nie mam rozstepow choc nawet lekarz przyznal ze mi piersi za szybko i za bardzo urosly 🥴 Nie moglam chodzic w zadnym staniku ktory kupilam na ciaze i terazw koncu mam - POLECAM - BEZ szwow na miseczce - TRIUMPH MAMABEL MICRO STRECH N - rewelacja!




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula- zmalał hehe 😁 niee może nie tylko teraz innego kształtu nabiera bo idzie od piersi i sie rozciaga a wczesniej to była taka kulka na brzuchu teraz czuje ucisk pod biustem.
Jagodaa-znajdz na allegro taki, musialabym sobie zakupić 🙂 oczywiscie jak mozesz 😉

justyna-malutka- brzuszek widac w mojej galerii ale jak cos to wysylam ci linka http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1643
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cóż za miłe powitanie 🙂
Jagoda - nam też wszyscy mówią że będzie chłopak, już zaczyna mnie to wkurzać....poczekamy zobaczymy, chociaz nie ukrywam że juz nie moge sie doczekać.
Na ostatnim usg w 15 tygodniu widać było między nogami "coś" ale lekarz nie stwierdził jednoznacznie co to bo ponoć to mógł byc siusiak ale równiez na tym etapie powiększony srom, czy cos takiego.....
pozdrawiam
(w takim razie tez musze wstawić zdjęcie brzusia)
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...